sox از اسکله

فوکوای وارینا ما شهر ما گذشته نام Sox ما زندگی می کنند در .93 هکتار و باید 14 جوجه. 4 isa قهوه ای طلایی 3 ستار

توسط HASHTADONOH در 30 اردیبهشت 1399
فوکوای وارینا ما شهر ما گذشته نام Sox ما زندگی می کنند در .93 هکتار و باید 14 جوجه. 4 isa قهوه ای طلایی 3 ستاره های دنباله دار, 2 طلایی wyandottes, 2 فاخته marans و 2 dominiques. من مرغ آرزو لیست: کرم legbar, barnevelder عید پاک egger, fayoumi, campine, araucana, apanzeller, croad langshan و penedesenca. شاید یک welsummer بیش از حد.

ما سه طلایی ستاره های دنباله دار برای شروع با یک زن و شوهر از سال پیش و آنها دختران ما <3. آنها گذشت چند ماه با اسهال و من حدس بود کوکسیدیا. ما شده اند با استفاده از یک داروی جوجه استارت با این دسته و سفید کردن, پیر قفس و آن را به حال نشسته در آفتاب و باز به نسیم همیشه از یک گذشته بود حذف شده. من می خواهم برای به دست آوردن یک منبع محلی یا حداقل یک شبکه برای کمک به جلوگیری از هر گونه مشکلات آینده است. من باز به یادگیری به عنوان آنجا که من می توانید به نگه داشتن ما گله سالم است. من خیلی دوست دارم به NPIP خبره و انجام بیش از فقط به منظور بالا بردن جوجه.

ما 2 سال, مسکونی, پیمانکاری برق, کسب و کار, Bluefin Electric, LLC. من یک تمرین دندان است که در آن 23 سال و آماده به ما برق کسب و کار ساخته شده است به طوری که من می تواند کار فقط در Bluefin الکتریکی است. این یک چالش به انجام هر دو & فعالانه بخشی از مرحله بچه ها زندگی می کند.

unnamed.jpg


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن