معرفی خودم

من به جوجه. اما من هرگز مطرح جوجه من بیش از پولت/خروس مرحله. من اول مرغ وقتی که من در مهد کودک. هر سال من مهد

توسط HASHTADONOH در 26 تیر 1399
من به جوجه. اما من هرگز مطرح جوجه من بیش از پولت/خروس مرحله. من اول مرغ وقتی که من در مهد کودک. هر سال من مهد کودک جوجه و ما آنها را افزایش دهد.

من 2 جوجه در حال حاضر. قبل از این بچه ها ما تا به حال 3 کهربا سفیده اما 1 از کهربا سفیده کشته شد توسط یک سگ. بنابراین ما به آنها را به یک مزرعه کردم و این 2 جدید مرغ.

ما یک رود آیلند قرمز و سیاه و سفید austrolorp. سیاه austrolorp است به نام پنی رود آیلند قرمز است به نام Rhody.

یکی از جنبه های خوب از پرورش جوجه است که آنها بسیار دوستانه و خوب برای بازی کردن با. دیگری این است که آنها فوق العاده جالب برای تماشا و من را بالا می برد و آنها را در حیاط پشتی منزل خود من! یکی از جنبه های بد است که من همیشه نگران اگر یک درنده خواهد آمد و کشتن آنها مقدار زیادی از کار گاهی اوقات. در غیر این صورت من فقط دوست دارم جوجه من بسیار است.

برخی از دیگر سرگرمی من بالا بردن دکمه بلدرچین بیش از حد. این اولین بار است که من تا به حال بالا بردن دکمه ما بلدرچین تخم آنها را به خودمان و آنها از تخم در آمده تنها یک هفته پیش.

من همیشه از انجام بسیاری از تحقیقات برای من جوجه و در نتیجه برای اولین بار بود که همیشه BYC! من خواندن بسیاری و هر سوال تا به حال بسیاری از پاسخ. این اولین باری است که در پرورش جوجه فراتر از پولت. اما من پیوست چون من تا به حال یک سوال من واقعا نیاز به می دانم که اگر من پولت شد در واقع یک خروس. ما فقط نمی دانم. هنگامی که ما او را او قرار بود به یک دختر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن