من لوسمی ،

من واقعا نمی خواستم به این پست اما انکار تنها می تواند شما را تا کنون.......برخی از byc خانواده به یاد من مبتل

توسط HASHTADONOH در 17 خرداد 1399
من واقعا نمی خواستم به این پست اما انکار تنها می تواند شما را تا کنون.......

برخی از byc خانواده به یاد من مبتلا به لوسمی در ژوئن 13. من تمام شیمی بود و پاک مغز استخوان در Feb 14, نشان می دهد بهبودی. خوب است که نمی گذشته است. من labs شروع به رها کردن و من تا به حال یکی دیگر از مغز استخوان بیوپسی تایید کرد من عود. من بازگشت به OHSU در پورتلند در روز سه شنبه برای القای شیمی دوباره. این به این معنی 4-6 هفته اقامت 250 مایل از خانه

. آن را می شود کاملا یک چالش برای خانواده من. من عسل را با داشتن یک زمان سخت قادر به بود با من, اما او را رو به پایین نگه داشتن قلعه در خانه. پسران خوشحال نیست اما حداقل ما تا به حال برخی از هشدار این زمان. پس از القاء و برخی بیشتر شیمی, آنها خواهید بود به دنبال یک مغز استخوان اهدا کننده پس من اصلا مناسب خواهر و برادر. کل این فرآیند در حال رفتن به یک زمان طولانی.

من می دانم که خدا من را با این و آن طرح خود را بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد. آن را فقط سخت بودن خیلی دور از خانواده من است. و پس از آن حتی زمانی که من می توانم به خانه من می شود سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و باید به زندگی مانند یک germaphobe دوباره--بسیاری از شما می دانید من خیلی مخالف که!

بنابراین من می خواهم دوباره تشویق هر کسی که قادر به اهدای خون است. به طور خاص و نه برای من بلکه برای همه مثل من وجود دارد که متکی بر یک انتقال به رفتن نگه دارید.

تمام دوستان من که در حال دعا عامیانه--نماز خود را همیشه قبول! برای کسانی که نمی, نماز, مردم, احساس رایگان برای شروع هر زمان

.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب