جدید جوجه عکس

در نهایت تمام تخم مرغ های من در پست الکترونیکی باید از تخم در آمده به جز یکی که به نظر می رسد مرده است. هنوز 7

توسط HASHTADONOH در 23 خرداد 1399

در نهایت تمام تخم مرغ های من در پست الکترونیکی باید از تخم در آمده به جز یکی که به نظر می رسد مرده است. هنوز 7 نفر از 8 است راه بهتر از من انتظار می رود. چکمه آنها را در وان حمام(!) و همه از جمله یکی که فقط بیرون آمد امروز صبح در حال خوردن و نوشیدن و در حال اجرا و برگشت تحت حرارت بشقاب.
کسانی که همه چیز بزرگ است! جوجه ها به سرعت یادگیری به استفاده از آنها به نفس خود را تنظیم درجه حرارت. برخی از عکس ها کمی تار زیرا آنها فایل های فشرده در اطراف. من باید به یک فریاد به سنگی مزارع تامین و اهرم تخم مرغ...آنها به زیبایی بسته بندی شده و 7 نفر از 8 تخم در آمده. بسیار خوب به برقراری ارتباط با هم.
بنابراین ما چوب خط حساب کردن در حال حاضر 2 کهربا لینک یکی بو و 7 گل سوئد جوجه مرغ. بعدی خواهد بود "چگونه بسیاری از خروس ها?" و این جدیدترین خواهد بود یکپارچه با 2 Americaunas و 2 خالدار ساسکس که در حال حاضر در قفس و در حدود 2 هفته و نیم ، ما بسیار خوشحال به داشتن چنین ترکیبی زیبا از استارتر جوجه!
ما نام چند تن از آنها را. یکی بود کاملا با وسواس تلاش برای پرش به بالا در بالای صفحه حرارت. پس از او به نظر می رسید می خواهید به یک هوانورد ما قرار بود به نام آملیا ارهارت اما او کمی متراکم......بنابراین ما آن را به آملیا Airhead. یکی دیگر که به چکمه HECK از یک پک به نام "Bitey". دیگری که به نظر می رسد مانند یک 'دختر' در حال حاضر به نام لیز. "Lizzie Borden took منقار و به یک جوجه یک نیشگون گرفتن و کشیدن! هنگامی که او را دیدم آنچه که او انجام داده بود او فرار و مخفی در داخل اجرا شود." بسیار مشکی رنگ یکی به نام Malificent. و پس از آن می رود...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن