سلام به همتون! من رسما یک جوجه مامان <3

سلام شما guysssss!! من خیلی هیجان زده به طور رسمی از هم جدا از این جامعه شگفت انگیز. من شده است با استفاده از

توسط HASHTADONOH در 8 اردیبهشت 1399
سلام شما guysssss!! من خیلی هیجان زده به طور رسمی از هم جدا از این جامعه شگفت انگیز. من شده است با استفاده از این سایت و این تاپیک برای خیلی اطلاعات شگفت انگیز چند هفته گذشته. انجام مقدار دیوانه از تحقیقات بنابراین من می دانم آنچه من انجام می دهند.. just a lil bit, lol.

(1) بنابراین برای شروع کردن. من با نام تجاری جدید برای جوجه های نوزاد. شوهر و من تا به حال چند مرغ و یک خروس به ما داده شده توسط یک دوست خانوادگی یک زن و شوهر از سال پیش, اما آنها حمله حیوانات وحشی و پس از آن ما rooster که جان سالم به در برد که در حمله بسیار بد و ما تا به حال به او را پایین. ما نمی دانیم anythinggggg در مورد بالا بردن جوجه حیاط خلوت.

(2) در حال حاضر ما در مجموع از 28 جوجه!! (اضافه کردن احتمالا چند هفته آینده) <3

(3) ما 6 RIRs, 6 BRs و 6 طلایی ستاره های دنباله دار - آنها در حدود 4 هفته است. ما همچنین اضافه شده (در یک کوچکتر اندیشه) 3 silkies و 7 انجامید که حدود 5 تا 8 روز است.

(4) تا کنون بخش مورد علاقه من شده است فقط تماشای آنها را به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. هر روز من را بررسی کنید بر روی آنها چندین بار در روز و به نظر می رسد آنها به تغییر در هر زمان!!

(5) من سرگرمی های دیگر عبارتند از: بهداشت و سلامتی/تناسب اندام, من خانواده/kiddos و ما دیگر حیوانات است.

(6) من برای ازدواج شده است 15 سال (تقریبا) ما دو عالی/وحشی/crazy/beautiful kids, 4 سگ و 2 گربه و در حال حاضر یک تن از جوجه های نوزاد lol.

(7) پاداش: من این گروه با انجام برخی تحقیقات در نژادهای خاص قبل از خرید جوجه های خود را. من فقط در مورد آن شناخته شده برای حدود یک ماه یا بیشتر. و من تصمیم به پیوستن به خاطر از آنچه من می توانم بگویم همه بسیار مفید و به نظر می رسد واقعا در مورد مراقبت از دیگران حیوانات خانگی/حیوانات. من دوست دارم که.

من همچنین می خواهم برای اضافه کردن که من باز به پیشنهادات ورودی بازخورد و انتقاد سازنده. در نهایت آن زندگی حیوانات است که مهم ترین نه غرور من <3

با تشکر از بچه ها! نمی توانید صبر کنید برای معاشرت با همه!!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن