مقدمه - Western PA

سلام به همه جدید مرغ مادر در اینجا با ده کمی شیرین چرم گاومیش Orpington asshole, در یک جعبه در اتاق نشیمن ما ب

توسط HASHTADONOH در 16 اردیبهشت 1399
سلام به همه :)

جدید مرغ مادر در اینجا با ده کمی شیرین چرم گاومیش Orpington asshole, در یک جعبه در اتاق نشیمن ما بودن لذت می برد توسط چهار کمی انسان asshole. من می خواستم جوجه حیاط خلوت برای همیشه و با کمبود گوشت که آن را خوب به عنوان هر یک برای گرفتن توپ نورد به صورت مستقل تولید تخم مرغ. من کسی که می گوید من یک حیوان فرد اما زندگی در یک باغ وحش :). دو گربه درگذشت این سال :( بنابراین در حال حاضر ما را به یک سگ و یک گربه و من مقاومت در برابر جایگزینی همستر. من تقریبا تمام کشور بزرگ سرگرمی (من 40) - من گره قلاب دوزی و دوختن, باغ, خواندن, پیاده روی, پخت هستم یادگیری چگونه می توانید از مواد غذایی در حالی که من در یادگیری چگونه به یک مرغ مادر. من تا به حال یک premade قفس انتخاب من قصد خرید اما در حال حاضر من بحث ساختمان یک و تحقیق در مورد برنامه ریزی برای یک ساخت و هنوز بلاتکلیف است.

من دو نوجوانان پنج ساله و یک کودک نو پا است که رئیس همه ما است.

Wish me luck!

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟

(3) چه نژاد دارید ؟

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن