من اردک در حال گرفتن همراه پس از یکی بود و جدا از آنها را به دلیل مصدومیت

سلام من ساخته شده یکی دیگر مشابه پست در مورد این موضوع بود که قبل از من سعی کردم با قرار دادن آنها را به عقب ب

توسط HASHTADONOH در 22 خرداد 1399
سلام من ساخته شده یکی دیگر مشابه پست در مورد این موضوع بود که قبل از من سعی کردم با قرار دادن آنها را به عقب با هم. من 3 pekin اردک و یک زن و شوهر از هفته پیش یکی از آنها مورد حمله قرار گرفت که در آن من جدا او را نگه داشته و او را در حمام مهمان برای مدتی به طوری که او می تواند زخم التیام یابد. در حال حاضر من او را در ایوان نسبتا بزرگ منفجر کردن استخر به دلیل زخم او تقریبا به طور کامل شفا وجود دارد فقط کمی از زخم چپ و پرهای در حال آمدن است.

اولین بار من سعی کردم با قرار دادن سه پشت هم بودند و خوب در ابتدا و سپس حدود یک ساعت یا بیشتر بعد متوجه شدم آنها را برداشت و در پشت آن زخم شد. من نقل مکان کرد و او را به ایوان اما او بسیار ناراحت بود. او quacking در بالای ریه ها او را روشن و خاموش برای یک زن و شوهر از روز, من فکر می کنم این ناراحتی بیشتر او را به عقب با هم و سپس از هم جدا شده دوباره. من برخی آبی-kote و اسپری که در آن پوست او قابل مشاهده است و سعی کردم با قرار دادن آنها را با هم دوباره. در این زمان آنها گاز گرفتن هر یک از دیگران صورتحساب و متوجه شدم یکی از آنها را هل دادن او. هیچ چیز بسیار تهاجمی اما آن را قطعا رفتار طبیعی نیست. من فکر می کنم آبی-kote کمک کرد تا حدودی به دلیل آنها نمی کشیدن در هر پرهای اما من هنوز هم آنها را دیدم قرار دادن سر خود را به پشت او یک یا دو بار مانند آنها می خواستند به نیش می زنند.

من واقعا نگران است چرا که یک بار دیگر او را بسیار ناراحت بود به پشت در ایوان و quacking فوق العاده با صدای بلند اما من هم نمی خواهم به ترک او را با دو نفر دیگر و خطر او صدمه دیده است گرفتن و یا یکی از آنهایی که دیگر صدمه دیده است گرفتن. آیا هر کسی هر گونه پیشنهادات خود را برای چگونه من می توانید آنها را به همراه ؟ من فقط مجبور به ترک آنها را با هم و نگه داشتن یک چشم بر روی آنها را تا زمانی که آنها استفاده می شود به هر یک از دیگر ؟ با تشکر!!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب