نقد و بررسی – همانطور که قبلا ذکر شد در تصفیه کننده هوا, بررسی, بچه های من و من دچار آلرژی شدید هر دو هنگامی که در داخل خانه و خارج از منزل برای سال های بسیاری است. من در طول این سالها تلاش کرده اند و بسیاری از دستگاه های کوچک و محدود منافع تا چند سال پیش وقتی که من دست در Molekule هوا تصفیه کننده هوا. از آن پس من نیز تا به حال این فرصت را به آزمایش و بررسی Molekule هوا مینی. در حال حاضر Molekule منتشر کرده است یک مدل جدید هوا مینی+. بیایید ببینید که اگر آن کار می کند همان قبلی دو مدل.

آنچه در آن است ؟

این Molekule هوا مینی+ با بهره گیری از همان فن آوری های جدید سیستم تصفیه هوا به عنوان Molekule هوا کوتاه و ارائه می دهد تجربه همان پوشش تا 250 متر مربع. ft. علاوه بر این درجه Mini+ شامل ذرات سنسور & Auto Protect mode طراحی شده برای تشخیص ذرات بزرگ در هوا مانند گرد و غبار و شوره و سپس به طور خودکار تنظیم دستگاه سرعت فن بر اساس آن ذرات آن حواس است. این تعارف چه PECO فیلتر در حال حاضر فراهم می کند دستگاه حصول اطمینان از تصرف و تخریب وسیع ترین طیف وسیعی از آلاینده ها در هوا. این دستگاه هوشمند تصفیه کننده هوا Molekule طراحی شده با این شرکت قدرتمند PECO تکنولوژی در هسته و این برنامه را فعال کنید.

چه در جعبه

1 x Molekule هوا مینی+
1 عدد راهنمای کاربر
1 x فیلتر جایگزینی کارت آموزش

طراحی و امکانات

ویژگی های

  • ایده آل برای فضاهای کوچک, تا 250 متر مربع. ft. (آپارتمان استودیو بچه های اتاق خواب و دفاتر خانه)
  • دستیابی به موفقیت PECO فن آوری آلاینده ها را از بین می برد
  • به زیبایی طراحی شده و آرام و با انرژی کارآمد
  • شامل 6 ماه فیلتر. فیلتر خودکار پر کردن مجدد برای 99 $/yr

مشخصات
اندازه اتاق پوشش: تا 250 متر مربع (23.22 m2)
فیلتر هزینه: 2 PECO-فیلتر – 99 دلار/سال
مصرف برق: 18-53 W (110/220v)
سطح سر و صدا: 30-52 dBa
ابعاد: 12″ (30.48 سانتی متر) ارتفاع x 8.26″ (20.98 سانتی متر) قطر
وزن: 7.3 پوند است. (3.3 کیلوگرم)
گارانتی: 2 سال گارانتی محدود

این Molekule هوا کوتاه+ می آید به طور کامل مونتاژ به عنوان یک واحد ساده. در داخل واحد وجود دارد تعویض فیلتر است که می توان با فشار دادن بر روی Molekule و چرخاندن ضد جهت عقربه های ساعت. وجود دارد یک وگان چرم دستگیره متصل به خارج از واحد است.

تعویض فیلتر هوا نشسته در داخل Molekule بر روی یک پایه است که سنسور در مرکز پایه و بقیه الکترونیک در بالا را پوشش میدهد.


در بالای فیلتر وجود دارد که دریچه های هوا که در اطراف می رود قطر فیلتر. مرکز بالای صفحه حساس به لمس هستند و وضعیت Led.

در پایین فیلتر وجود دارد یک برش برای پیچیدن بند ناف در اطراف و دور آن را زمانی که استفاده نمی کنید. بالای برش وجود دارد ذرات سنسور.

عملکرد

این Molekule هوا مینی+ پلاگین و بازی فیلتر. آن را با وارد فیلتر نصب شده در پلاستیک بنابراین شما باید برای اولین بار باز کردن واحد و حذف پلاستیک. سپس همه شما باید انجام دهید این است باز کردن طناب از پایین و پلاگین آن را در. هنگامی که شما انجام شما تماس مرکز بالای فیلتر به تنظیم قدرت بالا یا پایین.

با توجه به تولید کننده: “سنتی فیلترهای هپا تنها به جمع آوری برخی از آلاینده ها. PECO از بین می برد و آنها را از جمله VOCs و قالب مدرن برای دستیابی به موفقیت علم است.
Molekule هوا Mini با استفاده از یک اختراع PECO-فیلتر است که پوشش داده شده با ما اختصاصی کاتالیست و شکسته شدن VOCs و باکتری ها و کپک ها و آلرژن و آلاینده های دیگر در سطح مولکولی هنگامی که فعال شده توسط نور.”
سطح لمسی در مرکز بالای فیلتر اجازه می دهد تا شما را به آن را روشن/خاموش و یا تنظیم آن را به هر یک از 5 سطح قدرت.

در اینجا برخی از تصاویر واقعی از برنامه:

“Molekule هوا Mini با استفاده از یک اختراع PECO-فیلتر است که پوشش داده شده با ما اختصاصی کاتالیست و شکسته شدن VOCs و باکتری ها و کپک ها و آلرژن و آلاینده های دیگر در سطح مولکولی هنگامی که فعال شده توسط نور.”

چیزی که من دوست دارم

  • کیفیت ساخت
  • به راحتی تعویض فیلتر
  • اندازه جمع و جور
  • اثربخشی

آنچه که من می خواهم تغییر

  • من می خواهم برای دیدن یک LED صفحه لمسی در بالای فیلتر با اطلاعات متن
  • بیشتر عایق صدا

افکار نهایی

بسیار شبیه به Molekule هوا, مینی این Molekule هوا مینی+ ارائه همان تصفیه هوا در خانه من. من این یکی در دفتر خانه فضایی که در آن من نیز صرف مقدار زیادی از زمان. من همیشه خوشحال برای اضافه کردن این فیلتر به فضاهای چون من شاهد دست اول اثر مثبت بر من آلرژی و از جمله این واقعیت است که پس از اضافه کردن آنها را به بچه های من به ندرت حملات آسم. عملیات آن ساده است و درست مثل آن دو به Molekule هوا, مینی به نظر می رسد بزرگ است. مینی اندازه مناسب برای من کوچکتر اتاق. همانطور که قبلا ذکر شد در این بررسی هنگامی که واحد تبدیل شده است تا به قدرت کامل آن است که کاملا با صدای بلند اما تا به سطح 3 از 5 صدا به نظر می رسد در ترکیب به عنوان بخشی از اتاق را صدای محیط.

قیمت: 499 دلار
که در آن به خرید: Molekule سایت آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Molekule.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im