معرفی جوان cockerals (5wks پیر) به مرغ (12wks قدیمی)

خوب خواهد بود @gpresdo به شنیدن بیشتر در مورد چه مقدار فضا(قفس/اجرا/مرتع در پا با پا) شما و آنچه به اهداف خ

توسط HASHTADONOH در 3 تیر 1399
خوب خواهد بود @gpresdo به شنیدن بیشتر در مورد چه مقدار فضا(قفس/اجرا/مرتع در پا با پا) شما و آنچه به اهداف خود هستند برای نگه داشتن مردان متعدد و چگونه بسیاری از زنان شما نگه دارید.
معمولا ما اجرا پرورش قلم از 10 مرغ و یک خروس/یا بیست و دو خروس. اگر ما جوان, خروس......زیر 1 سال سن......برای مناسبت های خاص ژنتیکی اجزاء به یک گله DNA پایه., ما کاهش مرغ خود را بیش از حد 8. جوان, خروس می تواند انجام دهد اما خود را تولید مایع منی مایل است و این یک مشکل است.

خود را تحت پوشش قفس فضایی در حدود 10 x 10' اندازه و دامنه رایگان فضای متشکل از حدود 1/2 هکتار از چمن. برخی از برش ساختمان و برخی از آنها فردی کوچک کردن ساختمان.
ما چند تا از این در ما پرورش و جوجه ریزی ترتیبات.

جدید بچه ها کمی شروع در گروه 25 در 100 گالن اندازه Rubbermaid وان. پس از 7 روز از آنها فارغ التحصیل به یک بزرگتر منطقه فنس کشی شده داخل یک ساختمان. ارائه افزایش فضا با رشد. هنگامی که آنها شروع به در حال اجرا آنها بزرگتر نیاز دارید.

پرندگان ما تنها به فروش می رسد در 4 ماه سن زمانی که ما به وضوح می توانید ببینید ژنتیکی تایید. ما جمع اوری سنگین...حدود 15 درصد....حفظ بهترین نمایش با کیفیت پرندگان.

ما فروش بارور تخم مرغ جوجه ریزی در هر زمان. (به جز ما در حال حاضر در blues).

ما 63 پرورش مرغ و 269 youngins در مراحل مختلف رشد....قدیمی ترین 3 ماه و جوانترین در 4 روز. 112 و 56 تعداد مراکز رشد هستند و در حال حاضر در حال اجرا است.

ما نمی نژادهای مخلوط و نگه داشتن خون خالص پرورش مرغ.... و اولاد هر نژاد ....از هم جدا در طول زندگی خود را در اینجا.

سلام...همانطور که من نوشتن این من هستم تأمل در اصلی ..."سرگرمی".... طرح یک ...چند....به نظر من نه گیر به این طرح است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب