من مرغ از دست دادن سر پر. لطفا کمک کنید!

1) چه نوع پرنده سن و وزن (آیا مرغ به نظر می رسد و یا احساس سبک تر یا نازک تر از دیگران است.) تیره مرغ برهما.

توسط HASHTADONOH در 14 خرداد 1399
1) چه نوع پرنده سن و وزن (آیا مرغ به نظر می رسد و یا احساس سبک تر یا نازک تر از دیگران است.) تیره مرغ برهما. بدون تغییر در وزن تا آنجا که من می دانم.

2) آیا این رفتار دقیقا. از دست دادن پرهای بر روی سر.

3) آیا این پرنده شده است برگزاری نمایشگاه علائم ؟ چند هفته.

4) در حال پرندگان دیگر برگزاری نمایشگاه همان علائم ؟ نه که من می دانم.

5) وجود هر گونه خونریزی آسیب استخوان های شکسته و یا دیگر نشانه ای از تروما. هیچ.

6) چه اتفاقی افتاده است, اگر هر چیزی که شما می دانم که ممکن است باعث این وضعیت است. او بسیار آرام و منفعل. فوق العاده دوستانه شاید برداشت توسط دیگران است.

7) چه پرنده شده است خوردن و نوشیدن و اگر در همه. آب و purina لایه گلوله.

8) چگونه مدفوع نگاه می کنید ؟ عادی است ؟ خونین? آبریزش? و غیره. مانند عادی مدفوع. گاهی اوقات مدفوع خود را طولانی تر است و تقریبا طناب مانند. معمولا سفید یا قهوه ای است. گاهی سبز است.

9) چه بوده است درمان شما اداره می شود تا کنون ؟ هیچ کدام.

10 ) آیا قصد خود را به عنوان دور به عنوان درمان ؟ برای مثال آیا شما می خواهید برای درمان به طور کامل خود را و یا شما نیاز به کمک در ایجاد ثبات پرنده تا وقتی که شما می توانید به یک دامپزشک ؟ من می خواهم به درمان توسط خودم به عنوان پدر و مادر من نمی معتاد به صرف یک دسته پول در نظر گرفتن یک مرغ به دامپزشک.

11) اگر شما یک تصویر از زخم و یا بیماری لطفا آن را ارسال کنید. این ممکن است کمک کند. من می توانم یک پست فردا صبح.

12) توصیف مسکن/ملافه در استفاده از آنها راه رفتن بر روی یونجه. قفس یک جای شب بسر بردن. جعبه تودرتو دارای تراشه کاج. خود را تحت یونجه در اجرای آجر. آن است که نسبتا بزرگ Perhapps 20x10(???) ft. من می توانم اندازه گیری فردا.

ما 8 مرغ. تیره برهما(این یکی با علائم) سفید برهما سفید لگهورن, 2 قهوه ای leghorns, 1 منع rock 1, رود آیلند, قرمز, 1 طلایی رنگ و لعاب ویاندوت. دیگران همه به نظر می رسد سالم است. چند دلمه روی شانه جزئی از لغو کردند و در حال خشک و chapped در طول زمستان است. من مقداری وازلین روی خود را شانه چند هفته پیش.(آب خود را به و همه چیز در زیر گوش فلپ.) ما هیچ خروس.

آن است Favus? من از اینا آنچه در آن می تواند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im