به من کمک کند صرفه جویی در من ماه جوجه!!

من ماه طلایی رنگ و لعاب ویاندوت برداشت چیزی در قفس مرغ. من یک پرنده که گذشت مرغی از مرغان و دیگر پرنده مبتلا g

توسط HASHTADONOH در 13 تیر 1399
من ماه طلایی رنگ و لعاب ویاندوت برداشت چیزی در قفس مرغ. من یک پرنده که گذشت مرغی از مرغان و دیگر پرنده مبتلا gapeworm. (حدس تحصیل خود بیماری) من در تلاش برای به دست آوردن قفس تمیز و تحت کنترل است. فقط در اینجا نقل مکان کرد 2 هفته پیش و قفس در شکل بد است. صدها پشه ها در جعبه های تودرتو. من 14 جوجه باقی مانده و 2 هنوز هم بیمار است. این بچه جوجه کاملا سالم اما چیزی اتفاق افتاده است. من اجازه داد که ماه ها به اجرای مرغ در طول روز و در حال حاضر یک بیمار است.

او صرف بیشتر از روز خود را ایستاده در خواب. کم انرژی است. تنها chirps کمی اینجا و آنجا. یک چشم بسته بود ، من قرار terramycin در چشم او و او قادر به باز کردن آن را در اینجا و وجود دارد اما به نظر می رسد وحشتناک است. او دیگر چشم شروع به خیس و رنجور به دنبال. من متوجه کوچکترین کمی از مخاط حباب از منقار این صبح است. من فکر می کردم او واقعا بیمار است و ممکن است تصویب آن در شب اما او حلق آویز در. در اینجا ما به شب #2.
او تا به برخی از ACV با مادر در آب و برخی از لا 200 آنتی بیوتیک. هر دو چشم هستند که مایل به مهر و موم بسته و من پاک کردن مخاط از آنها. او همچنین رفتن را از طریق یک moult. آیا چیزی وجود دارد که من باید تغییر دهید ؟ آیا چیزی وجود دارد که بیشتر از من می توانید انجام دهید ؟ آیا هر کسی می دانم آنچه که او ممکن است علاوه بر این فقط یک بیماری تنفسی و بهترین راه برای درمان یکی است ؟ با تشکر برای هر گونه کمک و ارائه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب