تنبل McGuyver!

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه? من تا به حال چند جوجه های در حال رشد و عمه من ب

توسط HASHTADONOH در 3 خرداد 1399
(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه? من تا به حال چند جوجه های در حال رشد و عمه من بود "جمع", hah! او تا به حال بسیار بزرگه استخر با نزدیک به 100 همه فن حریف رایگان-محدوده مرغ. نزدیک به 20 سال بعد, من به تراکتور عرضه و خریداری 6 جوجه های کوچک. شوهر, ساخت قفس ما در شهری, حیاط خلوت من و قرار با هم یک اندیشه. من مزمن تنبل و نمی خواهم به صرف پول پس از این بود که برای اولین بار یک rubbermaid بن با ملافه و یک لامپ. به عنوان asshole, رشد, شد, وارونه جدول کارت با مقوا داکت-ضبط بین پاها به دیوار قفسه بوش من در بر داشت در شربت خانه من همراه زیرین میز ملافه و حرارت لامپ معلق از سقف گاراژ. پس از از دست دادن مورد علاقه من دو تا شاهین من سوگواری با گرفتن 8 کمی تخم بارور (سفارش آنلاین) در یک دستگاه انکوباتور من DIY می خواهم از یک پلی استایرن کولر و شوهرم در کامپیوتر های قدیمی.

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟
در حال حاضر (5/22/20) من چهار نوجوانان و چهار fluffs در اندیشه. 4 تخم مرغ دیگر (candled سالم در روز 16) به پیپ می خواهم در من فوق DIY انکوباتور!

(3) چه نژاد دارید ؟

خالدار Sussex, زیتون Egger و بقیه TBD.

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?

آنها بسیار زیبا و خنده دار! من دوست دارم با آنها تعامل و شوهر من را دوست دارد طبیعی آفات-کنترل/کود برای باغ خود را.

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?

من دوست دارم به تحقیق هر چیزی تصادفی خود ما رشد تولید در ما "شهری حیاط" و ما بازی های زیادی از D&D :D

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

من زندگی با شوهرم, من 2.5 سال, پسر و برادر در قانون است. ما دو سگ (1 mutt و 1 shar-pei) و در غرب میانه آمریکا. رویای ما این است که برای زندگی در روی زمین ما و حیاط تمام وقت, اما در حال حاضر ما در شهرستان زندگی می کنند و آنچه که تبدیل به یک "شهری حیاط". برادر من در قانون به طور منظم کابوس در مورد بیدار شدن از خواب به 100 جوجه در اتاق خواب خود hah!

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه? Google, 2 ماه, من می خواهم به سوال بپرسید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن