من اشتباه...

من یک بار یک مرغ که نمی تواند مجموعه ای برای صرفه جویی در زندگی خود! او را امتحان کنید و سعی کنید, اما من فکر

توسط HASHTADONOH در 6 خرداد 1399

من یک بار یک مرغ که نمی تواند مجموعه ای برای صرفه جویی در زندگی خود! او را امتحان کنید و سعی کنید, اما من فکر می کنم 3 روز بود او طولانی ترین "مجموعه". من اتفاق افتاده است که در آن زمان یک مرغ است که می تواند مجموعه ای برای همیشه و تخم دسته ای بعد از دسته ای از جوجه اما او آنقدر مشغول جوجه همه چیز او نادیده گرفته شده و یا نمی محافظت از جوجه های خود را به اندازه کافی و یا چیزی و مرغ که نمی تواند مجموعه "سرقت" بچه ها!!!! او در زمان آنها بود و آنها او و خشونت در دفاع از آنها را! او آنها را به آب و غذا نگه داشته و آنها را امن. او بود که بسیار پایین در سلسله مراتب نظم و من دیگر مرغ, رئیس, یک, کمی, اما او آن را به کار گرفته! آنها رایگان در محدوده زمانی معین در زمان و او همیشه آنها را در شب.
سال بعد من او را دیدم سعی کنید برای تنظیم دوباره و رفت به فروشگاه و خرید جوجه های خود را. او آنها را گرفت!! او در زمان هر جوجه و حتی "کودک نشسته" دیگر مرغ را از جوجه های خود را از زمان به زمان. هنگامی که او تا به حال 50 نوزادان به مراقبت از!!! آن بود و تنها برای چند ساعت اما او موفق!
به هر حال من فکر کردم از زمانی که من به عنوان خوانده شده توضیحات خود را. خدا نگهدار هر آنچه شما انتخاب می کنید را امتحان کنید! زندگی ماجراجویی است!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن