عضو جدید و نیمه overwhelmwd

سلام. نام من است Gayla. من احتمالا باید به تحقیق جوجه ها کمی بیشتر است. من خواسته ام شوهر من برای جوجه برای 25

توسط HASHTADONOH در 5 اردیبهشت 1399
سلام. نام من است Gayla. من احتمالا باید به تحقیق جوجه ها کمی بیشتر است. من خواسته ام شوهر من برای جوجه برای 25 سال و واقعا هرگز انتظار او را به گفتن "ok" اما او! 😮 سپس آن را رونق - انجام می شود!

بنابراین در حال حاضر من چهار جوجه هستم و احساس کمی ضعف است.
من فکر می کنم آنها ممکن است مجبور کنه (یا چیز دیگری). من به جزئیات بیش از حد بسیاری از راه های مقابله با آن هستم و فقط اشتباه گرفته شود. چه خبر ضرب و شتم در راه است؟!
دوم من قفس منطقه برای حدود یک هفته یا بیشتر قبل از گرفتن یک اجرا. قفس منطقه (در چمن) بوی وحشتناک!! چه می توانم بر روی زمین قرار داده برای جذب/حذف بوی ؟ من نمی توانم حرکت قفس; آن باقی خواهد ماند که در آن است.
سوم من بزرگترین مرغ و قرمز به طور مداوم intimidates یکی از Americaunas. او را به نشستن در طبقه بالا منطقه که در آن americauna نمی توانید و یا نشستن در راهرو بین قفس و اجرای او دراز خواهد شد درست در کنار او و دقیقه americauna می شود تا او را سمت راست وجود دارد در "فضای شخصی". این americaunas تبدیل شده اند بسیار عصبی است. اگر آنها "پرواز" قرمز بلافاصله اجرا می شود بیش از به زدن او بال و گسترش گردن او. من قرار داده و در "زمان" برای حدود 16 ساعت در روز گذشته ، کمک نمی کند. او در حال حاضر در زمان دوباره. این منصفانه نیست برای آنهایی که دیگر ، قرمز است که در این اجرا در حالی که سه نفر دیگر گیر کرده در قفس منطقه است.
آخر من خود را ترک غذا کردن و اضافه کردن به آن را به عنوان مورد نیاز است. من فقط باید تغذیه آنها را دو بار در روز تنها چیزی که آنها را بخورند برای روز ؟
با تشکر برای هر و همه راهنمایی!!!
Gaylatinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن