Lurker تبدیل مرغ پدر و مادر!

من شروع به خواندن BYC نوشته ها و نظرات در ژانویه یا فوریه و تا به امروز من در نهایت یک مرغ پدر و مادر!! من حتی

توسط HASHTADONOH در 4 تیر 1399
من شروع به خواندن BYC نوشته ها و نظرات در ژانویه یا فوریه و تا به امروز من در نهایت یک مرغ پدر و مادر!! من حتی نمی تواند!!

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?
جدید به جوجه ها / اولین جوجه امروز آمد!
(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟

شش 2-جوجه یکروزه
(3) چه نژاد دارید ؟
2 dominiques, 2 عید پاک eggers, 2 "همه فن حریف" قهوه ای لایه ها (و نه قادر به اطمینان ID هر کس هنوز! این EEs یک بازی شیر یا خط به بالا است که آن را پرتاب کردن تحقیقات من بازی. فعلی من حدس ها 1 RIR و 1 منع راک...)
(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?
کمتر از یک روز از تجربه تا کنون lol اما تا کنون من واقعا قدردانی از ارزش سرگرمی! همچنین بچه ها من وسواس هستند, بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار جذاب تجربه یادگیری به طور کلی. به دنبال به جلو به اشکال کنترل و تخم مرغ و مداوم مرغ antics...
(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?
پیاده روی, خواندن, باغبانی و بافندگی...
(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.
2 گربه و بچه ها 2, 1, شوهر
(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه?

جستجو برای مرغ-سوالات مرتبط با همیشه منجر اینجا! من عاشق forums - آنها به من داده مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آماده سازی و چه به انتظار. من در نهایت پیوست زمانی که مرغ-داشتن چیزی که آغاز شده به نظر می رسد واقعی است. ارسال من "مقدمه" blurb امروز این جوجه' روز بخانه! گاه آنها خیلی زیباtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب