سلام از سمت آفتابی مزارع

سلام به همه!!داشتن جوجه یک رویا بوده است معدن برای بیش از 10 سال!!!! متاسفانه ما قبلی خانه در یک محله با HOA.

توسط HASHTADONOH در 16 خرداد 1399
سلام به همه!!

داشتن جوجه یک رویا بوده است معدن برای بیش از 10 سال!!!! متاسفانه ما قبلی خانه در یک محله با HOA. خانه جدید ما این است که در بیشتر پوشیده شده از درخت 11acre بسیاری است. زمانی که خبر شکست از کرونا ویروس, شوهر توافق کردند که از آن زمان به سرمایه گذاری در جوجه ها است. خانواده من و همسرم و 3 پسر (9yrs, 6yrs, 2yrs) بسیار خوشحال به ما گله از 7!! دختران ما در حال حاضر 4.5 هفته.
ما 2 Buckeyes, 2 بر, سنگ, 1 Domonique, 1 قهوه ای تخم مرغ بازیکن (که به اعتقاد من یک سیاه Australorp) و 1 نادر نژاد (هنوز در تلاش برای کشف کردن نژاد است. یا مس ماران یا سیاه Langshan). **من به ارسال برخی از تصاویر از نژاد نادر دختر و ببینید چه خانواده فکر می کنم. دختران ما soo شیرین و ملایم است. من دوست داشتنی هستم که یک مرغ مادر و فرزندان من در عشق بیش از حد. پس ما homeschool آن شده است در یک فرایند آموزشی برای آنها. ما تازه اما یادگیری مقدار زیادی!
دختران ما خواهد بود که در یک Formax قفس با یک اجرای بزرگ. ما فکر سرمایه گذاری در چیزی است که پوسیدگی نیست و می تواند فشار شستن یک ایده خوب بود. همچنین آن را بسیار آسان برای نصب.
من به دنبال به جلو به این سفر عنوان شده است رویای من برای مدت طولانی. من می دانم که من به یاد بگیرند که بسیاری از "مرغ peeps".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن