ممکن است برای اسان آموزش بلدرچین?

پرندگان در واقع بسیار هوشمند موجودات است. بلدرچین اغلب فکر می کردم که خیلی گنگ و من می تواند یک آزمون برای داش

توسط HASHTADONOH در 14 تیر 1399
پرندگان در واقع بسیار هوشمند موجودات است. بلدرچین اغلب فکر می کردم که خیلی گنگ و من می تواند یک آزمون برای داشتن متعلق به برخی از بسیار ditzy بلدرچین. :p

وجود دارد یک مطالعه انجام شده در دانشگاه تگزاس در آموزش Coturnix بلدرچین به انتخاب کردن رنگ و شکل و تعداد در جایی وجود دارد که تصویری از همه این است و آنها در واقع آموخته است که چگونه به انجام تمام این چیزها. خیلی چیزهای شگفت انگیز!

من آموزش داده بود من بلدرچین با یک سگ صدای کلیک به داخل محوطه خود را در شب و یا در طول زمان اضطراری aviary تمیز کردن و غیره... تمام 35 از آنها خواهد فایل و نه یک باقی مانده بود خارج. چند تا از آنها را یاد گرفته نام خود را و هنگامی که به نام و برخی از آموخته به دامان من با نوازش پای من.

من استفاده می شود به نگه داشتن مرغ عشق, یک نوع بسیار کوچک طوطی و طوطی ها شناخته می شوند که به صورت هوشمند به tinier آنها dumber می توان آنها را! این پرنده کوچک به نام Skeebie بود pooper. منظور من هر 10 دقیقه این پرنده ایرانی! او دوست داشت به اویختن با من در حالی که من نشسته در اطراف بر روی نیمکت و این واقعا خسته کننده فقط به نشستن با او و وجود او می رود! بنابراین من شروع به آموزش او را به مدفوع بر روی فرمان. من برگزار شد و او در انگشت من و فرستاده او به بالا و پایین در حالی که با گفتن کلمه مدفوع. البته اگر او تا به حال فقط رفته این ممکن است در حالی که به صبر کردن. لحظه ای من تو را دیدم او در حال رفتن به مدفوع من گفت: کلمه مدفوع. پس از بسیاری از سال از این در نهایت او یاد مدفوع در دستور! گاهی اوقات او فقط نمی تواند به, اما من به شما گفتن او pooped بر روی فرمان.

پس این همه که گفت: "اگر شما کار خود را با بلدرچین, من مطمئن هستم که شما می توانید آموزش بلدرچین به استفاده از یک محل در خانه خود را و یا منطقه از محوطه خود را به انجام کسب و کار خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب