چگونه از بازپرداخت مالیات می تواند افزایش ایمنی خودرو خود را

فصل مالیات است که در اینجا. (نشانه جمعی میلرزد.) این که آیا شما مدیون پول و یا انتظار بازپرداخت از سوی دولت فد

توسط HASHTADONOH در 24 فروردین 1399

فصل مالیات است که در اینجا. (نشانه جمعی میلرزد.) این که آیا شما مدیون پول و یا انتظار بازپرداخت از سوی دولت فدرال در اواسط مارس تبدیل شده است و سالانه از استرس برای بسیاری از آمریکایی ها. اما فصل مالیات نباید همه عذاب و دل تنگی. برای بسیاری از آن زمان برای دریافت یک کمی مصرفی نقدی در قالب یک مثبت بازپرداخت را انجام دهید. در واقع وجود دارد در مورد 111.8 میلیون بازپرداخت در سال 2019 با میانگین بازپرداخت هدف قرار دادن $2,869. نه بیش از حد نخ نما مناسب است ؟

در حالی که ما نمی حسابداران و پیشنهاد بعدی به هیچ چیز نظر خود را بهینه سازی بازگشت ما می تواند ارائه برخی از راه برای صرف یک (امیدوارم) ملاحظه بازپرداخت را انجام دهید. یک مکان برای شروع ؟ اتومبیل خود را و آن مربوط به هزینه های. این یک بدون brainer: اتومبیل های گران قیمت هستند و یک سرمایه گذاری این اندازه باید حفظ شود تا آنجا که ممکن است.

بدون توجه به سن و یا برچسب قیمت خود ماشین نگهداری کمی می رود راه طولانی. در اینجا فقط چند راه شما می توانید با صرف هزینه برای افزایش ایمنی از وقت خود را صرف در جاده ها است.

یک تغییر نفت

یکی از ساده ترین راه برای افزایش عمر وسیله نقلیه خود را? با حفظ مقدار مناسب از روغن در موتور خود و تغییر آن روغن و فیلتر به عنوان توصیه می شود. در حالی که شما در حال حاضر باید انجام روال تغییرات در طول سال در صورت نیاز (شما را دریافت روال تغییرات روغن درست است؟!) فصل مالیات ممکن است در یک زمان مناسب به اطمینان حاصل شود که شما گرفتار.

وجود دارد کامل متریک نفت تغییرات ؟ نه واقعا. در حالی که بسیاری از مکانیک قسم 3,000 مایل علامت آن بستگی به عواملی مانند نحوه رانندگی شما که در آن شما زندگی می کنند و چگونه خودرو خود را است. بیشتر چه مصنوعی و روغن های معمولی تاثیر فرکانس. در نهایت شما باید به مشورت کتابچه راهنمای مالک خود به درست خواندن چگونه اغلب شما باید انجام تغییرات روغن.

سالانه Tune-Up

ما آن را دریافت کنید. هزینه های خود را سخت به دست آورده دلار در یک پیشگیرانه tune-up می تواند فروش سخت برای بسیاری از آمریکایی ها. "اگر آن را نمی شکست نمی, رفع شود." درست است ؟ اما کمی TLC می تواند یک راه طولانی با یک ماشین است که نیاز به برخی از. به همین دلیل شما باید در نظر گرفتن هزینه های اضافی خود را نقدی بر یک tune-up.

یک tune-up است که هر گونه تعمیر و نگهداری منظم که خود را صاحب دستی ممکن است نشان می دهد. دوباره این تفاوت بسته به مدل و عادات رانندگی. به طور کلی آن را یک ایده خوب خود را برای بررسی فیلترها و تسمه و مایعات و شیلنگ حداقل سالانه. علاوه بر این, شما ممکن است در نظر گرفتن یک چرخش از تایر یا تراز به گسترش زندگی خود لاستیک و سیستم تعلیق. نه تنها به طور منظم نگهداری گسترش زندگی از وسیله نقلیه خود را جلوگیری از آن می توانید ماشین خود را از تبدیل شدن به یک gas guzzler.

تعمیر و نگهداری منظم و جایگزینی

اگر چه آن است که "شکست" ، جلوگیری از هر گونه فوری رفع حیاتی هستند که برای ایمنی خود را—که ما توصیه می کنیم مراقبت از حق دور—وجود دارد برخی از چیزهایی که نیاز به جایگزینی در طول زمان است. ما در حال صحبت کردن در مورد اجتناب ناپذیر سایش-و-پارگی و تعمیر و نگهداری. از فیلتر و تیغه برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل جایگزین جدید به یک باتری و ترمز در حال حاضر زمان مناسب برای پرداختن به هر خط مورد که شما آزار دهنده در طول زمان است.

اگر چه هزینه لاستیک های جدید هستند تا سرمایه گذاری دیگر است که می تواند تا حد زیادی گسترش کیفیت سوار خود را. لاستیک های خود هستند که به حمایت از بقیه از وسیله نقلیه خود را. و اگر آنها به شدت فرسوده شده و نیاز به جایگزینی نه تنها شما را در معرض خطر بیشتری برای یک تصادف شما تأثیر منفی خود را مسافت پیموده شده گاز. لاستیک اغلب هزینه یک دست و پا, اما آنها یک سرمایه گذاری هوشمند است که در طول زمان پرداخت.

خود را به روز رسانی سیاست

اگر چه به طور غیر مستقیم مربوط به نگهداری از وسیله نقلیه خود را بیمه اتومبیل است که به صراحت یک جزء ضروری از یک رانندگی ایمن را تجربه کنند. اگر شما در حال حاضر در حال underinsured—و یا حتی بدتر بیمه—مالیات نجومی است, زمان مناسب برای بهبود پوشش خود.

همانطور که ما قبلا ذکر شده حداقل پوشش به طور کلی ارائه نمی شود درک و هزینه است که بسیاری تصور کنید. در واقع آن اغلب به پایان می رسد تا هزینه شما در طول زمان. بیایید می گویند شما یک underinsured راننده ای که گیر کرده در یک وضعیت با یک راننده ایجاد. حدس بزن چه کسی مسئول خسارت ؟ شما در حال. حدس می زنم که به چنگال بیش از پول برای پرداخت صورتحساب های پزشکی (که می تواند به سرعت اضافه کنید) در نابهنگام رویداد یک تصادف است ؟ شما آن را حدس زده. در نهایت رانندگان بدون برخورد را پوشش می دهد اغلب باید پرداخت (گران قیمت) تعمیر اسکناس از جیب خود.

به عنوان شما می توانید فرض کنیم حداقل پوشش اغلب ارزش بار مالی شما را در خود قرار داده. در حالی که ما درک می کنیم که شما نمی خواهید به شکستن بانک با حق بیمه خود را, مهم است در نظر گرفتن این عکس کامل در هنگام خرید در اطراف برای بیمه اتومبیل. و به علاوه کمی پول اضافی از اظهارنامه مالیاتی خود را قطعا می تواند کمک به نرم کردن ضربه.

علاقه مند به یادگیری بیشتر ؟ هنگامی که شما مطمئن شویم که با فیل شما فوری از اعضای گله—در طول فصل مالیات و در طول سال. برای کسب اطلاعات بیشتر در بهبود فعلی خود را پوشش رسیدن به امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب