اردک من فقط رفته لنگ - کمک لطفا

درخواست کمک از هر تجربه اردک صاحبان لطفا.ما 4 mallards (یک حک بزرگسالان) و یکی سفید تماس اردک که با ما برای 5

توسط HASHTADONOH در 30 خرداد 1399
درخواست کمک از هر تجربه اردک صاحبان لطفا.

ما 4 mallards (یک حک بزرگسالان) و یکی سفید تماس اردک که با ما برای 5 سال بنابراین ما باید برخی از تجربه و دانش را - هر چند هرگز به اندازه کافی. این یکی از جدید برای من است.

تخم 8 هفته پیش ما Gabby (با نام طبیعت) ترکیبی پیسه و او رفته لنگ.

او شروع به لنگش 2 روز پیش کمی. دیروز لنگش ، امروز نمی توانید هر وزن بر روی پا در همه.

باید بررسی برای سرهم بندی کردن پا, تورم دررفتگی زخم. هیچ چیز آشکار است. او شانه نمی کند و یا به هر مضطرب صدا زمانی که من بررسی ،
او قادر است به قرعه کشی پا به سمت بالا.

بالا برده نیاسین مصرف و امروز تلاش ذغال در مورد آن مسمومیت برخی از مرتب کردن. (قابل توجه پاسخ.) او هنوز هم بسیار کلامی بسیاری از خوشحال peeps و به طور کلی پر حرف است. هیچ تغییر وجود دارد. بسیار لودگی و پر از شخصیت است. غذا خوردن مانند یک سپاهی است. هیچ تغییری وجود دارد. تلاش برای پیاده روی نه تنها قادر به. پا نه حفظ وزن است.
هنوز هم حمام و preening پر است. همه چیز به صورت عادی به جز پا.

او فقط حدود 8 هفته و تقریبا تمام عیار, هر چند هنوز پرواز. او کمی هورمونی و شروع به قفسه سینه کمی. او حک شده است بر من و بنابراین در حال حاضر است که همیشه با من چه در داخل خانه یا خارج.

لطفا توجه داشته باشید ما در فرانسه که در آن دامپزشکان نمی تمایل به مقابله با "حیوانات خانگی عجیب و غریب'. وجود دارد تنها 3 عجیب و غریب دامپزشکان در تمام فرانسه, none هر جایی که در نزدیکی ما. محلی ما دامپزشکان نمی خواهد ببینید ما اردک. ما در بر داشت هیچ دامپزشک در اطراف ما می پردازد که با wildfowl و یا پرندگان به طور کلی. بنابراین یک دامپزشک مراجعه کنید امکان نیست. از این رو من درخواست تجدید نظر برای تجربه.

این تصویر نشان می دهد Gabby. آن است که لنگ پا به پای شما می توانید ببینید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب