جدید Chickie Momma معرفی

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?من صرف تابستان در مناطق روستایی TN با پدربزرگ و م

توسط HASHTADONOH در 24 اردیبهشت 1399
(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?
من صرف تابستان در مناطق روستایی TN با پدربزرگ و مادربزرگ من بود که مرغ و خروس. آن را همیشه سرگرم کننده به تماشای آنها را در اطراف حیاط بنابراین من خریداری 4 جوجه های نوزاد از یکی از مزارع محلی چند سال به عقب. آنها زنده ماندن نیست :(. من مایل به دوباره سعی کنید و می خواهید فرزندان من به تجربه بالا بردن جوجه.

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟
من 6 از تراکتور عرضه اما از دست یکی از این صبح تا ما را به 5. یکی که هیچوقت آن را بسیار کوچکتر از بقیه بود و خمیری لب به لب است که من تا به حال به طور مداوم تمیز.... من دقیقا مطمئن نیستید که چه اتفاقی افتاده است.

(3) چه نژاد دارید ؟
مستقیما اجرا کنید. دقیقا مطمئن نیست. من پست عکس به زودی پس از شما بچه ها می توانید حدس بزنید! در آخرین دسته ای من تا به حال یک, نیوهمشایر, قرمز, سیاه جنسیت, لینک, قرمز فیلم با لینک و کالیفرنیا چیزی بود که سفید بود و لکه های سیاه.

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?
تماشای آنها را رشد می کنند و خود را ببینید, شخصیت, داشتن فرزندان من بدانید مسئولیت و نحوه مراقبت از دیگر چیز در زندگی, تازه, تخم مرغ!
و من برای پیدا کردن که در خارج از منزل در اطراف مزرعه حیوانات بسیار درمانی.

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?
نقاشی, proiecte DIY, باغبانی

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.
ما یک خانواده مخلوط است که زندگی در غرب و مرکزی فلوریدا. من یک پرستار هستم و شوهرم لوله کش است. ما 4 فرزند (2 معدن 1 و 1 مشترک بین ما). ما همچنین باید 2, هوای آزاد, گربه است. ما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن جوجه پرسه زدن در اطراف محله. آنها می آیند تا بر روی ایوان ما و بچه ها فقط عشق آنها را تغذیه!

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه? :D
من در مورد شناخته شده این گروه از زمانی که من دیگر از دسته ای از جوجه. نمیفهمد من آمد و کمی اجتماعی تر LOLtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن