پرونده از جزیره Whidbey قرار داشت

سلام. شوهر من و من فقط نقل مکان کرد به 1 هکتار مزرعه چند ماه پیش واقع در جنوب بلوط هاربر و...با نام مستعار "رو

توسط HASHTADONOH در 30 تیر 1399
سلام. شوهر من و من فقط نقل مکان کرد به 1 هکتار مزرعه چند ماه پیش واقع در جنوب بلوط هاربر و...با نام مستعار "روستایی". نه پایین و از هیچ جا اما قطعا چیزی بود که ما نقل مکان کرد و از در شمال سیاتل 1.5 ساعت در جنوب!! ما شده اند تقلا برای دریافت به سرعت با کشور زندگی (من نمی دانم که چمن چپ به دستگاه های خود را به معنای واقعی کلمه رشد 8+, پا, قد بلند!!!)! Holy moly!! به هر حال حرکت بوده است اما ما آن را دوست دارم وجود دارد; فقط در همان صفحه در اینجا شده است بخش سخت (آب و هوا بسیار متفاوت برای یکی و ما به معنای واقعی کلمه نزدیک به یک هزار و گیاهان و...را در گلدان!). این عقاب, شاهین, شاهین و شمار دیگر پرندگان درنده به عنوان مشترک به عنوان کلاغ بودند در حومه و بسیار سرد به تماشای یک گله از 10-12 عقاب طاس فقط roamin' در اطراف doin' خود است. ما همچنین باید 2, Rottweilers (از این رو من تماس نام rottngrrl...) و 1 blue iguana (شیطان ملکه از همه چیز بد...اما ما او را دوست دارم به هر حال). شوهر بزرگ شده در جنوب شهر در آلاباما (نمی تواند صبر کنید برای ترک شهر کوچک زندگی در مزرعه و هرگز بازگشت) و من متولد و بزرگ شده در شهر سیاتل به عنوان حومه/شهرستان اما من مردمی همیشه به من گفتند که من باید متولد شده در یک مزرعه...48 سال بعد, من در نهایت وارد! دوباره ما هر دو بسیار خوشحال می شود در اینجا و نگاه به جلو به صرف بقیه زندگی ما را در اینجا...در یک مزرعه با بسیاری از امکانات.

ما gung-ho برای شروع در مزرعه در روز ما را برداشت تا کلید به خانه جدید روز ما به پایان رسید همچنین خرید برخی از جوجه ها...و برخی بیشتر هفته بعد ، من مرغ ریاضی کاملا بمکد!!! سلام ما هنوز هم در بالا بردن ما "دسته اول" از جوجه گرفته تا در سنین 2-3 ماه (15 آوریل تا مه 13)...و در انتظار یکی دیگر از دسته ای هفته آینده از Meyers هچری (این زمان با مناسب اندیشه). مرغ و خروس جنگی و سفید خروس کوچین در حال حاضر قرار دارد در موقت 4' x 18' طولانی قفس (محصور تهویه مناسب درب کشویی به پهلو آنها را در شب) متصل به 8' x 45' حصار و مشبک اجرا در حالی که ما در ساخت خانه دائمی. ما قفس خواهد بود 8' x 12 با ~20 جعبه تودرتو و متصل اجرا خواهد شد حدود 30 x 50' حصار و مشبک (نمی خواهم عقاب پرواز کردن با خانم ها!!!). ما در اصل انتخاب بسیاری از نژادهای برای دیدن آنچه که ما دوست و تحکیم ما می خواهد و نیاز دارد در دراز مدت و با آن کار کرده است در واقع خیلی خوب (بیشتر در نژادهای بزرگتر و تخم مرغ و گوشت و برخی از سرگرم کننده). من یک مدت طولانی عاشق حیوانات/مالک طبیعت (من همیشه بچه آوردن نوعی از حیوانات در خانه!!!), بنابراین حتی اگر فکر سلاخی یک حیوان خانگی zzali من به نحوی شده است و قادر به عبور از پل که در ذهن من جایی که من لذت بردن از جوجه من و شخصیت خود را (من با صحبت کردن با آنها در همه زمان ها) آیا من در واقع می تواند روند یک پرنده من می دانستم و برای مراقبت ثابت شد که ما تا به حال به قصاب گسترده ما سینه سفید ترکیه در اوایل با توجه به پا به مسائل (ما به احتمال زیاد هرگز افزایش گسترده سینه در ترکیه تا کنون دوباره با توجه به این مسائل ما تا به حال با پسر ما). به هر حال او اولین پرنده/animal I have EVER پردازش در تمام زندگی من دیگر از ماهی قزل آلا (شوهر یک شکارچی به عنوان یک بچه). Anyeay ما rehomed چند پرندگان (3 لهستانی و 1 خروس جنگی red خروس کوچین) و از دست داد 3 پرندگان (1 فوت کرد که یک جوجه را بدون هیچ دلیل روشنی, 1 تا به حال به جمع آوری هنگامی که او در عبور-منقار وضعیت دیگر اجازه او را به غذا خوردن/نوشیدن و 1 به قتل رسید با canabilistic خواهر پس از bantam قرمز کوچین rooster زد او را و در نهایت سرمازده او رگ او دم...این بود mortifying, و بازی CSI و پلیسی برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده بود پس از یک زمان سرگرم کننده اما به سرعت نمیفهمد آن مرد سرخ بنابراین او یک خانه جدید). داشتن جوجه ها است نه برای دل نور!

تا کنون ما چیزهای بسیاری آموخته اند (و هنوز هم خیلی بیشتر برای یادگیری) اما ظاهرا ما اصلا "به یاد داشته باشید" بسیار خوب است چرا که ما در حال رهبری کردن "بعضی از پرورش جوجه" جاده دوباره به زودی! واقعا SOOO بسیار زمان و تلاش و توجه و رسیدگی و تمیز کردن و گرد و OMG! اما جوجه و تمام شخصیت خود را کاملا به ارزش آن!! ما برای اولین بار دختران خواهد شد در حال حرکت به دائمی حفاری در حدود یک ماه اما یک سوال من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن پاسخ به این است که چگونه به شما معرفی جدید جوجه به اولین دسته. جوجه آماده خواهد بود به حرکت در خارج از زمانی که آنها در حدود 8 هفته پس از حدود اواخر ماه سپتامبر/اوایل اکتبر (با در نظر گرفتن آب و گرفتن کولر) که به معنی دسته اول خواهد بود و حدود 4-5 ماه, پیر و باید در زندگی دائمی قفس/اجرا برای حدود یک ماه است. ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از جوجه ها در اینجا ما قصد داریم برای حفظ یک نوسان گله از حدود 40 مرغ و چند roosters اما ما با شروع بیش از آن در حدود 60 پرندگان (در حال حاضر 40 + 20 آمدن). آیا ما نیاز به انجام یک تمدید مقدمه هنگام انتقال 20, 8 هفته جوجه به زندگی دائمی قفس و یا اینکه همه آنها بسیار جوان هستند و بسیاری از آنها را ما فقط بازی شیر یا خط آنها را با اصلی دسته و مانیتور ؟ من احساس می کنم مثل یک احمق سوال بپرسید اما من نمی دانم چرا که من فقط می توانم پیدا کردن اطلاعات در حال انتقال اندیشه مطرح جوجه با تاسیس adult گله.

و من را فراموش کرده به ذکر است هنگامی که همه دختران در حال حل و فصل و به وضوح می دانم که در آن (و هنگامی که) برای رفتن به جای شب بسر بردن در شب, در علاوه بر این به طور منظم خود را 1500 فوت مربع اجرا آنها را chaperoned دسترسی به 2 جداگانه متری استفاده می شود برای باغبانی سبزیجات و مهد کودک سهام (گیاهان) به طوری که آنها خواهد بود مراسم آشتی ترتیب دادند رایگان-در بازه زمانی بر آن روز; احتمالا چند روز در هفته بسته به آب و هوا. اما هیچ chaperone احتمالا هیچ زمینه دسترسی به دلیل فراوانی عقاب و غیره. (وجود مخلوقات زمین است که به احتمال زیاد بیش از عشق به مرغ شام بیش از حد!).

با تشکر از شما برای این فروم و تمام اطلاعات در اینجا! من فقط آرزو می کنم من می توانم دانلود تمام اطلاعات به طور مستقیم به مغز من برای بسیاری از دلایل; من شرط می بندم که خواهد به من کمک کند یاد بگیرند که مرغ ریاضی! با تشکر از شما برای هر کسی که ممکن است برخی از بینش برای ما. ما خواهد شد ارسال عکس در آینده نزدیک!

جینیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب