من فکر می کنم من جوجه ها در حال کشتن یکدیگر

سلام به همهمن به تازگی 10 مرغ (RIR) که cooped با ما 2 چینی غازها در شب. اما امروز صبح من یک مرغ مرده در قفس ب

توسط HASHTADONOH در 3 تیر 1399
سلام به همه

من به تازگی 10 مرغ (RIR) که cooped با ما 2 چینی غازها در شب. اما امروز صبح من یک مرغ مرده در قفس برای دومین روز در یک ردیف. چهره اول مرغ بود به شدت pecked در به عنوان شما می توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید (هشدار: گوری) دوم مرغ رو 'پاک کن' مرگ اما هنوز peckmarks.

مرغ 1: https://ibb.co/nPtyQS6
مرغ 2: https://ibb.co/FnmvBQY

تنها شکارچیان ما در اطراف در اینجا مارها و من نگاه گسترده اما نمی تواند پیدا کردن نشانه ای از هر گونه مارها در نزدیکی قفس. همچنین به نظر می رسد عجیب و غریب به من به عنوان مارها به طور کلی نمی خواهد فقط کشتن یک مرغ بدون خوردن آن است. من شده است با رعایت جوجه من از نزدیک اما من هیچ نشانه ای از تجاوز یا قلدری بین آنها و نه من را دیده اند هر از غازها (علاوه بر این گاه به گاه ضربه محکم و ناگهانی زمانی که آنها در حال غذا خوردن).

من واقعا مطمئن نیستم که چه چیزی برای انجام در این مرحله من می توانید ترک غازها در خارج در شب اما پس از آن وجود دارد واقعا یک راه برای جدا کردن جوجه ها و حتی من که به طور موقت من نمی بینم که چگونه است که حل مشکل طولانی مدت است.

کسی تا به حال هیچ تجربه مشابه و یا هر گونه مشاوره در مورد چه باید بکنید ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن