لنگش, اغراق, مرغ, تغییرات رفتاری

سلام به همگی. بسیاری از چیزهایی که رفتن با من 2.5 سال, چرم گاومیش Orpington مرغ, این یک پست طولانی:1. او تا به

توسط HASHTADONOH در 29 اردیبهشت 1399
سلام به همگی. بسیاری از چیزهایی که رفتن با من 2.5 سال, چرم گاومیش Orpington مرغ, این یک پست طولانی:

1. او تا به حال بد لنگی حدود 1 ماه. هنوز خوردن و نوشیدن ایرانی و تخمگذار تخم مرغ هر روز دیگر تا دیروز. من او را در یک سگ بزرگ جعبه در درون ما اجرا برای چند روز (پنجشنبه جمعه و شنبه هستم تنها هیچ بهبودی برای لنگی). من اعتقاد دارم که در روز پنج شنبه یا جمعه او pecked توسط کسی که در جعبه چون شانه او بود همه خون آلود و خونریزی (من تحت درمان با Vetricyn و آبی-Kote). من فکر می کنم این است که ناگهانی مشکلات آغاز شده است.

2. قبل از قرار دادن در جعبه من می خواهم اجازه دهید او دراز در قفس جعبه تودرتو که او انجام داد. روز شنبه, من تصمیم به نگه داشتن او را در جعبه در تمام طول روز قرار دادن یک قابل حمل جعبه تودرتو در آن وجود دارد ، من او را در در 8 صبح و در ساعت 11 صبح من آمد به او برای پیدا کردن او نفس نفس, قدم زدن, سراخ کون, زننده, و همه اغراق شده است. من بلافاصله پس از باز کردن جعبه و او اجرا می شود به قفس نشسته در گوشه ای تاریک روی زمین (و نه در یک جعبه تودرتو) و نشسته وجود دارد و بدون تخمگذار برای بیش از 1 ساعت.

3. من وحشت تفکر او این است که تخم مرغ, محدود, من احساس می تواند تخم مرغ در داخل با یک دستکش روغن کاری ، اقدام به نمک برای جاده های آبپاش خیس او را برای 15min مدیریت 2 نعناع دانشگاه علوم پزشکی تهران با پنهان در داخل زغال اخته و پس از 30 دقيقه قرار دادن او در قفس که در آن او می گذارد یک تخم مرغ بر روی زمین است.

4. پس از او برگ قفس او و دیگر من 4 مرغ همه شروع به مبارزه با یکدیگر پاره گردن پر و بال گرفتن همه اغراق در نزدیکی برخی دیگر از مرغ. من هرگز تا به حال شاهد چیزی شبیه به این که آنها مطرح شده با یکدیگر است. من باید ذکر نیز هست که ما فقط با قرار دادن ما 10-هفته جوجه به "انتقال" قلم در درون ما اجرا به طوری که بالغ مرغ می توانید آنها را ببینید اما آنها صدمه دیده است. جوجه ها شده اند در آن وجود دارد برای حدود 1 هفته در حال حاضر.

5. امروز من Buffy شده است و تنها با نشستن در گوشه ای از قفس که در آن او گذاشته تخم مرغ دیروز برای تقریبا 5 ساعت در حال حاضر. بدون تخم مرغ, هیچ نفس نفس/پف زیر چشم/زننده مانند دیروز فقط نشسته. من صادقانه فکر نمی کنم او broody, به عنوان او نمی پف کردن یا جیغ کشیدن زمانی که من به حیوان خانگی خود را. من او را برداشت و او را در خارج که در آن او pooped که زد زیر کامیون ما را به آرامی بیرون آمد و شروع به خوردن علف است. من او را در زمان بازگشت به قلم که در آن او اغراق گردن او پر و بال وقتی بالا مرغ (منع راک) عصا را به او و او فرار کرد و برگشت به قفس که در آن او فقط نشسته دوباره به عنوان من نوشتن این.

من هیچ ایده چه چیزی در جریان است پس از همه این به ظاهر یک شبه اتفاق افتاده. همه چیز خوب بود تا آنجا که من می توانم بگویم که با رفتار. همه آنها همراه شدن قبل از من قرار دادن من از چرم گاومیش در جعبه. من از چرم گاومیش است/بود 2nd در سلسله مراتب نظم و که هنوز هم به نظر می رسد این مورد از آنجا که او در مبارزه با کاهش مرغ دیروز بعد از او گذاشته است.

هر گونه افکار یا مشاوره در این?? هر کاری من انجام اشتباه?? من واقعا تاکید کرد در مورد جوجه, شوهر فقیر من می تواند گواهی دادن به این.

با تشکر از شما در پیشبرد برای کمک به شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب