چگونه به تشویق رفتار دوستانه با دو مجموعه از جوجه?

من 2 مجموعه از جوجه ها 9 هفته از هم جدا. من دهید 12 هفته و من یک کلمبیایی ویاندوت و RIR. بچه ها من 3 هفته و ی

توسط HASHTADONOH در 16 خرداد 1399
من 2 مجموعه از جوجه ها 9 هفته از هم جدا. من دهید 12 هفته و من یک کلمبیایی ویاندوت و RIR. بچه ها من 3 هفته و یکی ISA و قهوه ای و دیگری یک عید پاک Egger. من خواندن بسیاری از نوشته ها در مورد یکپارچه سازی جوجه ها به گله و من فقط تعجب اگر وجود دارد هر چیز دیگری من می تواند و یا باید به تشویق دوستی از دختران به littles.

من اجرای 3x10 به علاوه اضافی 3x4 بالای یک پایان واقعی قفس. بزرگ پرندگان در قفس در شب بچه ها هنوز هم در یک جعبه در گاراژ برای شب.در طول روز من شده است با قرار دادن نوزادان در اجرا و جدا کردن آن با یک حصار پنل است که اجازه می دهد تا بچه ها به دزدکی حرکت کردن در و خارج در صورتی که می خواهید/نیاز. آنها خود را به آب و مواد غذایی و سایه. تالار گفتگوی جوانان ایرانی همان در سمت خود را از اجرا. همه آنها قادر به دامنه رایگان برای بعضی از روز (زمانی که من قادر به نظارت). به تازگی بزرگتر دختران گرفته اند به تعقیب نوزادان و تلاش برای پک در آنها. من می دانم که این طبیعی است. تا کنون آنها نشده است بیش از حد تهاجمی بیرون کشیدن تن از پرهای و یا ایجاد هر کسی به خونریزی پس برای من ديده ام اما نمی مداخله. معمولا بچه ها دور بسیار به سرعت و به دنبال خود پایان اجرا. این رفتار بدست "بدتر" در طول هفته گذشته یا بیشتر (با بدتر من فقط به این معنی است که در ابتدا آنهایی که بزرگ چپ littles به طور کامل به تنهایی در حال حاضر آنها را که در آن لحظات به نظر می رسد آنها به دنبال یک راه به آنها را با تهدید و ارعاب

من در کسی موضوع است که با داشتن دو مجموعه از پرندگان جوانتر ممکن است این معنی است که پس از مسن دسته است که هنوز هم بدانند یک سلسله مراتب آنها ممکن است کمی بیشتر معنی به بچه ها فقط به این دلیل آنها نمیفهمد نشده است در عین حال که بالا پرنده.

وجود دارد هر چیزی بیشتر من می تواند و یا باید انجام دهند و یا می تواند من فقط به خاطر اجازه دادن به این بازی از این راه ؟
با تشکر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن