نیاز به مقدار زیادی از کمک در برخورد با مهاجم مرغ

TL;DR - من یک بار فوق العاده شیرین مرغ در حال حاضر به کشته شدن 6 هفته جوجه و صدمه دیده خود در تلاش برای رسیدن

توسط HASHTADONOH در 16 تیر 1399
TL;DR - من یک بار فوق العاده شیرین مرغ در حال حاضر به کشته شدن 6 هفته جوجه و صدمه دیده خود در تلاش برای رسیدن به جوجه دیگر. آیا شما فکر می کنم او همیشه خواهد بود نه تهاجمی و قادر به زندگی با جوجه که او به خودش صدمه دیده پس از رفتن?

از ابتدا. ما باید 3 جوجه 1 تبدیل به یک خروس ارسال به یک دوست (ش 1). سپس یکی دیگر از جوجه بود بیش از حد با صدای بلند و به پایان رسید تا در حال ارسال به دوست دیگری (ش 2). در حال حاضر آن را فقط Bubblegum. (نام این دلیل که او بود و هنوز هم شیرین است به عنوان bubblegum با انسان, اگر چه از آن استفاده می شود فوق العاده شیرین با جوجه ها نیز هست.) سپس از آنجا که ما نه تنها می خواهید یک مرغ ما رو 2 جوجه های نوزاد. ما آنها را مطرح و در 6 هفته ما معرفی شده و نقل مکان آنها را در (یا حداقل سعی بیش از حد). Bubblegum pecked عسل یکی از جوجه ها بیش از حد, مرگ, یک شب. ما نقل مکان کرد و کاپیتان بازگشت به اندیشه و جدید قفس فقط برای کاپیتان چون ما خارج از شهر. وقتی برگشتیم هر دو آنها خوب است. آنها می تواند هر یک از دیگر در تمام طول روز, اما نمی توانستم حتی به لمس کردن هر یک از دیگر. بنابراین امروز ما اجازه Bubblegum دامنه رایگان تا 2:00 پس از آن کاپیتان رایگان از محدوده 2:00بعد از ظهر تا 7:30 حرکت. سپس در زمان شام من شنیده ام چیزی و بیرون آمد و به دیدن Bubblegum با خون در منقار و شانه. من فکر Bubblegum بود به نحوی بدست کاپیتان بنابراین بلافاصله نگاه برای او. کاپیتان کاملا خوب اما تلاش برای رسیدن به او Bubblegum کشیده تا یک فلپ از پوست خودش. (تصاویر در پست بعدی به نشان می دهد). آیا شما بچه ها فکر می کنم که امید است برای آنها تا به حال نقل مکان کرد ، خانه #1 می تواند او را و اگر ما به او دور ما احتمالا به او بیش از حد آنها را به عنوان آنها 35+ جوجه که تمام ذهن کسب و کار خود را. ما همچنین می تواند حرکت خود را در خانه #2 اما ما می ترسند او را pecked به مرگ خود او به عنوان کوچکترین از همه آنها را. چه چیزی شما فکر می کنم ما باید انجام دهیم ؟ اگر ما به bubblegum دور خواهد بود 1 یا 2 آغاز شده پولت سن او به زندگی با او و یا ما ممکن است 2 جوجه و صبر کنید تا خود را به اندازه کافی به حرکت در با او.

مهم ترین سوال - آیا شما بچه ها فکر می کنم Bubblegum هرگز قادر به زندگی با کاپیتان? اگر شما فکر می کنم پس لطفا لطفا لطفا به من بگویید که چگونه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب