من فکر می کنم من مرغ ممکن است بیمار می شود ؟

بنابراین من سه silkie که من را در حیاط خلوت من و یکی از آنها به نظر می رسد احتمالا کمی بیمار است ؟ این می توان

توسط HASHTADONOH در 3 مرداد 1399
بنابراین من سه silkie که من را در حیاط خلوت من و یکی از آنها به نظر می رسد احتمالا کمی بیمار است ؟ این می تواند باشد که یا آلرژی اما اگر idk جوجه دریافت کنید که.

Shes حدود یک سال, من فکر می کنم و او وزن 1 پوند 15 اونس. او تخمگذار به طور معمول تا زمانی که او و یکی دیگر من مرغ رو broody, به طوری که آنها متوقف شده است. من فکر کردم که شاید من می تواند نژاد او را در حالی که او broody بنابراین من او را به آشنایی من به ترک او وجود دارد به تربیت با یکی از خروس, اما آن کار نمی کند بنابراین من او را در زمان به عقب. من مطمئن هستم که اگر او چیزی از آنها را, اما در حال حاضر او و دیگران به نظر می رسد کمی حرکت پذیری. من دیگر مرغ گهگاه به حال مغرور بینی اما نه اغلب اگر این مهم است.

هر چند او تنها یکی من بیشتر نگران. او هنوز هم نه گذاشته و پس از او broody و ما سعی کردیم با خروس (هر چند که می تواند به دلیل تگزاس گرما هر چند من دیگر مرغ تخمگذار است به همین دلیل من اضافه کردن این.) گاهی اوقات من باید آنها را در خانه به گرفتن یک استراحت از حرارت و او کمی wheezy نفس در هر حال حاضر و پس از آن (آن را به طور مداوم!), به علاوه برخی از تنفس دهان. و همچنین به عنوان آنها را به عطسه می کنم.

دیگر از کسانی که رفتارهای هر چند شخص در حال اجرا در اطراف فقط خوب و آینده را زمانی که من تماس خوردن و نوشیدن او مدفوع عادی به نظر می رسد ،

من نمی دانم اگر من باید او را به دامپزشک برای دیدن اگر او تا به یک عفونت تنفسی یا نه چون من نیمه کوتاه برای نقد بنابراین به جای آن ما شروع به دختران ما در پنی سیلین و قرص است که ما در حال خرد کردن و قرار دادن در آب است. این است که خوب??

آنها در خواب کوره خشک گرد و غبار کم اسپن(? من فکر می کنم من نمی تونم به یاد داشته باشید برای زندگی من. آن را نیز می تواند کاج.) و هی در لانه خود را در جعبه.

1595535658999.png
در اینجا بود که او را سوراخ بینی فقط یک لحظه پیش قبل از من آن را تمیز هر چند idk اگر آن را ان دماغ یا فقط خاک/ چیزی از زمین. آن را آسان برای تمیز کردن با یک مرطوب, q-tip. در اینجا یک لینک از صدای عجیب و غریب است که او گاهی اوقات باعث می شود. من فقط می توانم بگویم اگر آن گوشخراش/ groggily تنفس و یا فقط یک فرد صدا. اگر هر کسی می تواند به اشتراک گذاری افکار خود را در آن می تواند به شدت استقبال مینماید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن