نادیده گرفته ترین راه حل برای کاناپه بادی

در زیر این مبل بادی مخزنی برای اب تعبیه شده است که باعث سنگینی مبل و ثابت ماندن در موقع استفاده می شود . بیشت

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در زیر این مبل بادی مخزنی برای اب تعبیه شده است که باعث سنگینی مبل و ثابت ماندن در موقع استفاده می شود . بیشترین طیف قیمت کاناپه های بادی بازار اغلب در بازه 700,000 تا 900,000 هزار تومان است. این مزیت کارکرد، کارآمدی این کاناپهها را دو چندان کرده است. قبل از خرید چندین بار کاناپه را باز و بسته کنید، زیرا کاناپه بادی مدت طولانی در فروشگاه هستند و باید از راحتی مکانیزم آن مطلع شوید تا از کارآمدی خریدتان مطمئن شوید. ویژگی جذاب دیگر این محصولات نیز بهره مندی از تکیه گاه بادی و طبی در کنار بخش های کناری دستگیره می باشد که سبب می شود تا تمامی امکانات یک کاناپه و یا مبل یک یا دو نفره را دارا باشد. دیگر امکانی که خیلی از کاناپه های بادی به تازگی آن ها را بر روی خود دارا هستند ، بهره مندی از جا لیوانی و یا محفظه نگهدارنده بطری می باشد. دریچه های باد کاناپه بادی از بهترین نوع دریچه باد ساخته شده که از طول عمر بالایی برخوردار است و به سادگی باد کم نمیکند . در مورد شیوه راه اندازی این محصولات نیز باید عنوان کنیم که این کاناپه ها معمولا دارای چندین دریچه باد می باشند و اصولا از طریق یک دریچه نمی توان این محصولات را راه اندازی کرد.

شیوه باد کردن هم کاملا ساده و آسان خواهد بود و پس از باد کردن کامل محصول نیز شما می بایست دریچه های باد محصول را ببندید تا باد از آن ها خارج نشود. شما پس از خرید و تهیه یک عدد پمپ باد و یا استفاده از پمپ بادی که یک سری از کاناپه ها در کنار بسته بندی محصول قرار داده اند ، می توانید به راحتی محصول خود را باد کرده و از آن استفاده کنید. این کاناپه بادی در دو حالت تخت بادی و همچنین مبل بادی راحتی برای شما کارایی دارد. از سوی دیگر بر روی دستگیره های این کاناپه بادی اینتکس تعداد دو عدد جای بطری تعبیه شده تا شما بتوانید نوشیدنی های خود را در این بخش قرار دهید. در واقع باید اشاره کنیم که یک کاناپه بادی یک نفره می تواند محیطی را برای فرد فراهم کند که از ویژگی نرمی ، راحتی و طبی بودن این محصول به صورت کامل استفاده کند. در واقع به این محصولات ، کاناپه بادی تخت خوابشو نیز گفته می شود که به سادگی شما می توانید از این محصولات به عنوان یک کاناپه و یا یک تخت خواب بادی استفاده کرده و لذت ببرید. کاناپه بادی خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید چون فرم محصول خراب می شود.

در زمانی که محصول در داخل بسته بندی است معمولا کاناپه های بادی از 3 کیلو گرم تا نهایت 9 کیلو گرم وزن دارند. کاناپه بادی اینتکس با ظرفیت یک نفره و تحمل وزن 100 کیلوگرم را داراست. کاناپه بادی نفره تخت شو یکبست وی ، کد کالا : 67278 بست وی ، طول : 193 سانتی متر ، عرض : 102 سانتی متر ، ارتفاع : 64 سانتی متر ، تحمل وزن : 136 کیلوگرم ، جنس رویه : پی وی سی ( روکش مخمل ) ، جنس بخش کناری : پی وی سی ، جنس کف محصول : پی وی سی دو لایه ، وزن بسته بندی : 3.5 کیلو گرم ، قیمت 1100000 تومان ، کاناپه بادی تخت شو یک نفره با رنگ های بسیار شاد، زیبا و متنوع از شرکت بست وی می باشد ، این کاناپه بادی دو منظوره می باشد که شما عزیزان از آن به عنوان کاناپه و هم به عنوان تخت می توانید استفاده کنید ، شما عزیزان می توانید در هنگام تماشای تلویزیون ، مطالعه و… این دو مزیت بزرگ مواج بودن این محصول است که قطعا از نکات مهم محصولات بادی و خصوصا کاناپه های بادی به شمار خواهد رفت.

در کنار کاناپه های بادی معمولا یک عدد برچسب تعمیرات قرار گرفته است که در صورتی که محصول شما دچار آسیب شود بتوانید به راحتی آن را ترمیم نمایید. تمامی قسمت های بدنه کاناپه بادی باید کاملا باد شود تا شکل بگیرد و قابلیت استفاده را دارد . بدنه کاناپه دارای سفتی لازم و در عین حال نرمی خاصی میباشد و در هنگام نشستن حس بسیار خوبی را منتقل میکند . در نظر داشته باشید که بر روی این جنس بدنه از یک روکش جیر استفاده شده که تاثیر بسزایی بر نرمی بدنه محصول و اجتناب از تعریق بدن در زمان استفاده دارد. این جنس در تولید اکثر کاناپه های بادی کاربرد دارد و تنها تفاوت محصولات با یکدیگر نوع رویه و همین طور طراحی بخش های دیگر محصول می باشد. اولین بخش از این مقاله را به بررسی ساختار و نوع طراحی کاناپه های بادی اختصاص داده ایم. همان طور که در ابتدای مقاله به این نکته اشاره کردیم یکی از رایج ترین محصولات در بین کاناپه های بادی ، کاناپه بادی تخت خوابشو است. پس از انجام این کار حال باید به این نکته پی ببرید که چه مقدار هزینه برای خرید و انتخاب یک کاناپه بادی کنار گذاشته اید.  Po᠎st h as been generated by G SA Con᠎te nt G​en erator DEMO.

آخرین مطالب