معرفی به غاز زبان بدن لطفا

که من آن را ببینید غازها باید سطوح مختلفی از ترس:سطح 1: نگران. آنها هنوز هم می خواهید به بررسی و آنها اینچ نزد

توسط HASHTADONOH در 21 خرداد 1399
که من آن را ببینید غازها باید سطوح مختلفی از ترس:

سطح 1: نگران. آنها هنوز هم می خواهید به بررسی و آنها اینچ نزدیک اما با گردن خود را برگزار تا حدودی پایین گردن لرزش و خاموش.
سطح 2: مضطرب است. آنها قرار داده و یا پشت کردن کمی اما لرزش تشدید و آنها ممکن است به یک صدای خش خش.
سطح 3: وحشت زده. آنها در گردن لرزش, بوق, صدای خش خش, خش خش پر تلاش به نیش می زنند.
سطح 4: حالت حمله. مانند سطح چهار اما قاطعانه حمله و گاز گرفتن همچنین با استفاده از بال خود را و گاهی اوقات پنجه به عنوان سلاح.
سطح 5: ترس از عقل خود را. جیغ, در حال اجرا به دور از تهدید با بال های دراز. Goslings سعی خواهد کرد برای پیدا کردن پدر و مادر برای مخفی کردن. تهدید به بزرگ یا خیلی ناگهانی به مبارزه با.

من دیده ام هرگز تهاجمی goslings; آنهایی که من دیده ام تمایل به جست و خیز سطح 3 و 4 و به طور مستقیم از 2 به 5.

زمانی که من غاز خوشحال است در مورد چیزی مانند اگر او خود را می یابد علف های هرز مورد علاقه او را خوشحال throaty کم صدا مانند "hraff-hraff-hraff-hraff".

هنگامی که او را هیجان زده در مورد چیزی مانند رفتن برای پیاده روی و یا داشتن یک (انسان) دوست سفر او به صدای خوک یا گراز با صدای بلند پایه بلند روی انگشتان پا و فلپ بال خود را گاهی اوقات جهش های کوچک. سپس او می آید در حال اجرا و یا راه رفتن بسیار به سرعت بیشتر با بال و گردن کشیده رو به جلو (من حدس می زنم به دلیل آیرودینامیک هاها) هنوز بوق.

زمانی که او در دیدار خود انسان دوستان او را خوش آمد می گوید آنها را با بوق با صدای بلند و stretcing گردن خود را به جلو. آنها همان را انجام دهید و آنها همه شایعات بی اساس در حالی که برای.

اگر او ناراضی در مورد چیزی (مانند نه رفتن برای پیاده روی) او به صدای خوک یا گراز آرام اما بی وقفه در حالی که قدم زدن به جلو و عقب.

اگر او خسته شده اند (و یا اگر او نمی خواست به خانه بروم با این حال) او را کمی ناله سر و صدا و راه رفتن دور.

هنگامی که او می بیند یک پرنده و یا یک هواپیما در آسمان او ایستاده هنوز هم مانند یک مجسمه با یک چشم.

این یکی احتمالا فقط من غاز: زمانی که او می خواهد در خانه او جغجغه گربه فلپ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن