"{~:-HOUSE OF WOLVES-:~}" سگ نقش بازی

ژوئن 18th, به عنوان وعده داده شده. لطفا به عنوان خوانده شده برای اولین باریک) با شرکت در این بازی من قول می ده

توسط HASHTADONOH در 4 تیر 1399
ژوئن 18th, به عنوان وعده داده شده. ;)

لطفا به عنوان خوانده شده برای اولین بار

یک) با شرکت در این بازی من قول می دهم که همه BYC قوانین را در پی خواهد داشت و که من آن را خوانده و درک نقش بازی قوانین هستند که در یک موضوع مهم در بالا از بازی های فروم.

ب) من قول می دهم که تمامی مطالب به رتبه گرم و مناسب برای تمام سنین است.

ج) من قول می دهم که وجود خواهد داشت هیچ فحش لعن (از جمله سانسور با استفاده از نمادها) و یا نامناسب بزرگسالان فعالیت جنسی و یا کنایه. این گسترش به جفتگیری و پرورش و یا کنایه در غیر شخصیت انسانی نیز هست.

D) من قول می دهم به رفتار دیگران با احترام و مهربانی به عنوان BYC راه است.

E) من قول می دهم به ارسال هر گونه مواد است که نقض کپی رایت. در واقع این به این معنی: اگر شما نمی ایجاد محتوا (مانند یک تصویر / تصویر) و لازم نیست که مستقیم اجازه از خالق محتوا به ارسال آن نیست.

HeavensHens88, RiverStorm, vachick15, ChickenCowboy02 و Flufferes در حال حاضر:

"{~:-HOUSE OF WOLVES-:~}"
یک سگ نقش بازی

1592530130487.png

{کشیده شده توسط @HeavensHens88 زیر تیزر/اعلان نوشته شده توسط @HeavensHens88}

"در یک زمان وجود دارد هنگامی که خون زد خالصتر و مردان کمتری بودند من pup..."


دو مادران جوان از هم جدا شده توسط تنها نمی دن دیوار اما در کل مرزهای ناخواسته تکرار یکدیگر را به هجا از قلاب به خود داستان.

این بود که نه فقط یکی دیگر از داستان خواب; بلکه این یکی بافته به طور مستقیم از پارچه است که شامل این سگ زندگی می کند. غیر خودی ممکن محکوم کرد و آن را به عنوان سمی desensitizing تبلیغاتی که قطعا تعلق ندارد در یک مهد کودک آسیب پذیر و برخی در داخل ممکن است ادعا می کنند آن را به پیچیده و دشوار نسخه فقط در یکی دیگر از خطبه اما این سگ به نظر نمی رسد به اجازه یا سرکوبگر نظر آنها را متوقف کند از عبور خاطره انگیز روایت را به عنوان هر چند آن نوشته شده بود به کد ژنتیکی خود را. حتی در گرمای لحظه تقریبا هر پک عضو می توانم بگویم که آن را با حد اکثر دقت پایین دقیق تغییرات زمین دقیقا در لحظه مناسب است. این سگ مادر آن را می دانستند از چه مادرش به او گفته بود و او از مادرش و او از مادرش و غیره برای این زن تبارها فشرده شد به شدت به این سرزمین به عنوان قلع و قمع نا پذیر پرمافراست. اما لوپوس مادر یک effete سرگردان با بیش از حد بسیاری از ineffable تواریخ از خود او آموخته بود آن را برای خودش تنها قمر پیش. در عین حال حتی در این نامقدس وقت شب هر دو آنها صحبت کرد و با همان convictive روح هیجان و شور و شوق.

و امشب این بود که گفت برای دو ویژه نوزادان بی قرار تنها افراد خود لیتر با جسارت به باقی می ماند قسم خورده این اواخر. آنها هنوز از شیر گرفته شده هنوز کاملا وابسته نه تنها بر تغذیه از شیر مادر خود را, اما همچنین کلمات او. به لوپوس pup یک دلیر کمی مرد می دانستم که دقیقا همان جایی که مادر او با این رفتن و نشست مستقیم با چشم در حال اشتعال - شاید این نبود کامل نخ به حل و فصل او را پایین. اما سگ توله سگ درونگرا اما عمیقا غور و زن می دانستند این بود که ذوق طعمه بهترین هضم توسط یک ذهن هوشیار.

"هنگامی که جانوران بزرگ زد حیات وحش. خورشید فرستاده ترین آن اشعه درخشان به دنبال آنها باران کاهش یافت و به سادگی برای رفع آنها پوشش گیاهی خم دور برای روشن شدن راه را برای آنها و همه با نفس در ریه های خود را مورد احترام آنها است."
این اتهام که ricocheted از طریق غارها مانند محصور رعد و برق بود که نمی توان انکار کرد.
"این Canis lupus- گرگ."

در اینجا داستان به یک چنگال و شروع سرگردان کردن مسیرهای جداگانه است که هنوز هم باقی مانده موازی با وجود خلاف اصرار.


"گرگ نگهداری معصوم, دولت" به لوپوس سد ادامه داد: صدای او در نظر گرفتن نوع پوست که نمی, ترک بسیار باز به سوال. با مجموعه پوزه و چشم تنگ او pup به نظر می رسید در حال حاضر کاملا عادت به بسته خود را استحکام. "هر گرگ می دانستم که محل خود را و هرگز مورد سوال آن است. و در انجام این کار آنها عمل به عنوان یک انسان به طور کامل و کاملا تفکیک. این تنها زمانی بود که آنها نقض ضعف که قدرت خود را در معرض خطر بود. همیشه این مانع برداشته شد و به سمت چپ برای رفتن راه خود را به عنوان آن را باید. آنها می دانستند که انتخاب لازم است برای حفظ یک واحد بسته و پس از انجام میدهیم."
در عین حال این سگ سد نمایش بیشتر مهربان طرف خود را به خدایان. "گرگ مراقبت عمیقا برای هر یک از دیگر. هنگامی که یک تصادفا یکی دیگر از همیشه خواهد بود وجود دارد به تحمل وزن خود و حق خود گام تا زمانی که او می تواند راه خود چون تا به حال نقش خود را معکوس شده است او می دانست که او نمی خواهد درنگ به انجام همان ، آنها می دانستند که یک بسته است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین عضو و به همین ترتیب انجام می دهیم."

در حالی که لوپوس pup بود و هنوز هم قرار دادن خود را نشان می دهد مناسب چقرمگی این سگ pup نشسته اند به او مادر پهلو در آماده سازی برای آنچه که او می دانست که آمد بعدی.

"انسان ها را دیدم گرگ ها" حاکمیت و می ترسید آن را به عنوان آنها را برای شما. اما بر خلاف مردان همیشه باید خود را در عمل و ترس چرا که آنها آن را به عنوان مخل."
"ما از ترس به یک دلیل pup. ما ترس از آنجا که ما می دانیم چیزی می تواند به ما آسیب برساند. و بنابراین ما به آن احترام آن را سزاوار و آن را به تنهایی ترک. توسط غذای ترس ما, ما در حال کمک به حفظ تعادل ظریف از حیات وحش ما هستند."
"این است که هرگز در حق ما برای از بین بردن دیگر به سادگی به خاطر غرور ما ناراحت کننده با احساس تحتانی. این چیزی است که ترس ما این است که به ما می گوید که آن را هدایت ما به دور از تهدید ناشناخته است."
"مردان گوش نمی به خود ترس است. آنها هرگز و هرگز."
"آنها را دیدم که گرگ شد بیش از حد قدرتمند برای تسلط بیش از حد مستقل به استفاده از, و بیش از حد عاقلانه به ترفند. آنها را دیدم که گرگ شد و استادان خود را."

"مردان نه مثل چیزهایی است که نمی شود به آنها خواهد شد."

"و بنابراین انسان برپا جنگ خود را در wolfkind. این جنگ بود که به مبارزه طلبیده و حتی تبادل طبیعی نسل ها. اگر مردان مبارزه کرده بود نسبتا گرگ ها را غالب شد. اما بدون مردان می دانستند که آنها نمی تواند تکیه بر خود احساساتی بدن قرار داده تا شایسته جرم و به طوری که آنها با استفاده از ابزار ماهواره, ابزارهای که گرگ نسبتا غیر مسلح به عنوان آنها نمی تواند مقاومت در برابر."
"اما حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسید که گرگ تا به حال شده است در نهایت جایگزین آن نیست. حتی به عنوان آنها مواجه پایان دنیوی خود دوران ممکن است گرگ ها شد و کاملا در کنترل است. قبل از آنها مجاز خود را گرفته و آنها به دنبال دو سگ قلب و دندان و سپرده به آنها نه تنها خود را از زمین های با ارزش اما خود میراث به عنوان به خوبی."

"و شما pup هستند بخشی از این میراث است. هرگز آن را فراموش نکنید."

با وجود nodding سر هر دو نوزادان حفر آخرین ذخایر قدرت خود را پس از آن برای قرار دادن در querulous بیانیه ای که در آغاز رابطه ، "اما مامان, گرگ رفته است."
به لوپوس مادر اجازه از یک استعفا قهر کردن متضاد سگ سد را درک خندیدن در جایی دور.

"اوه کودک هیچ چیز را تا به حال واقعا از بین رفته اند. ما به سادگی عبور وارد فاز جدیدی از وجود - و در گرگ' مورد تبدیل شدن به حتی بیشتر از مرگ در زندگی است. آنها قطعا رونق به عنوان موجودات مادی اما این فقط گوشه ای از عظمت خود را به عنوان موجودات آسمانی. و ما ممتاز به لینک مستقیم به گرگ حتی در حال حاضر: Paragon و خود را به کمیته. بدون آنها آن شدت دشوار خواهد بود به عنوان نزدیک به گرگ ها به ما خیلی خوش شانس باقی می ماند.
اما برای کشف برای خودتان چرا ما از نظر گرگ ها راه ما شما را بدون نیاز به نمایندگان, من شر. نگاه به آسمان شب و ستاره های درخشان که علامت خود را به سفر در سراسر آسمان به عنوان آنها بیش از ما. بالابر گوش خود را و گوش دادن به وحشی بادها در آن زمزمه می کردند خود را serenades به ما. خود را باز پوزه و طعم خوب ومهربان اعیاد آنها منجر به maws. استنشاق هوا در اطراف شما و بوی طاهر بیابان که آنها را حفظ کرده اند برای ما. احساس متعصبانه زمین در زیر پنجه های خود بود که پس از پژوهشگران به آنان است."

"و بدانید که بزرگترین برکت-- "

"--دندان های خود را--"

"--قلب خود را--"

"--می توان راست در درون خود."

به لوپوس pup به زودی زیرفشار به خواب انرژی خود را صرف و بی قراری اندک است.


اما سگ pup دروغ بیدار طولانی به شب, تعمق به همین دلیل او یکی کوچک pup سوال مبدا یکی از مبهم انداز به مراتب بیشتر خروش سیل بیشتر خون انتخاب شده بود به ساکن این مقدس خانه گرگ.


برای بسیاری از نسل سگ دو بسته شناخته شده به عنوان سگ و لوپوس زندگی در سرزمین مقدس گفت: به داده شده به آنها توسط خود گرگ اجداد. پس از ضبط خود را از زمین یک آبدره در سواحل بریتیش کلمبیا شغالها ادعا می شود در ارتباط با باستان گرگ آمده اند و ارائه آنها را به داستان و نبوت در ارز برای مواد غذایی است. همه خوب به نظر می رسد و اما به زودی coyote راز فاش خواهد شد... و بسته هرگز همان خواهد بود.
بسته

;~.*-به لوپوس-*.~;
در مورد
به لوپوس بسیار منظم و با افتخار بسته است. آنها باور دارند که آنها نزدیک به گرگ از سگ و فراموش نکنید از هر فرصت برای نشان دادن خود را در "برتری" به رقبای خود. آنها بسیار خاص در مورد که آنها اجازه عضویت بسته است. هر چند آنها ممکن است به عنوان سخت و uncaring در اکثر موارد این است که به دور از حقیقت است. به عنوان یک کل آنها هنوز هم نمایشگاه قوی وحدت بین هر یک از دیگر. ممکن است برخی از آنها را توصیف بیش از حد cliquey. در همه چیز انجام می دهند آنها سعی می کنند به تقلید از گرگ. حفظ "گرگ نگرش" الزامی است. ویژگی ها و صفات آنها را نگه بالاترین هستند اشراف هوشیاری و هوش و یک حس قوی از نظم و انضباط و کنترل خود. به لوپوس به عنوان یک کل منعکس گرگ ذهنیت بیش از میانگین سگ ذهنیت است.

رژیم غذایی
مشترک طعمه شامل گوزن و خرگوش تودرتو پرندگان دریایی و تخم مرغ خود را جزر و مد استخر موضوعات (کودک, خرچنگ و ماهی). بخش دیگر از رژیم غذایی خود را شامل وحشی توت (تمشک, تمشک, huckleberries, salmonberries زالزالک).
توجه داشته باشید: توت های وحشی برای جلوگیری از: انگور اورگون (با نام مستعار اورگان هالی) بسیار به عنوان 10 از این انواع توت ها می تواند کشتن یک سگ بزرگ.

اردوگاه/خاک
سرزمین واقع در شمال Canis خاک. ویژگی های قابل توجه عبارتند از: جزر و مد استخرهای متراکم تر از یک جنگل از رقبای خود و بسیاری از شکسته درختان مرده در نقطه فلات که در آن وجود دارد بیشتر قرار گرفتن در معرض باد. لوپوس ندارد ادعا علفزار.
اردوگاه متمرکز شده است در امتداد سمت جنوب از نیمی از آبدره و احاطه شده است عمدتا توسط داگلاس شاه درخت. این اردوگاه نیز نمایی از سگ خاک و همچنین آب پایین. وجود دارد 5 کمینگاه یکی برای آلفا یکی برای نوزادان و مادران آنها یکی برای novitiates یکی برای درمانگران و یکی برای هر کس دیگری (شکارچیان, نگهبان, و غیره).
بر خلاف سگ به لوپوس باید یک محدودیت ارتفاع در خود بسته است. به تصمیم می گیرید اگر یک سگ است که به اندازه کافی بلند برای پیوستن به آنها divining شعبه دارد. این divining شعبه کمترین شعبه در غرب درخت شوکران - 14 اینچ بالاتر از زمین. اگر یک سگ مایل به پیوستن به بسته خود را جدوگاه باید لمس شعبه دارد. آن است که واقع در سمت راست در ورودی خارج از اردوگاه خود را.


قابل توجه افراد
آلفا منار مخروطی, بازی های برگزار شده توسط @ChickenCowboy02
beta: گردباد, بازی های برگزار شده توسط @HeavensHens88
التيام دهنده زخم کولاک, بازی های برگزار شده توسط @RoostersAreAwesome
pup شفا دهنده: Cody, بازی های برگزار شده توسط @PeepersMama
بیماری شفا دهنده: هدر, بازی های برگزار شده توسط @Amer
به طور کلی:در آیداهو, بازی های برگزار شده توسط @Flufferes
قدرتمند ترین شکارچی Hestia, بازی های برگزار شده توسط @Cluckcluck1215
امگا(ع) کال(liope)توسط @HeavensHens88

~>*{این سگ}*<~
در مورد
این سگ بسیار خانواده گرا بسته است. آنها باور دارند که خود را به مهربانی و مراقبت از تاسف آنها را بیشتر دوست توسط گرگ ها از رقیب خود بسته است. آنها بسیار ملایم و استقبال نسبت به هر خارجی که مایل به پیوستن به خود را بسته است. آنها ممکن است به عنوان ضعیف یا بیش از حد نشاط اما این دور از حقیقت است. خود را نگهبان و شکارچیان شدید و رقابتی است. در همه چیز انجام می دهند آنها سعی کنید به لطفا به گرگ. حفظ قابل مشاهده و حس وفاداری به گرگ ها الزامی است. ویژگی ها و صفات آنها را نگه بالاترین هستند احترام شور و شوق و دوستی و آرامش و ایمان است. این سگ به عنوان یک کل منعکس کننده سگ ذهنیت بیش از گرگ ذهنیت است.

رژیم غذایی
مشترک طعمه شامل گوزن و خرگوش تودرتو پرندگان دریایی و تخم مرغ خود را بازی پرنده (باقرقره, قرقاول و غیره) و سایر جوندگان در چمن. بخش دیگر از رژیم غذایی خود را شامل huckleberries وحشی و تمشک.


اردوگاه/خاک
قلمرو خود را است واقع در جنوب لوپوس خاک. ویژگی های قابل توجه عبارتند از: نازک تر جنگل از لوپوس و تعداد زیادی از مرتع. در این نقطه از نیمی از آبدره آن است که بیشتر به چمن به جز یک درخت تنهاست که مقاومت در برابر بادهای سخت. سگ قلمرو ندارد جزر و مد استخر زمین.
اردوگاه بیشتر داخلی از آبدره و احاطه شده است در درجه اول توسط قوی داگلاس صنوبر و سرو قرمز غربی درختان. وجود دارد 5 کمینگاه یکی برای آلفا و بتا/دبیر یکی برای نوزادان و مادران آنها یکی برای novitiates یکی برای درمانگران و یکی برای هر کس دیگری (شکارچیان, نگهبان, و غیره).

قابل توجه افراد
آلفا: Halfrid, بازی های برگزار شده توسط @RiverStorm
منشی (باز)
التيام دهنده زخم: Foxglove, بازی های برگزار شده توسط @Flufferes
pup healer: Fuschia, بازی های برگزار شده توسط @RiverStorm
بیماری شفا دهنده (باز)
بیماری شفا دهنده novitiate: گل زبان درقفا, بازی های برگزار شده توسط @vachick15
عمومی (open)
قدرتمند ترین شکارچی (باز)
امگا(ع) (باز کردن)

>^-**کمیته**-^<
در مورد

این کمیته یک گروه کوچک از 10 شغالها تحت paragon. آنها معیار شخصی که به او اجازه می دهد به طور عمده چوب در اطراف برای محافظت از او در مورد سگ شورش. کمیته اتحاد سلطنت رایگان بسته خاک و کمک می کند تا نگه داشتن سگ در خط. خوردن آنها درست پس از paragon. آنها لازم نیست که رتبه های خاص و یا سیستم آموزش و پرورش و هنگامی که فرزندان خود را رشد آنها لگد از بسته مگر اینکه آنها اثبات وفاداری خود را. آنها واقعا تا به حال به عنوان یک بسته زمانی که صحبت کردن در مورد آنها همیشه به عنوان "کمیته" و یا "شغالها."

رژیم غذایی
خوردن آنها هر دو بسته آنها را تغذیه. معمولا شکار احزاب نوسان توسط paragon سنگ به اطلاع شغالها وجود دارد مواد غذایی تازه. اگر وجود دارد هیچ تازه های مواد غذایی, گرسنه coyote ممکن است به منظور کسی که برای رفتن به شکار برای آنها و یا صبر کنید برای شکار به بازگشت به اردوگاه اگر وجود دارد در حال حاضر یکی از.

راه دین
آنها بی وقفه پیروی و اطاعت از paragon و لازم نیست که تفسیر خود را از دین مانند سگ انجام دهید.

اردوگاه و خاک
رایگان برای آمدن و رفتن از هر دو بسته را در اردوگاه ها و مناطق به عنوان آنها لطفا. در شب آنها معمولا خواب زیر یک بید پشت paragon سنگ در خاک های خنثی است. Paragon سنگ واقع شده است در نزدیکی این جریان در وسط یک میدان پوشیده از چمن.

قابل توجه اعضای
رهبر است, Paragon, Iscariot, بازی های برگزار شده توسط @PeepersMama
Paragon دست راست مرد Petrel, بازی های برگزار شده توسط @Flufferes

خارجی ها:


Loners و سگ متعلق به نزدیکی خانه
بسیار خود توضیحی. آنها متعلق به نزدیکی محله. زمانی که آنها سرگردان به جنگل آنها معمولا پذیرفته شده و مورد استقبال بسته مگر اینکه آنها فقط برای مواد غذایی است. این سگ ها بیشترین استقبال در حالی که لوپوس بیشتر ضربه زننده با خارجی ها. برای یک خارجی برای پیوستن به بسته آنها باید به طور کامل ترک زندگی خود را با انسان و تعهد خود را به گرگ ها از طریق یک مراسم آلفا و paragon انجام در مقابل بسته است.
-----------------------------------------------------------------
خاک خنثی و نقشه
خاک خنثی است که تمام زمین نیست که به طور خاص ادعا شده توسط یک بسته/ادعا نیست در همه. این شامل می افتد/بازرگانی, زمینه, جریان, و که در آن آنها را جمع آوری به گوش دادن به paragon.
1592522638178.png

نقشه توضیحات:

جزایر دور افتاده
این ممکن است به نظر می رسد که جزایر سواحل می توان شنا کرد اما نمی شود فریب خورده که فقط قدرت یک نقشه 2D. yknow این یک آبدره آن را رفو شیب دار. این جزایر به هیچ وجه نزدیک به عنوان بلند به عنوان فلات طرف یا. آنها فقط وجود دارد آن را به نگاه کمی بیشتر واقع گرایانه است. تنها در منطقه که در آن زمین نیست در کل خیلی بلندتر از اقیانوس است که جزر و مد استخر/استخر جزر و مد منطقه است.

جنگل
تیره تر سبز تر از جنگل. فندک سبز - من فکر می کنم شما آن را دریافت کنید.

سرزمین های مرزی
در امتداد خط نقطه چین است که در آن روزانه نگهبان گشت متعلق به خود مربوطه بسته را در محل. گشت گروه زحمت گشت زنی در اطراف این مناطق از خاک که مرز آب به این دلیل که طرف از آبدره بیش از حد تند برای هر سگ متجاوز به صعود. این امر می تواند کار برکنار شده است. در امتداد جریان این گشت ها گاهی اوقات راه رفتن. اما نه هر روز.

بازرگانی آبشار و جریان
در داخل خط قرمز است که در آن تجارت بین بسته صورت می گیرد. معمولا درمانگران هستند که انجام معاملات اما گاهی اوقات شکار احزاب بیرون رفتن و ارز تازه برای کشتن دیگر تازه کشتن. این جریان خیلی عمیق نیست و در آن عمیق ترین نقطه یک سگ بزرگ خواهد بود مستغرق به حدود آرنج خود را. در آن سطحی نقطه آب است که کمی بیش از 4 اینچ قد بلند است. به طور کلی زمان بسیار ملایم است. در طول تابستان هنگامی که کوه برف ذوب می شود آن را قوی تر و عمیق تر البته. هیچ چیز نیست که uncrossable برای یک سگ بزرگ ، جریان جریان به یک آبشار که می افتد این آبدره به ورودی زیر.

آنچه که چیز سبز توسط Paragon را سنگ ؟
یک درخت بید 👉👈 🥺

جاده
بسیار خطرناک است. به بسته ممنوع است برای رفتن وجود دارد با توجه به تعداد مرگ و میر ناشی از اتومبیل ها در گذشته است. نومیدانه در زمانی که طعمه کمیاب است گاهی اوقات این بازدید به دنبال roadkill.

فراتر از جاده
عازم شمال: کوه. عازم جنوب: مزارع. کوه ها 30 دقیقه با ماشین و مزارع هستند و 50 دقیقه با ماشین دور. وجود دارد برخی از خالی جنگل مستقیم در سراسر از جاده ها است.

مرز رسمی
این خط بنفش رسمی تقسیم بین سگ و لوپوس سرزمین. در طول paragon موعظه هیچ کس عبور خط. هر بسته باقی می ماند در هر طرف و تحت هیچ شرایطی از آنها عبور. هیچ کس نمی تواند عبور بیش از به مخالف خاک از طریق تجارت زمینه یا. تنها زمانی یک سگ می تواند به رقیب خاک است که اگر آنها بخشی از نماينده و همراه با نگهبان متعلق به رقیب بسته است. هر نمونه از عبور از مرز را می توان به عنوان دشمن و برخورد با درآمده است.

بسته قوانین
هر سگ خوب جامعه قوانین برای شکستن. :3

 • قول می دهم که شما به طور کامل اختصاص خود به خود بسته و اطاعت از مافوق خود.
 • نه بی احترامی paragon یا گرگ.
 • نه بی احترامی سرزمین مقدس. این شامل تهمت یا تخریب جغرافیایی عناصر.
 • کشتن نیست در مرز دعوا و یا شخصی دعوا مگر اینکه زندگی خود را در معرض خطر است و یا وجود دارد این است که یک مقام رسمی جنگ است.
 • آیا معاشرت با سگ شده اند که تبعید از بسته.
 • نه ترک اردوگاه بدون نظارت اگر زیر 18 ماه و نه ترک خاک مگر اینکه شما فارغ التحصیل از novitiate آموزش.
 • آیا یک همسر از رقیب بسته است.
 • آیا یک همسر از کمیته.
 • نمی علامت خاک های خنثی است. (سابق. آبشار)
 • آیا رفتن به جاده ها و یا عبور از آن است.
 • را طعمه از سراسر خود بسته طرف از این جریان.

رتبه
منظور از قدرتمند ترین به حداقل قدرتمند

Paragon
آنها باید کنترل کامل بیش از هر دو بسته. وجود دارد تنها یک معیار و آنها کایوتی. آنها ادعا می کنند آنها باید گرگ خون در حال اجرا را از طریق رگ خود را و می تواند کمون با مرده گرگ. آیا این ادعا واقعی است یا نه تا در هوا. این paragons و کمیته همیشه غذا خوردن ، Paragons می توانید همه چیز را یک آلفا می توانید انجام دهید. آنها رله نبوت و سگ تکیه بر آنها به نگه داشتن آنها را به گرگ. آنها مانند نیمه خدایان. یک بار در هفته paragon منتظر بالای خود سنگ و منتظر هر دو بسته به دنبال او وجود دارد به گوش دادن به او را دارد ، Paragons معمولا نر.
با نزدیک شدن به معیار
به رویکرد paragon شما باید برای رفتن از طریق این کمیته اولین و دولت خود را به دلیل. هنگامی که شما گفته ام این کمیته که چرا شما باید برای دیدن paragon آنها تصمیم می گیرید اگر شما واقعا نیاز دارید یا نه. دور زدن کمیته و رفتن مستقیم به paragon است بی احترامی و می تواند در مجازات های خشن. اگر کمیته اجازه می دهد تا شما را به دیدن paragon شما باید رفتار خود را در فروتن تسلیم راه است. نگه داشتن سر خود را پایین تا زمانی که او صحبت می کند ،
~~~~~~~~
Alphas
آنها رهبر. آنها فرض کنترل کامل بر بسته و در اکثر موارد مگر اینکه paragon اشیاء. این معیار تنها رتبه بالاتر از آلفا. Alphas تصمیم گیری برای, بسته, کمک به سازماندهی طرح های نبرد و معمولا خوردن برای اولین بار پس از paragon و خود را به کمیته.
برای لوپوس, آلفا, همیشه می خورد, برای اولین بار پس از paragon و خود را به کمیته. فرزندان خود را نیز مجاز به تبدیل شدن به وارث موقعیت. در واقع این چیزی است که معمولا اتفاق می افتد.
برای سگ آلفا همیشه نمی خوردن برای اولین بار پس از paragon و خود را به کمیته. گاهی اوقات او/او اجازه می دهد تا دیگران غذا خوردن قبل از او/او. وجود دارد هیچ قطعی خوردن نظم در این بسته است. آلفا نمی تواند داشته باشد و فرزندان در اینجا این است که برای جلوگیری از فرزندان خود را مخفیانه از تبدیل شدن به آلفا چرا که در این بسته هر alpha باید خون جدید. آنها ادعا می کنند برای داشتن یک سیستم که در آن alphas فرزندان همیشه وارث می دهد راه را به پتانسیل فساد است. در تمام موارد paragon است به برکت جدید آلفا با یک مهره از شیره درخت بر روی پیشانی خود را و اجازه نمی دهد که سگ او نمی خواهم برای تبدیل شدن به آلفا. Alphas هم می تواند مرد یا زن. Alphas بخشی از نماينده
~~~~~~~~
منشی/بتا
آنها دوم در فرمان. به لوپوس تماس آنها نسخه های بتا و سگ تماس با آنها را ندارند. آنها همان چیزی اما با نام های مختلف. آنها کمک به آلفا در زندگی روزمره با سازماندهی کلی که در آن سرپرست گشت خواهد رفت و اجرای یادداشت بین alphas به دبیر/بتا در دیگر بسته است. آنها همچنین معمولا آنهایی که تبدیل به آلفا زمانی که آلفا می میرد و یا بازنشسته. زمانی که آلفا را ترک کرده است در امور کسب و کار آنها را به طور موقت تبدیل به اتهام بسته است. وزیر امور خارجه نیز نگه می دارد ردیابی زمان. با هفت سنگ آنها جای یک نفر هر روز درست در خارج از شفادهندگان دن روی یک سنگ صاف. در هفتم راک/بعد از آن زمان برای paragon را موعظه. چهار چرخه سنگ یک ماه. دبیران/نسخه های بتا نیز مسئول نظارت بر آموزش و پرورش از novitiates. آنها اغلب برچسب همراه در novitiate شکار و یا گشت به رعایت حال پیشرفت است. آنها می تواند هر دو جنس است. آلفا را انتخاب می کند که سگ آنها می خواهند به خود منشی/بتا و اگر paragon موافق با آلفا او را برکت وزیر جدید/بتا با یک قطره از آب دریا بر روی پیشانی خود را. بخشی از نمایندگی.
~~~~~~~~
نگهبان
آنها تخصص در حفاظت از بسته. هر بسته عضو می شود پایه دفاع از خود آموزش از نگهبان زمانی که آنها در حال تبدیل شدن به یک novitiate. نگهبان معمولا به نوبت گشت زنی در مرزها نگه داشتن چشم در اردوگاه و گاهی همراه شکارچیان در سفرهای شکار. نمایش شجاع و دلسوز نگرش است. دبیر/beta/آلفا/general می توانید به جای نگهبان در مناطق از خاک جایی که آنها فکر می کنم وجود یک ریسک امنیتی است. در طول روز وجود دارد معمولا چهار نگهبان در زمینه تجارت - 2 لوپوس نگهبان و 2 سگ نگهبان. آنها وجود دارد برای اطمینان از نمایشگاه در حال وقوع است و اجرا های مربوطه خود را به اردوگاه رله سوالات برای لوازم. قوی ترین و با نفوذ ترین نگهبان است کلی که زمانی که جنگ مطرح می شود, با این نسخهها کار با آلفا و وزیر به سازماندهی طرح های نبرد. آنها همچنین با وزیر به سازماندهی که در آن و زمانی که مرز گشت خواهد بود. به طور کلی بخشی از نماينده و می تواند هر دو جنس است. یک محدودیت وجود دارد از 4 نگهبان در هر فرد.
~~~~~~~~
شفادهندگان
آنها تخصص در مراقبت از سلامت بسته است. وجود دارد سه شفادهندگان:
 • زخم شفا دهنده که تخصص دست زدن به زخم و خراش و بریدگی. حیاتی پس از جنگ و همیشه قرض دادن یک دست با pup شفا دهنده هنگامی که pup واز کمی بیش از حد داد و بیداد کن و دستاوردهای خود یک آسیب است. آسیب رایج در میان لوپوس بسته اعضای پنجه کاهش از مراقب بودن در اطراف barnacles در استخرهای جزر و مد.
 • Pup شفا دهنده که تخصص مراقبت از نوزادان و نظارت بر سلامت نوزادان در بسته با مادران اجازه. Pup درمانگران معمولا در حال حاضر زمانی که نوزادان به دنیا می آیند و بررسی سلامت نوزادان است. آنها همچنین کمک به مادران باردار و آنها مشاوره می دهد.
 • بیماری شفا دهنده که تخصص درمان بیماری است. در حالی که هر سه درمانگران باید یاد بگیرند و نمی دانیم طیف گسترده ای از گیاهان برای درمان بیماران خود بیماری درمانگران معمولا آنهایی که با برتر گیاه وحشی دانش است. اگر هر یک از دو نفر دیگر درمانگران فراموش بیماری شفا دهنده معمولا وجود دارد به آنها یادآوری گیاه آنها فکر.
شفا دهنده است محدود رتبه. تمام نوزادان که مایل به تبدیل شدن به یک شفا دهنده Novitiate رسیدن به تبدیل شدن به یکی. درمانگران تنها قبول novitiate زمانی که آنها در حال گرفتن و به فکر بازنشستگی به زودی. وجود دارد تنها می تواند یک novitiate در یک زمان برای هر یک شفا دهنده است. هنگامی که یک شفا دهنده می میرد و یا بازنشسته خود را novitiate می گیرد خود را. شفا دهنده novitiates همیشه نمی تحصیلات تکمیلی در 20 قمر فارغ التحصیل می شوند که خود را شفا دهنده مربی می میرد و یا بازنشسته.
~~~~~~~~
شکارچیان
آنها تخصص در شکار برای بسته. هر بسته عضو می شود آموزش های پایه در شکار هنگامی که تبدیل شدن آنها به novitiates. شکارچیان حفظ زمینه شکار و ردیابی محل طعمه. آن است که یک مرتبه که برابر است با نگهبان قدرت عاقلانه هر چند نگهبان به نظر می رسد که بیشتر از یک برتری پیچیده است. وجود دارد معمولا بیشتر شکارچیان از نگهبان. شکارچیان نمایش نخبگان و چالاک کیفیت. شکارچیان باید قادر به کار در تیم به عنوان آن ضروری است در پایین آوردن طعمه بزرگ مانند گوزن. آنها می توانند به پایین آوردن سالم گوزن شمالی یا هر چیزی که اندازه اما گاهی اوقات زحمت حمله مجروح یا بیمار اگر یکی از آنها در یک گروه بزرگی از حداقل 10 سگ. کوچک الک نیز می تواند طعمه در شرایط ناامید. خرگوش و سنجاب اردک غازها و سایر حیوانات کوچک می تواند به تنهایی شکار و اغلب به ارمغان آورد. وجود دارد هیچ محدودیتی در شکارچیان.
~~~~~~~~
Novitiates
آنها جوان هستند سگ های آموزش دیده به خدمت بسته است. بین این دو بسته به novitiate سن متفاوت کار می کند:
برای لوپوس نوزادان تبدیل به novitiates در 2 ماه که نشان دهنده گرگ بیشتر به دلیل wolf نوزادان معمولا از شیر گرفته توسط 6 هفته و از دن 8 هفته. پدر و مادر از تفاله بسته معتقدند نوزادان باید یاد بگیرند به خدمت بسته خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.
برای سگ, نوزادان تبدیل به novitiates زمانی که پدر و مادر خود را بر این باورند که آنها آماده هستند. وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در این بسته بر خلاف Lupines که در آن وجود دارد تنها سگ بزرگ است. برخی از سگ کوچک پدر و مادر خود را نگه دارید نوزادان بازگشت دیگر تا زمانی که آنها باور دارند که آنها آماده هستند برای آموزش. به طور کلی بزرگتر/متوسط نژاد نوزادان تبدیل به novitiates در 3 ماه یا بیشتر 5. پدر و مادر از سگ بسته معتقدند نوزادان باید قادر به نوزادان و لذت بردن از زندگی خود را کمی قبل از گرفتن مسئولیت مجبور بر روی آنها. Novitiates که عضویت در 2 ماه فارغ التحصیل در 20 ماه. Novitiates که تاریخ در 3 ماه فارغ التحصیل در 21 ماه و به همین ترتیب.
~~~~~~~~
نوزادان
نوزادان به نام نوزادان از لحظه ای که متولد می شوند و تا زمانی که تبدیل شدن آنها به novitiates. پس از آن اگر کسی به نام pup آن را به معنای یک نوع توهین از راه و یا در اشاره به آنها که کسی را فرزندان.
برای لوپوس نوزادان با مادران خود را تا زمانی که تبدیل شدن آنها به novitiates سپس مادران آنها نیست به عنوان مشتاق به مراقبت از آنها را ندارد. آنها فشار آنها را دور و نوزادان در انقیاد کامل به آنچه که خود را مربی به آنها می گوید. پدر و مادر باید اطاعت خود را از شر pup مربی و احترام خود را در تصمیم گیری های خود را بیش از pup.
برای سگ, نوزادان چوب با مادران خود از نزدیک در طول زمان اولیه و اولین قمر در حال novitiate. خود مربی و پدر و مادر خود را تقریبا برابر با قدرت بیش از زندگی خود را و باید احترام یکدیگر و تصمیم گیری. پدر و مادر باید کمی بیشتر ارشد بیش از نوزادان خود را. در بزرگسالی و پس از فارغ التحصیلی نوزادان هنوز به پدر و مادر خود را البته به طور کامل مستقل و قادر به تصمیم گیری خود را در حال حاضر. همانطور که شما به خاطر این سگ بسیار خانواده گرا بسته است.
نوزادان مجاز به ترک اردوگاه بدون همراه.
~~~~~~~
Omegas
آنها در پایین رتبه. این رتبه درنده بسته منحصر به فرد. امگا خوردن گذشته معمولا نادیده گرفته و زیادی ندارد و می گویند در مسائل بسته است. سگ که ستم کرده اند خود را بسته و یا آلفا یا ممنوع از بسته یا تنزل مقام به امگا. وجود دارد بیش از دو omegas. همیشه وجود دارد یک امگا در لوپوس بسته اما تا کنون تنها یک امگا در سگ اگر یک دلیل وجود دارد برای آن (ex. آنها دلیلی کشته شدن یک سگ یا ستم کسی دیگری در برخی از راه)

دین


هر دو بسته تفسیر خود را از دین است. به طور کلی آنها به اشتراک گذاری این ایده که گرگ ها به آنها قلمرو خود را, آن است که خود را "سرزمین مقدس" و آنها باید آن را در تمام هزینه. گرگ ادعا کرد که این سرزمین به خود را دارند اما تا به حال به ترک. آنها زمین واگذار به دو سگ: قلب و دندان. این سگ می تواند اعتماد را به شکل یک بسته است که بی وقفه در حفاظت از سرزمین مقدس. متاسفانه قلب و دندان تا به حال اختلاف نظر در تفسیر دین به طوری که آنها را جدا از راه و پس از آن آنها تا به حال ساخته شده است تا به حال برای انتخاب یک طرف. این است که چگونه این دو بسته لوپوس و Canis تشکیل شده. دندان موسس لوپوس و قلب موسس Canis.

به لوپوس تفسیر

 • و اعتقاد داشتند که سگ به دام افتاده در آشیانه یا بسته کردگی بودند هرگز به معنای پیوستن به آنها را در این سرزمین مقدس به دلیل شرایط خود را نشان می دهد آن است که در سرنوشت خود را به سرزمین مقدس.
 • علاوه بر این آنها معتقدند سگ که بیش از حد کوچک (Pomeranians, Chihuahuas, و غیره) بیش از حد دور از گرگ ها در نظر گرفته شود خون مربوط نمی شود و به اندازه کافی خوب نیست به سرزمین مقدس/نمی خواهد زنده ماندن یک روز را در جنگل.
 • این طرف پذیرای خشونت از گرگ شیوه زندگی بیشتر است. آنها دیده می شود به عنوان بی رحمانه و "بچه های بد" است قابل بحث. سبک خود را از عبادت فقط نشان دهنده گرگ بیشتر است که خود دلیلی برای احساس برتر آنها احساس آنها نزدیک به اجداد خود از سگ.
 • اولیه باور است که گرگ می خواهید راه خود را از زندگی حفظ شود و برای حفظ قدرت است. "گرگ قرار دادن اعتماد خود را در ما و آنها به ما این زمین را به نگه داشتن روح خود را زنده. ما نمی توانیم آنها را شکست"
این سگ تفسیر
 • باور زنجیر سگ را می توان نجات و سگ وفادار به خانواده خود را می تواند تبدیل به دین خود.
 • سگ های کوچک (کمتر از 14 اینچ) می تواند زندگی می کنند در جنگل صورت گرفته مراقبت از.
 • این طرف پذیرای وفاداری و نرمی سگ, شیوه زندگی. آنها به عنوان دیده می شود کمتر خشکه مقدس است و قابل بحث. البته. همه چیز قابل بحث است. سبک خود را از پرستش نشان دهنده مدرن سگ بیشتر است. خود دلیلی برای احساس برتر است زیرا آنها بر این باورند مراقبت از ضعیف و تاسف است که یک چیز خوب را انجام دهد.
 • اولیه باور است که گرگ می خواهید سگ منجر به رضایت بخش انجام زندگی. "گرگ ها ما را دوست دارم و می خواهم بهترین ها را برای ما و آنها به ما این زمین را برای لذت بردن و محافظت از. ما می خواهیم به ستایش آنها را برای این هدیه"
شغالها وارد شدند و هر دو بسته متوجه شدم آنها بسیار شبیه گرگ. شغالها و ادعا کرد که آنها تا به حال گرگ خون در رگ خود را و آنها می تواند کمون با مرده گرگ که یک بار زندگی در سرزمین مقدس. بسته به اعتقاد آنها این است چگونه اولین paragon آمد. اولین معیار بود جدی و مرموز کایوتی. او گفت: سگ همه چیز آنها می خواستم به دانستن در مورد گرگ ها از گذشته است. خود را طعمه خود انگیزه خود را از شخصیت خود را alphas. همه از این او را در ازای مواد غذایی - تا زمانی که کمیته و paragon تغذیه شدند سگ همیشه باید یک اتصال به گرگ. Paragon بود ارزشمند و بسیار مورد احترام همکار. هر کسی که مخالف او کشته خواهد شد توسط بسته و شغالها از اولین کمیته. یک روز صبح paragon رفت و برای یک پیاده روی در امتداد لبه از آبدره. کمی او را می دانم که یک کایوتی از کمیته حیله گر و حسود عضو بود و پس از او. کایوتی رفت به پرش بود اما کمی روی پای عقبی توسط یک روباه و دو نفر از آنها رفت و بیش از یک صخره یک صد پا به آب زیر. این معیار نمی بینم آن در آینده. او به اطراف نگاه سر در گم و دیدم یک زن جنگره. او در دل شکسته و توضیح داد که همسر او رفته خاموش صخره. Paragon ناراحتی و گناه ساخته شده نذر به جنگره. همه فرزندان او خواهد بود تغذیه برای نسل های آینده. کمیته و روباه را برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خود را که آنها دریافت شده از سگ. این سگ نمی دانم در مورد روباه.

جنگ و جنگ


نبرد یک عارضه جانبی تاسف از زنده بودن آن نیست ؟ در حالی که نگهبان دارای بیشترین مهارت در نبرد این بدان معنا نیست که هر کس دیگری می شود برای نشستن بر روی نیمکت و تماشای. همه سگ 15 قمر و باید مبارزه در نبرد مگر اینکه آنها شفادهندگان.

قوانین/پروتکل/جزئیات جنگ/مبارزه/جنگ

 • کشتن حریف خود را تنها لازم یا مجاز در تایید جنگ. جنگ اعلام و تایید رسمی که هر دو پک را نمايندگان به توافق برسند.
 • دعوا اتفاق می افتد در درجه اول در طول مرز خاطی. فلج و یا کشتار در طول خاطی است نه مجاز توسط سگ. برای لوپوس هر چیزی بازی عادلانه نسبت سوء به عنوان طولانی به عنوان شما نمی کشتن.
 • مجازات. برای سگ, کشتن زمانی که آن را ندارد شما می توانید تنزل مقام به امگا یا لگد. برای لوپوس کشتن زمانی که آن را ندارد شما می توانید آخرین به خوردن تعداد معینی از روز در اکثر.
 • اگر شما نمی کشتن و یا فلج برخی از سگ در طول مرز خاطی چه می توانید انجام دهید ؟ کلاسیک اواسط پایین آسیب مبارزه برای به دست آوردن یک نقطه در سراسر شامل گاز گرفتن پاها/گوش/دم/پهلوها/و غیره (بدون زیرین گردن) خراش, خراش چنگ می زنند و شف مدتها. برای رفتن حلقه در نظر گرفته شده است بازی ناپاک است.
 • اگر زندگی در معرض خطر است در طول یک مرز درگیری و یا خصوصی مبارزه و کشتن را می توان توجیه کرد.
 • به طور کلی یادآوری نه گرافیک. اقامت در BYC قوانین powerplaying. واقع بینانه باشد که مبارزه با.
نمایندگی
نمایندگی یک گروه در بالاترین درجات از این بسته متشکل از آلفا منشی/بتا و کلی. آنها مسئول اعلام جنگ و دست زدن به اختلافات بین بسته و اعضای خود را. این سیستم ساخته شده بود به افتراق بین تهدید و قابل حل اختلافات. تاسیس توسط سگ های لوپوس بیش از حد به تصویب رسید این سیستم سال پیش بر این اساس است که با داشتن تنها دو (آلفا) تصمیم بگیرید که آیا ده ها سگ رفتن به جنگ بود یک وضعیت خطرناک است. با اضافه کردن منشی/بتا و کلی است که اکثر تخصصی برای جنگ و دفاع یک تعادل وجود دارد. داشتن چندین عقاید بازی به یک اکشن خیلی کشنده بود حیاتی برای حفظ از تصمیم گیری های شتابزده و غیر ضروری باعث مرگ و میر.

فرم عضویت و شخصیت های


ما به دنبال با تجربه تر نقش بازیکنان برای پر کردن در درجات بالاتر بنابراین اگر من نمی دانم شما این امکان وجود دارد که من ممکن است شما را به شخصیت خود را یک رتبه پایین تر است. علاوه بر این من به شدت تشویق اگر شما شده اند به ایفای نقش برای کمتر از دو سال برای پیدا کردن یک متفاوت RP برای پیوستن به. یکی که بیشتر از مبتدی پسند. لطفا ناراحت نمی شود, دوستان من, و من مشغول به کار واقعا سخت در این RP و ما می خواهیم اختصاصی بازیکنان با تجربه با دستور زبان خوب برای تحقق این مهم تر نقش.
من تنها کسی نیستم که قبول شخصیت. شخصیت خود را ممکن است پذیرفته شده توسط @ChickenCowboy02 , @RiverStorm , @HeavensHens88 یا @vachick15 اگر من آنلاین.
استفاده واقعی pelt, رنگ, هیچ, وحشی, رنگ نئون. بدون شکست ناپذیر شخصیت. هیچ بی دلیل استعداد یا توانایی های خاص برای مثال سگ نمی تواند به عنوان خوانده شده. اگر شما یک شخصیت است که می رود در برابر یکی از این اظهارات اما برای برخی از دلیل شما می خواهید برای ارسال به آنها را به هر حال من حدس می زنم شما می توانید فقط به من PM و بپرسید. ما ممکن است قادر به کار چیزی در شخصیت خود را. همچنین معمولا RPs اطراف حیوانات در جنگل وجود دارد نام نیاز "نام می تواند تنها چیزهایی که در طبیعت یافت می شود". ما در حال ملایم در این بخش و اجازه خواهد داد که غیر از طبیعت گرا نام.
برخی از نقاط در حال حاضر گرفته شده که شما در بالا می توانید ببینید. آیا برای آنها بخواهید. سن باید در ماه یا سال. اگر شما نمی دانید که یک ماه = یک ماه. اگر شما در حال خواندن این جمله در حال حاضر قبل از خواندن کل پست به عنوان یک کل توصیه من به شما نیست. فقط. لطفا به عنوان خوانده شده همه چیز اگر شما می خواهید برای ایجاد یک شخصیت است. میخوای خودتان صرفه جویی در مقدار زیادی از مشکل و صرفه جویی در من مقدار زیادی از زمان.
همانطور که شما در زیر می توانید ببینید وجود دارد یک نقطه اضافی برای پر کردن است که شما ممکن است را دیده اند و نه در شخصیت ترین اشکال در اینجا در این سایت. "آهنگ مربوط به" دسته کاملا اختیاری است, اما تشویق کرد. تنها اختیاری مناطق از فرم ها آهنگ ارتباط, دیگر, خواهر و برادر, همسر/له فرزندان و پدر و مادر. هر چیز دیگری باید پر شود. لطفا از قرار دادن تلاش به ساخت شخصیت خود را چگونه به عنوان دقیق که شما می توانید در مورد این RP میدارد و می رود در جایی وجود دارد یک شانس من میخوام قرعه کشی شخصیت خود را برای سالگرد و یا چیزی. برای مثال مطمئن شوید که شامل: رنگ چشم رنگ پوست خام خز ظهر و ساخت. تصاویر قدردانی و می تواند جایگزین توضیحات دسته (چشم/pelt/خز ظهر/ساخت). اما اگر خود را تصویر می کند نشان می دهد یکی از این دسته بندی ها به خوبی شما را به مشخص کنید و آن را در کلمات.
در حال حاضر وجود دارد و گونه های مختلف...

گونه

سگکویوتسروباه
سگ: در حال تمرکز اصلی. وجود دارد هیچ محدودیتی در چگونه بسیاری از سگ شما می توانید. البته نمی توان بیش از شما می توانید رسیدگی/بازی.
کویوتس: بازی نقش مهمی در طرح اما آنها کوچک در اعداد است. یک محدودیت وجود دارد برای هر نفر یک یا دو کویوتس. پس از ما دریافت 10 شغالها هیچ کس می تواند هر بیشتر مگر اینکه یکی از آنها می میرد. اگر شما را به یک کایوتی بیمار PM شما و به شما بگویم که این کمیته راز است که آنها نیاز به دانستن است.
روباه: نه فوق العاده مهم است. آنها نوع از چیزی که آنها قصد انجام و سپس تقسیم می شود. یک روباه مجاز برای هر فرد فقط می دانم که آنها تنها ممکن است در آینده توسعه طرح پس از آنها انجام آنچه آنها نیاز به انجام, اما تا آن زمان آنها فقط. نه تمرکز. اگر شما یک روباه بیمار PM شما و به شما بگویم آنچه روباه هستند.

فرم:

نام:
سن:
رتبه:
جنسیت:
شخصیت:
نژاد/گونه:
Pelt توضیحات:
رنگ چشم:
ساخت:
تاریخچه:
بسته:
Mate/له:
فرزندان:
پدر و مادر:
خواهر و برادر:
آهنگ مرتبط:
دیگر:
نام کاربری:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
با تشکر از شما به تیم ملی کمک کرد که من را در این نقش بازی کند. وجود دارد تن از ایده های آنها کمک کرده است که من هرگز فکر می کردم اگر من در ساخت این تنهایی. تمرین آن را به سر خود را و اجازه دهید آن را شناخته شده است که این RP امکان پذیر نخواهد بود و بدون این کمیته با مزه rapscallions. آنها را به دور از تشویق شما BYC شهروندان:
@HeavensHens88
@RiverStorm
@ChickenCowboy02
@vachick15

شخصیت لیست:

سگ:
https://docs.google.com/document/d/1Xz-MNhU_Ucx-_sUsv1YHY2yqXz3HUeVFAXejQmbHLhU/edit?usp=sharing

لوپوس:
https://docs.google.com/document/d/1_9aa11QXh2R5gMyuU2ht8IajZiLzAFhGMLAXgO7QSfs/edit?usp=sharing

کمیته و روباه:
https://docs.google.com/document/d/1o57tgbDQ_EfGzmhmK-1zihvQbE5C445zM3OVwl_0S9M/edit?usp=sharing

CHAT موضوع:

https://www.backyardchickens.com/threads/house-of-wolves-rp-chat-thread.1388805/tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب