Intro to me+ خنده دار/نیمه داستان غم انگیز!

از من خواسته شد به inroduce myself پس از ورود در, بنابراین در اینجا می رود. من 13 سال زندگی در 50 هکتار قطعه م

توسط HASHTADONOH در 10 اردیبهشت 1399
از من خواسته شد به inroduce myself پس از ورود در, بنابراین در اینجا می رود.

من 13 سال زندگی در 50 هکتار قطعه ملک در بالا میشیگان. من با زندگی من 3 خواهر و برادر و پدر و مادرم 2 سگ, 2 موش های 1 و 2 آکواریوم پر از ماهی.

20191006_173953.jpg
من برای اولین بار علاقه مند به پرورش جوجه و مرغ در تابستان گذشته. از مامان پرسیدم اگر من می تواند برخی از اردک یا جوجه اما او گفت: هیچ. اما من که فرزند سرکش من بود منصرف. مادر من مدت کوتاهی پس از خریداری 2 دوجین تخم مرغ از پدربزرگ و مادربزرگ من' که همسایه من مشاهده شده نیز متعلق به خروس. من در حال حاضر بدست مینی انکوباتور به استفاده از origionally برای کاهش کبوتر تخم مرغ سرشار هرگز قرار داده شده است استفاده کنید. بنابراین در اواخر آن شب من 4 تخم مرغ از کارتن قرار داده و آنها را در انکوباتور همراه با کمی آب. من با نظارت و آنها را برای آینده 9 روز بدون گفتن مادر من در مورد آنها. در روز 9 من متوجه جنین بودند و نه پر جنب و جوش و تصمیم به تجدید نظر به مادرش-دیدن-یک-کودک-حرکت-برای-اولین-بار-در-ulturasound/candling حواس. من در زمان یک ویدیو از جوجه های در حال حرکت ارائه و آن را به مادر من. او یک نی نی ناراضی که من رفتم پشت او اما مجاز به ادامه انکوبه تخم مرغ است. 3 از 4 تخم در آمده و به سرعت در حال رشد. متاسفانه در 4 هفته جوجه ها خورده بودند توسط کایوتی در حالی که سگ من نشسته و تماشا با آرامش از ایوان.

به طوری که به پایان رسید من پرنده نگه داشتن تا زمانی که مادرم را دیدم یک مقاله قانع کننده اردک که من نوشت: قبل از خروج از تخم جوجه ها. او متقاعد شد. بنابراین او رفت و خریداری 2 ده اردک تخم مرغ 6 از سرشار در حال نشستن در همان انکوباتور در حال حاضر. آنها cayuga و دونده اردک. یکی از دونده تخم مرغ دو yolked بنابراین ما را ببینید که چگونه است که یک معلوم.

گذشته از آن من دیگر سرگرمی, رسم, در حال اجرا, بازی با حیوانات خانگی و fishkeeping. من طرح را به کارآموزی و تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی پس از من فارغ التحصیل دبیرستان.

بنابراین وجود شما آن را دارند که من در ملخص کلام است. کاش من شانس با من duckies و من برای شما آرزوی ایمنی از همه گیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب