کمک - به شدت خرد شده و تخم مرغ اما جوجه زنده است

من نمی خواهد نگران باشید در مورد حجامت نشده است. باید واقعی جام در حالت آماده به کار در مورد آنها را قبل از جذ

توسط HASHTADONOH در 29 خرداد 1399
من نمی خواهد نگران باشید در مورد حجامت نشده است. باید واقعی جام در حالت آماده به کار در مورد آنها را قبل از جذب زرده. اگر شما در حال صحبت کردن به شدت کثیف.... شما نیاز به گرفتن نوزادان بلافاصله در هچ به هر حال.

آیا شما کلرهگزيدين و یا شما می توانید هر ؟ هنگامی که از تخم مرغ به خاکی محیط زیست بهتر است به شیب دریایی. من معتقدم @مخلوط گله علاقه مندان به انجام این کار در سال گذشته با guineas سایه زنی فوق العاده رتبه محیط زیست است. من مطمئن هستم که اگر یک خاکی تخم مرغ واجد شرایط به عنوان چیزی فوق العاده نگران باکتری ها در, اما بهتر است به امن است.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی است که غشاء می تواند خونریزی و کشتن یک جوجه به خصوص در این شرایط است.

من می خواهم که بسیار کوچک اندیشه گرم شده با حرارت لامپ و یک دماسنج که در آن کل فضای 95 درجه به آنها را بلافاصله به آنها تخم. این اواخر در این بازی من فکر می کنم این نگرانی بیشتر برای زمانی که جوجه ها و تخم ها در معرض باکتری ها که ممکن است (و یا ممکن است) وجود دارد. فقط آنها را سریع.

من به تازگی از تخم یک broody پا بر تخم مرغ در مستند. بدون خون است. من هم به تازگی کاهش یافته است و ترک خورده تخم مرغ به مستند که بلد و آن تخم خوب است.

من نمی خواهد حذف پوسته قطعه برای ترس از آسیب بیشتر, اما من می خواهم کت بخشی و نه همه با روغن نارگیل. هدف تنها این است که شما می توانید به تماشای رگه های عقب رفتن. من فرض کنیم که تلاش برای نگه داشتن کل غشاء مرطوب می تواند انجام بیش از آسیب خوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب