چه مدت طول خواهد شاهین چوب در اطراف??

سلام به همه من به برخی از silkies در حیاط جلویی که دامنه رایگان در تمام طول روز. یکی از silkies بود که افزایش

توسط HASHTADONOH در 13 تیر 1399
سلام به همه 😞

من به برخی از silkies در حیاط جلویی که دامنه رایگان در تمام طول روز. یکی از silkies بود که افزایش کمی کوچین جوجه بود که حدود یک ماه و آن را دور انجام شد توسط شاهین در دوشنبه.
درست در مقابل من.
من نشسته بود در ایوان جلو فقط تماشای آنها را هنگامی که آن را swooped. من می توانستم لمس آن را با یک معیار برای چه نزدیک آمد اما هیچ چیز من می تواند انجام دهد. آن همه خیلی سریع اتفاق افتاد.
ویران کتمان حقیقت است. من هرگز از دست یکی از جوجه ها به شاهین قبل از (ما زندگی می کنند در سمت راست بزرگراه و آن مشغول است در تمام طول روز وجود دارد بسیاری از مکان ها برای پرندگان به پنهان کردن خود در قفس همیشه باز است).

به هر حال در اینجا چیزی است. چهار نفر از من silkies حدود 3 ماه نزدیک به 4 ماه اما نه کاملا هنوز وجود دارد. وجود دارد به مراتب بزرگتر از جوجه که دور انجام شد اما هنوز هم به عنوان بزرگ نیست و قطعا نه به عنوان سنگین به عنوان بزرگسالان silkies. من نگه داشته و آنها را قفل شده است تا در تمام طول روز دیروز (آنهایی که جوان) برای ترس از این که شاهین خواهد آمد و آنها قفل شده است تا در تمام طول روز امروز صبح بیش از حد.
من فقط اجازه دهید آنها را در مورد 20 دقیقه پیش اما من بسیار پارانوئید.

فراموش میشم فکر می کنم هاوک است که هنوز هم حلق آویز در اطراف و آن را دوباره برای بیشتر ؟
من از تنها به این دلیل که یکی از آن زمان در دوشنبه کوچکترین پرنده من تا به حال در گله خیلی کوچکتر از من جوان silkies. آیا شاهین باید چشم خود را بر روی است که یکی به طور خاص خواهد شد و یا آن را امتحان کنید را با آنهایی که بزرگتر??

با تشکر از همه شما برای خواندن هر گونه مشاوره خوش آمدید. من مایل به نگه داشتن آنهایی که کمی من قفل شده برای دیگر اگر من به.
الیزابتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب