myGEKOgear GEKO مدار 530 Dash Cam بررسی

نقد و بررسی – درست مانند هر دیگر ایمنی عملکرد را در ماشین خود یک dash cam چیزی است که شما می توانید نصب کنید

توسط HASHTADONOH در 11 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – درست مانند هر دیگر ایمنی عملکرد را در ماشین خود یک dash cam چیزی است که شما می توانید نصب کنید و فراموش نکنید که در مورد تا زمانی که شما واقعا به آن نیاز دارید و GEKO مدار 530 از این قاعده مستثنی است. اجازه بدهید با یک شیرجه عمیق به این کوچک داش دستگاه.

آنچه در آن است ؟

این GEKO مدار 530 یک خودرو شیشه جلو نصب شده dash cam شامل ضبط HD, لنز زاویه باز و WiFi file transfer قابلیت.

چه چیزی در جعبه ؟

 • GEKO مدار 530 1296p Dash Cam
 • شیشه جلو اتومبیل سوار مکش
 • 3M چسب کوه
 • 12-24V شارژر ماشین
 • 16GB کارت حافظه microSD (!)
 • 3.6 متر کابل برق
 • سریع راهنمای کاربر
 • 1 سال گارانتی محدود

مشخصات سخت افزاری

 • 1296p در 30fps دوربین Full HD
 • ضبط رزولوشن: 1080P@30FPS 1768x1296P@30FPS
 • 150° زاویه لنز
 • دید در شب با سونی Starvis سنسور
 • Max. ظرفیت کارت حافظه: Up to 64GB
 • G-سنسور, سنسور تصادف
 • ساخته شده در Wi-Fi برای انتقال فیلم
 • راننده کمک امکانات
 • دو گزینه های نصب
 • 2.0" صفحه نمایش ال سی دی
 • باتری شامل: سوپر خازن
 • دوربین منبع تغذیه: شارژر ماشین پلاگین در
 • اتوماتیک حادثه تشخیص (G-سنسور)
 • میکروفن یکپارچه
 • فرمت فایل: MP4
 • ابعاد: 2.26"H x 2.61"W x 1.21"D
 • وزن: 0.025 پوند / کیلوگرم 0.055
 • عامل دما: 14°F – 149°F / -10°C – 65°C

طراحی و امکانات

طراحی GEKO مدار 530 Dash Cam است که فقط در مورد آنچه شما می خواهم می خواهم... اندازه کوچک صفحه نمایش روشن, ساده, توابع و چیزی است که به سادگی می توانید از راه و فقط کار می کنند. هنگامی که دوربین نصب شده است و در محل شما می توانید به سادگی آن را فراموش کرده ام حتی وجود دارد. دوربین خود چیزی به خصوص زرق و برق دار و یک چیز خوب است, شما لازم نیست چیزی متکبر شما خیره در چهره در حالی که رانندگی در اطراف.

من احساس می کنم یک عکس ساده را توضیح دهد کل طراحی, و ما می تواند به سمت راست حرکت می کند به راه اندازی.

راه اندازی

راه اندازی اولیه فرایند است که احتمالا اکثر شما تا به حال ارتباط برقرار کردن با دوربین. این یک امر ساده:

 1. پیدا کردن یک جای خوب برای سوار شدن به دوربین (به طور معمول درست در زیر یا در کنار خود را به دوربین دید عقب)
 2. چوب پنجره کوه به شیشه جلو اتومبیل خود را
 3. قرار دادن شامل کارت SD به دوربین
 4. اجرای کابل USB از دوربین خود را به پورت USB یا پورت شارژ و شامل آداپتور
که حق مردمی #1 پدر.

که اساسا آن! این یک انتخاب شخصی به عنوان به چگونه شما می خواهید بدون درز نصب و راه اندازی به نظر می رسد. من تصمیم به اجرای کابل USB فقط زیر پلاستیک دونده بالا و به سمت شیشه جلو اتومبیل بنابراین من مجبور به خیره در کابل فرو بردن را در میدان دید من. شما به احتمال زیاد حداقل یک کمی از کابل نشان میدهد. این باعث می شود من تعجب می کنم اگر اتومبیل های جدیدتر پورت USB ساخته شده است به سمت راست یا بالای آیینه عقب. اما پس از آن اتومبیل های جدیدتر احتمالا فقط باید داش دوربین گنجانده شده است. (من درایو 2012 مزدا.)

متاسفانه پورت شارژ واقع در مرکز کنسول و بنابراین من تا به حال به اجرای کابل زیر حصیر کف. نه خیلی اما whatcha gonna do?

هنگامی که دوربین در جایی است که شما احتمالا هرگز حتی آن را لمس مگر اینکه شما در یک تصادف و یا در غیر این صورت نیاز به دانلود برخی از فیلم. شیشه جلو فنجان مکش فوق العاده مهم سطح و همچنین, بنابراین من احساس آن را قطعا امن است.

شما می توانید ببینید که در آن من تا به حال اویزان شارژ کابل در انتقال از شیشه جلو به سمت درب.

از آنچه که من می تواند جمع آوری سخاوتمندانه شامل 16GB SD کارت می توانید نگه دارید در جایی بین 3-4 ساعت ویدئو به طور پیش فرض 1728×1296 قطعنامه. که در واقع یک فرد قطعنامه اما اساسا HD در 30fps ... من فکر می کنم آن را با این نسخهها کار به آن اندازه به دلیل زاویه دوربین. یک دقیقه از ویدیو در مورد 65MB را یک ساعت حدود 3.9 GB بنابراین تا جایی که برآورد من از آمد.

هنگامی که کارت کامل دوربین به طور خودکار شروع به بازنویسی قدیمی ترین قفل تصویری و همچنان که حلقه.

عملکرد

تا آنجا که در واقع با استفاده از یک dash cam وجود دارد بسیار کمی برای نوشتن در مورد. شما شروع به ماشین خود را به قدرت تبدیل شده است و دوربین شروع می شود وحی ضبط 1 دقیقه فیلم HD. و این دقیقا همه شما نیاز به آن را انجام دهد. این GEKO مدار 530 انجام این کار زیبا.

چندین توابع است که به صورت پیشفرض روشن هستند هر چند که در سمت چپ من خاراندن سر من. متوجه شدم چندین بوق و آیکون های بزرگ بر روی صفحه نمایش است که به هیچ نشانه ای به عنوان به آنچه که دستگاه در تلاش بود برای انتقال.

وجود دارد یک راه سریع برای غیر فعال کردن صفحه نمایش اگر آن را بیش از حد روشن در شب.

یک شب من تا به حال این خودرو آغاز شده و معطل ماندن و یک چراغ جلو سنسور در آمد و هشدار داد که من تا به حال هنوز روشن چراغ. بسیار مفید است. و دیگری وجود دارد "چراغ" آیکون که نگه داشته ظاهر ترک من دادند تا من آن نگاه کردن در وب سایت خود. ظاهرا که یک "توقف و رفتن" ویژگی است که اجازه می دهد تا شما می دانید که ماشین در مقابل شما شروع به حرکت در نور ترافیک. (ماشین من در حال حاضر این ویژگی در قالب یک صدای بوق سر و صدا از پشت ماشین من.) انتظار در یک درایو از طریق محرک این تابع بنابراین من به سرعت آن را پیدا و معلول آن است.

وجود دارد یکی دیگر از "مفید" راننده ویژگی در قالب یک خستگی شاخص میآید که پس از یک مقدار مجموعه ای از زمان شما یادآوری به یک استراحت. من از کار افتاده این عنوان است.

در خارج از این debatably ویژگی های مفید وجود دارد یک تابع دیگر که من پیدا کردم ارزش نوشتن در مورد حالت اضطراری است.

یک شیر از "اورژانس" را فشار دهید که در واقع بر روی دکمه سمت چپ در پشت دوربین و به نظر می رسد مانند یک خطر آیکون جدید شروع می شود ضبط جداگانه ای "اورژانس" پوشه در دوربین تصویری دایرکتوری. این فایل به طور خودکار قفل شده و ذخیره شده در یک پوشه جداگانه از حلقه های ضبط شده به طوری که آنها نمی تواند رونویسی تا زمانی که آنها دیده شده از کارت SD است.

در اینجا یک نگاه بهتر در دکمه راه اندازی. صفحه نمایش نیست, لمسی را فعال کنید اما پس از آن, چرا شما نیاز به کمانچه اطراف با dash cam?

این همان تابع به طور خودکار اجرا هنگامی که G-سنسور تشخیص برخورد و یا دیگر سنگین تاثیر, پس از آن مهم فایل های ویدئویی ثبت نمیشوند بیش از شما می توانید قبل از آنها را واکشی کردن کارت SD خود را. و صحبت از واکشی فایل های این دوربین ویژگی های منحصر به فرد WiFi file access با استفاده از GEKO برنامه تلفن همراه. شما می توانید به سادگی با اتصال به دوربین بیش از ad-hoc WiFi و انتقال فایل ها به طور مستقیم به گوشی خود را. آن را نمی فوق العاده زیبا اما آن کار می کند و می تواند واقعا مفید در یک صحنه تصادف برای به اشتراک گذاری فایل های ویدئویی بلافاصله. برای مثال اگر دوربین شما اتفاق می افتد به گرفتن یک حادثه و شما می خواهید برای به اشتراک گذاری ویدئو که با کسی درگیر برای مقاصد بیمه. می توان آن را فقط به عنوان مفید برای بدبختی دیگران.

در اینجا مشاهده بهتر از آیکون های اطلاعات که برخی از آنها به نظر می رسد مرموز تا زمانی که شما انجام برخی از تحقیقات آنلاین.

نمونه تصویری

به طور طبیعی هنگامی که در تلاش برای انتقال قابلیت های یک dash cam بهترین راه برای انجام این کار از طریق نشان دادن فایل های ویدئویی خود را. در زیر من ارسال شده چند 1 دقیقه ضبط نمونه فقط به رانندگی در اطراف شهر از جمله یک شب تصویری. شما می توانید با استفاده از دوربین های محدوده دینامیکی گسترده به خصوص در سومین تصویری که در آن وجود دارد مقدار زیادی از تابش خیره کننده از خورشید و داشبورد.

در شب تصویری بالا من (با خیال راحت) من چراغ روشن و خاموش را به تلاش برای آغاز کند "هی چراغ های خود را خاموش" سیگنال پلاس ببینید که چقدر خوب است که دید در شب است.

چیزی که من دوست دارم

 • می آید با یک بزرگ به اندازه کافی کارت SD و 2 گزینه های نصب
 • "تنظیم آن و فراموش نکنید که آن را" عملیات
 • تصویری با کیفیت کافی است به خوبی
 • اندازه بسیار کوچک می شود از راه

چه چیزی می تواند بهبود یافته

 • بهتر توضیح ویژگی های خاصی (به عنوان مثال راننده کمک امکانات)

افکار نهایی

در هنگام انتخاب یک dash cam تنها دو چیز شما واقعا باید به نگرانی در مورد در حال عملیات ساده و خوب تصویری با کیفیت. شما خرید یک امیدوار است که شما هرگز مجبور به استفاده از آن, اما اگر شما, شما نیاز به آن را به شما به عنوان روشن یک تصویر را به عنوان ممکن است از یک حادثه است. مدار 530 آثار بسیار خوب. وجود دارد برخی از مبهم مفید جانبی امکانات, اما این فیلم با کیفیت خوب و قابلیت های جامد... من می توانید آن را دلچسب توصیه.

قیمت: $129
که در آن به خرید: شما می توانید خرید GEKO مدار 530 Dash Cam از آمازون.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط myGEKOGear.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب