سلام همکار مرغ عاشقان!!

سلام به همه! من از سفید بزرگ در شمال! من در حال حاضر 4 مرغ و 4 جوجه های نوزاد. (انگشتان عبور آنها همه دختران).

توسط HASHTADONOH در 21 اردیبهشت 1399
سلام به همه! من از سفید بزرگ در شمال! من در حال حاضر 4 مرغ و 4 جوجه های نوزاد. (انگشتان عبور آنها همه دختران). من در سال دوم پرورش جوجه.

من 1 silkie به نام marg, 1 Americana نام لوئیس 2 قرمز sexlinks به نام شاهزاده خانم لعیا و نوازش. نوزادان شامل 2 اسطوخودوس Orpington نام; DJ(اردک junior) ((دوستان مرجع)) و دیکسی ، دو نفر دیگر نوزادان سفید, لهستانی, اسامی عبارتند از; سارا junior (من گرمی واقعا می خواستم یک مرغ lol) و buckbeak.

من فکر می کنم مورد علاقه من چیزی در مورد پرورش جوجه است; آنها موجودات شگفت انگیز. من صادقانه نمی دانم که چگونه هوشمند آنها واقعا هستند تا زمانی که من آنها را. من دوست دارم که چگونه آنها در واقع می دانم که من در حال حاضر می آیند و سرعت هر زمان که آنها را ببینید من! به علاوه تخم مرغ فوق العاده هستند!

برخی از سرگرمی های دیگر هستند که من مربی تیم کالج هاکی. من بازی رقابتی هاکی برای 20 سال و رقابت در سطح دانشگاهی. در حال حاضر من فقط یک crazy chicken جوجه lol

اگر چه من یک مرغ دیوانه بانو من بسیاری از دیگر حیوانات خانگی. که شامل; 3 سگ 1 گربه 1 آفتابپرست و یک اسم حیوان دست اموز!

من کشف این BYC از گوگل I google زیادی در مورد جوجه و این بود که شماره یک لینک من استفاده می شود!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب