جدید مرغ مادر

سلام به همگی!من و شوهرم جدید مرغ والدین و درک ما چیزهای زیادی برای یادگیری! ما جوجه ما از طریق پست الکترونیکی

توسط HASHTADONOH در 6 خرداد 1399
سلام به همگی!
من و شوهرم جدید مرغ والدین و درک ما چیزهای زیادی برای یادگیری! ما جوجه ما از طریق پست الکترونیکی سفارش و دریافت آنها را در 4 روز. نوزادان کوچک! ما دستور داد 15 "عید پاک اگرز" و این شرکت با ارسال 19 زیرا به درک من برخی را ندارد و این سفر طولانی به طوری که آنها ارسال اضافی. دو دور در گذشت دو روز اول اما باقی مانده 17 در حال انجام هست و در حال حاضر 7 هفته.

یک مسئله واقعی ما این است که یکی از دختران من یک صلیب منقار. ما بهترین های ما به مطمئن شوید که او می شود به اندازه کافی مواد غذایی و مطمئن شوید که من او را یک خمیر هر روز صبح متشکل از زمین جوجه, خوراک بلغور جو دوسر خشک mealworms و شن. (من نمی خرد کردن شن) او را دوست دارد کاملا آن را به عنوان به خوبی به عنوان خواهر انجام بیش از حد, بنابراین من اضافی را به مطمئن شوید که او می شود به اندازه کافی. اما چه چیزی شما همه نشان می دهد برای waterers? ما فقط روشن از طریق waterer به نوک waterer اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که او در حال گرفتن به اندازه کافی. ما می دانیم که او در حال گرفتن به اندازه کافی مواد غذایی چون او به همان اندازه به عنوان خواهر. او است که قطعا کوچکترین جوجه! و او واقعا فعال بیش از حد!

ما می دانیم که افزایش جوجه هرگز برای سود. دختران ما بیش از را تشکیل می دهند که برای خود ارزش سرگرمی! شخصیت خود را واقعا در آینده از طریق. آنها حتی شروع به رسمیت شناختن نام خود را! (بله, من نام تمام دختران ما)

من در بر داشت BYC از طریق ماهی به دنبال مشاوره برای عبور از منقار ، من مثبت است که من باید مجموعهای از سوالات دیگر نیز هست. با تشکر از همه شما برای اجازه دادن به من بپیوندید و من مشتاقانه منتظر به مرغ رفاقت!

یک روز فوق العاده!
کیمبرلیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب