سلام جدید گله کوچک صاحب

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه? بله برای شروع با من اولین بار در 6 مارس 6 سال 20

توسط HASHTADONOH در 21 خرداد 1399
(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه? بله برای شروع با من اولین بار در 6 مارس 6 سال 2020 است. شوهر من و من می خواستم برای انجام این کار برای مدتی در حال حاضر.

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟
10.
(3) چه نژاد دارید ؟
3 Americaunas, 3, RI, 3 پیراهن سیاه و سفید غول, 1, آبی, Cochin برهما همه پولت و یک اتفاقی رو
(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت? تازه تخم مرغ آلی برای خانواده من. و جمع آوری خانواده شاد و سالم جوجه. لایه ها همیشه بخشی از خانواده بزرگ ما به عنوان حیوانات خانگی.

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?
اردوگاه خانوادگی سفر. آب لوله و اسکی.
(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.
خانواده بزرگ 7 کودکان 6 دختر 1 پسر 14 نوه. 😎😊باید 1 شکلات آزمایشگاه و 1 dachshund. پزشکی و مدیریت اطلاعات بهداشتی کار برای ما اتاق اورژانس. من امیدوارم که به این حق خود را با کمک. به اشتراک گذاری داستان رشد یک شیوه زندگی پایدار.
(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه? :D. تحقیقات برای کودک جدید من جوجه است. پس از گسترده گوگل برای 2 ماه گذشته. من در بر داشت BYC قابل اعتماد ترین, سازگار, اطلاعات, باز, برای, بحث دوستانه و حرفه ای ، مشاوره تمرین کرده و یافت می شود آسان به درک و مردم بزرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن