انکوباتور: من نیاز به ایجاد یک سرمایه گذاری تماس

من به دنبال در یک انکوباتور برای اهداف سرمایه گذاری است. من می خواهم به جوجه ریزی میراث فرهنگی و نادر نژاد بوق

توسط HASHTADONOH در 23 خرداد 1399
من به دنبال در یک انکوباتور برای اهداف سرمایه گذاری است. من می خواهم به جوجه ریزی میراث فرهنگی و نادر نژاد بوقلمون و اردک و مرغ و غاز شاید بلدرچین یا کبوتر (فقط به نگه داشتن گزینه ها باز است.) من حتی به تولید balut برای بازار اگر من تا به حال فرصت و آموخته است که چگونه.

من ذهنی اصلی بودجه در حدود 500$ اما اگر من با یک ورزشکار کابینه آن را به بیشتر از 1000$. استفاده از مراکز رشد و یا ساختمان نیست یک گزینه وجود دارد فقط هیچ کدام دسترس و من نه سوپر محرم در مهارت های دستی برای بازگرداندن عتیقه به هر حال.

آن را باید به عنوان مجموعه و فراموش نکنید که ممکن است. من کار از خانه آنلاین به علاوه مزرعه به علاوه 4 کودکان و نوجوانان و دیگر دام ها بسیار ایده آل من می خواهم نجات تخم مرغ در هفته انجام یک سینی از هر نژاد و عملا فقط حفظ آن توسط مارک تقویم چک کردن رطوبت و دمای سطح و در غیر این صورت دست زدن به آن را تا من جوجه است.

باید آن را آسان برای تمیز کردن.

باید آن را قابل اعتماد. من ماهر در سرهم بند و من احتمالا مقدار زیادی از پول نقد برای پرتاب در تعمیرات و یا تعویض تا زمانی که آن شروع می شود به من پرداخت پس از چند دریچه.

من در حال حاضر با توجه به Brinsea تشویق سابق 56 مقابل GQF ورزشکار 1502

اگر شما هر گونه پیشنهاد و یا تجربه ای با این و یا در یک انکوباتور من دوست دارم به آن را بشنود. من در حال حاضر ساخت یک سرمایه گذاری قابل توجهی به پرورش سهام اما این همه برای هیچ چیز اگر من می توانم یک سنگ جامد قابل اعتماد تخم به خصوص اگر من نیاز به شروع یک نژاد از طریق حمل تخم مرغ است. من تا به حال یک brinsea هشت ضلعی محیط زیست و قبل از آن خوب است برای تمیز کردن و حفظ درجه حرارت در یک سوپر خشک محیط زیست اما عنصر حرارت تن پس از حدود 4 سال است و من نمی توانستم شکل چگونه به آن را ثابت. من هرگز حتی لمس یک کابینه بنابراین من نمی دانم هر چیزی که من به عنوان خوانده شده آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن