سلام!

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?سلام! من جدید مرغ خورد و نه از جمله گوشت پرندگان

توسط HASHTADONOH در 24 فروردین 1399
(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?
سلام! من جدید مرغ خورد و نه از جمله گوشت پرندگان ما بود که من پنج lol! من فقط من اولین دسته از جوجه ها در روز سه شنبه!

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟
من باید 6

(3) چه نژاد دارید ؟ 2 Plymouth سنگ آبی (امی و لو), 1 سیاه Australorp (سوفیا), 1 Isa قهوه ای (دوروتی), 1 نقره ای رنگ و لعاب ویاندوت (Blanche), 1, رود آیلند قرمز (گل رز)

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت? من عاشق تماشای آنها را با خود خصلت و شخصیت! من به دنبال به جلو به گرفتن تخم مرغ!

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر? من سوار اسب (دنباله سواری در حال حاضر) عکاسی نوشتن و من هم 4-H رهبر!

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

من نه ازدواج کرده و بچه ها را ندارید اما من بسیار نزدیک به برادرزاده من (قرون 7 و 8) و برادرزاده (تقریبا 4). من کار به عنوان یک سن مدرسه برنامه دستیار برای ما مدرسه مهد کودک (K-2) . در علاوه بر این به جوجه من, من یک اسب رنگ به نام Gia, و دلار استرالیا به نام باک!

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه? :D

با هر سوال یا درخواست من گوگل, BYC همیشه آمد تا با پاسخ های متعدد! من می خواهم به نگه داشتن دختران در بهترین بهداشت و خوشحال که ممکن است به همین دلیل من اینجا هستم! 😊tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب