داده های جدید نشان می دهد تمیز کننده مسمومیت در حال افزایش است: شما نیاز به غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار

یک گزارش جدید نشان داد که مسمومیت مرتبط با مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده به طور چشمگیری افزایش یافته در ایال

توسط HASHTADONOH در 5 اردیبهشت 1399

We have non-toxic cleaners that really workیک گزارش جدید نشان داد که مسمومیت مرتبط با مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده به طور چشمگیری افزایش یافته در ایالات متحده در ماه گذشته با مقامات باور تمیز کردن شیوه با توجه به COVID-19 pandemic بیشتر مردم با استفاده از مواد سمی است.

ما گفته ایم آن را دوباره و دوباره و دوباره...مواد سمی در غذاهای ما شخصی ما و محصولات تمیز کردن وسایل خطرناک به خانواده های ما و به ما. در حال حاضر اطلاعات جدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) نشان می دهد که سموم و سموم در پاک کننده ها و ضد عفونی کننده در حال کمک به دیگر COVID-19 عوارض جانبی.

داده ها نشان داد که تماس های مرتبط با مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده ساخته شده به محلی و ایالتی سم مراکز کنترل افزایش 20 ٪ در سه ماهه اول این سال است. CDC اشاره کرد 45,550 مردم ساخته شده تماس شکایت در مورد علائم که شامل تنگی نفس از استنشاق استفراغ ناشی از مصرف و سرگیجه است. با توجه به CDC عوارض و مرگ و میر هفتگی گزارش تماس ها به سم مراکز به شدت افزایش یافت در آغاز ماه مارس سال 2020 و به ترتيب مربوط به مواجهه پاک کننده و ضد عفونی کننده. این زمان مصادف است با زمانی که در بسیاری از ایالات متحده' stay-at-home سفارشات بودند که در جای خود قرار داده و همچنین جهانی هراس در مورد نگه داشتن همه چیز را ما می تواند به عنوان جوانه-رایگان به عنوان امکان پذیر است. این گزارش نشان داد که افزایش در سم تماس تحت تاثیر قرار همه سنین, اما برای کودکان زیر سن 5 تماس بودند نامتناسب بالاتر و نشان داد ضربه بزرگتر است.

مرتبط: مواد شیمیایی سمی از طریق تصویب Placentas زنان باردار

یکی از تماس های شرح داده شده در این گزارش اشاره کرد یک زن پر سینک با 10% محلول سفید کننده و ترکیب آن با سرکه و آب داغ خیس کنید خود را تولید کند. او تا به حال سوار آمبولانس به محلی اورژانس پس از رفتارهاي بو از راه حل او را مجبور به دریافت درمان گشاد کننده های برونش و اکسیژن است. بهبود او چند ساعت بعد.

مورد دیگر در این گزارش مفصل یک مهد کودک سن کودک که بلعیده اتانول بر اساس ضد عفونی کننده دست. مقدار او بلعیده ناشناخته بود. او سرگیجه, سقوط, ضربه سر او را انداخت تا در راه به اتاق اورژانس. هنگامی که او وارد شدند او سطح الکل خون شد و بیش از سه برابر حقوقی رانندگی محدودیت در اکثر متحده است. او تا به حال به ماندن در بیمارستان برای دو روز اما او بهبود می یابند.

این گزارش نشان می دهد که در هنگام استفاده از پاک کننده ها و ضدعفونی کننده های کاربران همیشه باید خواندن و دنبال دستورالعمل روی برچسب. آنها نشان می دهد تنها با استفاده از آب در دمای اتاق به صورت رقت مگر اینکه یک محصول به طور خاص متحده به انجام در غیر این صورت. همچنین پیشنهاد شده است که بدون مخلوط کردن محصولات شیمیایی و شما باید پوشیدن پوست و حفاظت از چشم در هنگام استفاده از پاک کننده ها و ضد عفونی کننده. علاوه بر این, آن مهم است برای اطمینان از وجود تهويه مناسب است هنگامی که در حال استفاده است و تمام مواد شیمیایی ذخیره می شود دور از دسترس کودکان.

Greenwashing غیر سمی تمیز کننده کابوس

واقعیت این است که غیر سمی و محصولات صنعت پررونق است. که یک چیز بزرگ برای ما mamas که طبیعی فکر پس اوه حداقل در سال 1976 زمانی که مادر آغاز شده است! این بدان معنی است که ما پول و وکالت ما در حال انجام برخی از کارهای قدرتمند و که شرکت در حال توجه است.

اما آنچه آن را نیز بدان معنی است که ما می بینیم همه بیش از حد اغلب این است که شرکت در حال تلاش برای دریافت بر روی 'سبز' ارابه موسیقی و بازار به ما به عنوان اگر آنها در حال امن برای خانواده های ما زمانی که آنها لزوما اينطور نيست.

Greenwashing است زمانی یک شرکت می کند خود را به سازگار با محیط زیست و غیر سمی با استفاده از فریبنده بازاریابی به انجام این کار. در سال 1986 زیست جی Westerveld اصطلاح, به عنوان او متوجه طنز صرفه جویی حوله' جنبش در هتل ها. او تعطیلات و او را دیدم که کارت دعوت مهمانان هتل به نجات سیاره ما توسط صرفه جویی در مصرف آب در قالب داشتن حوله که تنها یک بار استفاده می شود به طور روزانه. Westerveld فکر 'حوله دندانه دار کردن,' مفهوم جلوگیری از اتلاف میلیون ها گالن آب به عنوان یک نوع از ترفند جالب که در هتل بودند برای بدنام هدر رفتن منابع در بسیاری از راه های مختلف–این یکی به نظر می رسید به یک شرکت صرفه جویی در پول یکی به عنوان کمتر رختشویی به معنای پول کمتری صرف شده است.

برای Westerveld موضوع که آیا یا نه کمتر رختشویی می کند در واقع صرفه جویی در آب بود و نه در سوال. مطمئن شوید که آن را ندارد, اما آن را نیز ذخیره boatloads از پول برای یک شرکت است که به نظر می رسید بیش از حد زباله در مناطق دیگر. او شناسایی طنز از یک شرکت قرار دادن پول بیشتر به بازاریابی چگونه سازگار با محیط زیست آنها به عنوان مخالف به واقع به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی خود را به عنوان گمراه کننده و مدت Greenwashing متولد شد.

ما دیده ایم آن وقت و زمان دوباره از طریق سال. در اواسط 1980s, شرکت نفتی شورون بود به عمد و به طور فعال به نقض قانون هوای پاک به عنوان آنها نیز فرار گران قیمت چاپ و آگهی های تلویزیونی برای اثبات متعهد به حفاظت از محیط زیست بودند. و همچنین آنها نقض آب تمیز عمل بارها و بارها به آنها نفت ریخته شده به پناهگاه حیات وحش.

و در سال 1991 شرکت شیمیایی DuPont بزرگترین شرکت آلوده کنندگان در ایالات متحده و در عین حال شما می خواهم فکر می کنم آنها به عنوان سبز و پاک به عنوان آنها می تواند با نشان دادن تبلیغات حیوانات دریایی به معنای واقعی کلمه جهش با شادی در خود تعهد به حفاظت از محیط زیست است.'

دکتر مسیحی Gonzalez یک پزشک درمان طبیعی با تخصص در یکپارچه انکولوژی. او همچنین میزبان پادکست محبوب Heal Thyself, جایی که او در مورد مذاکرات جامع شفا. او می گوید که greenwashing نیست فقط یک مسئله به خاطر آن است که دوستدار محیط زیست است اما به دلیل غیر اخلاقی بازاریابی بهره می گیرد تا از سلامت ما بیش از حد. دکتر گونزالس می گوید که greenwashing بزرگ است زیرا آن اجازه می دهد تا شرکت ها برای فروش ارزان ترین محصولات در قیمت های بالا بازی در یک مصرف کننده تمایل برای 'سالم' گزینه اما نه لزوما دانستن چگونه به اجتناب از دام چه greenwashing به نظر می رسد. او به ما توصیه می کند به دانستن آنچه که برچسب معنی و سبب مصرف کنندگان در پادکست خود را. دانش است که قطعا قدرت وقتی که می آید به پیدا کردن غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار می کنند.

Greenwashing شده است در اطراف برای مدتی در حال حاضر و به عنوان محصولات طبیعی صنعت همچنان به رشد بیشتر و بیشتر شرکت ها صرف پول بیشتر و بیشتر به اثبات چگونه آنها 'خوب' را برای شما به عنوان واقعا خوب برای شما.

چگونه برای جلوگیری از بودن Greenwashed هنگام خرید غیر سمی پاک کننده ها و محصولات

مهم ترین چیزی که ما می توانیم استرس هنگامی که به دنبال در غیر سمی پاک کننده و محصولات است که شما باید آنقدر قدرت! شما باید قدرت را به خواندن برچسب و بررسی مواد تشکیل دهنده. شما باید قدرت خود را به استفاده از دلار در شرکت هایی که در تلاش برای قرار دادن خانواده خود و زمین برای اولین بار و به خودداری دلار خود را از شرکت هایی که صرف پول برای متقاعد کردن شما از آنها چیزی است که آنها هستند.

چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ در اینجا برخی از چیزهایی که برای تماشا:

  • محصولات سبز است که از pollutive فرآیندهای. این مهم است که به بررسی و پشتیبانی شرکت با ماموریت به زمین بهتر است. به عنوان بیشتر و بیشتر 'بزرگ' شرکت متوجه وجود پول می شود ساخته شده در محصولات طبیعی آنها در حال خرید کوچکتر سازگار با محیط زیست آگاهانه و تمیز کردن کسب و کار. مراقب باشید–ما نمی گوییم توقف خرید از یک شرکت به دلیل آن بوده است خریداری بزرگتر کمتر شرکت سبز. ما فقط پیشنهاد شما نگاه کنید برای حمایت از شرکت های که تمرکز تنها بر روی مراقبت از شما و سیاره برای اولین بار اگر شما می توانید.
  • شفافیت. اگر یک شرکت نیست و مایل به اشتراک گذاشتن مواد تشکیل دهنده ؟ شما باید به جای تعجب که چرا. نگاه در جاهای دیگر. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر!
  • Uncertifiable زبان. فقط به خاطر چیزی می گوید آن را سازگار با محیط زیست و غیر سمی و یا سبز و یا طبیعی و یا حتی آلی نیست که آن را تا. شما باید مراقب باشید و بررسی برچسب مواد تشکیل دهنده. و یک تعریف سازگار با محیط زیست می تواند بسیار متفاوت از دیگری است.
  • گواهینامه. در آن–اگر چیزی می گوید, این, ارگانیک, اما شما می توانید هر گواهینامه? با احتیاط. باید بسیار با احتیاط. همچنین نگاه کنید به گواهینامه محصول است. فقط در مورد هر چیزی است certifiable این روزها اما این بدان معنا نیست که این گواهینامه است که ارزش هر چیزی. وجود دارد بسیاری از ساخته شده است تا شخص ثالث تاییدیه خارج وجود دارد...مراقب باشید.
  • اثبات است. اگر یک محصول ادعا می کند چیزی قطعی نگاه کنید به چگونه آن را می توانید. که در آن است ، که بودجه پژوهش است ؟ مطمئن شوید که آنها می توانید به آنچه که آنها ادعا می کنند.
  • تصاویر. بنابراین اغلب شما به زیبایی و سازگار با محیط زیست محصول بسته بندی شده و فکر می کنم آن را خوب است برای شما و یا زمین. و سپس شما را به خواندن برچسب و پیدا کردن آن را یک نیرنگ. سازمان دیده بان.

آنچه در مورد چه مادر بزرگ استفاده می شود ؟

بنابراین آنچه ما از قبل از تمام این مواد شیمیایی و greenwashed محصولات آمد به ضرورت? آنچه که استفاده می شود قبل از My Big Fat Greek Wedding ساخته شده Windex باید برای همه چیز ؟ ما آلوده? کمتر محافظت شده در برابر چربی و دوده?

به سختی.

در اینجا چند راه حل 'قدیمی' که هنوز بسته پانچ به این روز!

سرکه: سرکه استفاده می شود توسط بسیاری از مردم برای بسیاری از چیزهای مختلف است. شما می توانید با استفاده از سرکه و الکل و آب را به یک خط رایگان تمیز کننده پنجره مادر بزرگ خود را خواهد پرتو در مورد. شما می توانید با استفاده از سرکه سفید برای تمیز کردن مایکروویو–فقط با قرار دادن 1/4 فنجان در مایکروویو و اجازه دهید آن را بجوشانید. آن را می سازد همه سفت-در مسائل آمده تنها با یک ضربه تند وشدید زدن ساده! شما می توانید با استفاده از سرکه به عنوان یک علف هرز قاتل–شیمیایی رایگان اما خوب سبز. و در حالی که وحشی, آیا شما می دانید که اگر شما اضافه کردن یک قاشق غذاخوری سرکه یک قاشق غذاخوری شکر آن را به یک گل طبیعی مواد غذایی است که خود را افزایش می دهد بلوم زمان و طول عمر! مردم با استفاده از سرکه و روغن های ضروری برای روزانه پاک کننده (با پارچه بدون پرز دستمال مرطوب) و اضافه کردن برخی از کاستیا صابون و سرکه و روغن های ضروری برای یک بطری اسپری و استفاده از آن برای فقط در مورد هر چیزی که نیاز به تمیز کردن. پرتاب برخی از سرکه و جوش شیرین با هم در فر و VOILA! شیمیایی-رایگان اجاق گاز پاک کن!

جوش شیرین: صحبت از جوش شیرین چقدر ما آن را دوست دارم به عنوان یک سم-free cleaner گفت: ما به عنوان شما می توانید با استفاده از جوش شیرین و سرکه را به همه که بد پخته شده-در آشغال را در فر. فقط فکر می کنم چقدر لذت آن آتشفشان پروژه های نمایشگاه علمی–که اساسا آنچه اتفاق می افتد در اجاق خود را هنگامی که شما را به برخی از سرکه در یک بیت از جوش شیرین!

شما همچنین می توانید خیس تابه سوخته-در هر چیزی یک شبه با جوش شیرین آن را به عنوان باور نکردنی جایگزینی برای تجاری شیمیایی degreasers بیش از حد. Mamas در فروم ما استفاده از جوش شیرین که برای دریافت حلقه در اطراف وان را با کمی سرکه و آب شستشو پس از. آن را مناسب برای تمیز کاری غرق زایش فرش, مسواک زدن دندان...این تقریبا یک ابرقهرمان, از, طبیعی, پاک کننده!

آب لیمو: وجود قدرت در آن پوست (و آب!) و همین دلیل است که شما می شنوید در مورد 'قدرت تمیز کردن' از لیمو به طوری که اغلب. می خواهید برای سفید کردن تیره رنگ جوراب و پیراهن به طور طبیعی است ؟ آب لیمو. پوشک های پارچه ای نقاط? آب لیمو! لهستانی مبلمان خود را? برخی از کیفیت روغن زیتون و آب لیمو! بله آب لیمو برای چوب و تخته برش, چای, کتری, دستشویی یا وان حمام تفاله و حتی تمیز کردن ویندوز خود را اگر شما را دوست ندارد بوی سرکه! این طبیعی است که قدرت شما را مهار می تواند به عنوان انجام شده است برای قرن ها!

پراکسید هیدروژن: هیدروژن پراکسید نکنه محیط زیست ایجاد نمی کند آلودگی نمی اخلال در هر یک از بدن و سیستم های قدرتمند مواد ضد عفونی کننده. شما می توانید استفاده از آن برای تمیز کردن همه چیز خود را حیوانات خانگی و کودکان را لمس و آنها در حال رفتن به جوانه-رایگان و بدون مواد شیمیایی است. این یک ماسه و اگر شما می خواهید به دانستن در مورد قدرت پراکسید هیدروژن? درخواست خود را به بیمارستان محلی اگر آنها با استفاده از پراکسید هیدروژن برای تمیز کردن و یا اگر آنها با استفاده از سفید ؟ با یک ترکیب شیمیایی به آن یک اتم اکسیژن از آب به طور منظم (H2O2 در مقابل H2O) آن را به عنوان قوی به عنوان سفید کننده اما تجزیه در محیط زیست ضرر می کند و باعث مشکلات تنفسی که کلر سفید کننده خواهد شد.

یکی از همه زمان ما دستور العمل های مورد علاقه از دوستان ما در برگ سیب. در اینجا یک پاک کننده طبیعی شما می توانید و شما به احتمال زیاد محصولات در دست راست در حال حاضر!

ترکیب محصولات زیر در یک بطری اسپری:

  • 1/4 فنجان جوش شیرین
  • 5-6 قطره اسانس لیمو
  • 1/2 فنجان سرکه سیب
  • 1 فنجان آب داغ

غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار می کند: باید یک راه بهتر?

We have non-toxic cleaners that really work

بسیاری از mamas ترس هرگز پیدا کردن غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار می کنند. چرا که ما فریب خورده شده است را به باور که اگر آن را بسیار به بازار عرضه شیمیایی آن نمی تواند احتمالا موثر خواهد بود. که فقط بزرگ, چاق greenwashing دروغ بسیاری فروخته شده اند و این نزدیکی گناهکار به دلیل آسیب وارده به بدن ما در روند باور این ادعا است.

وجود دارد غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار می کنند و ما رفت و به رهبران صنعت و کارشناسان تمیز کردن به آنها را پیدا کنید! ایلیا Ornatove بنیانگذار NW دوشیزه به او عوض تمیز کردن خدمات در سیاتل واشنگتن است. او هشدار در برابر بسیاری از تجاری تمیز کردن محصولات به عنوان آنها در واقع سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام آفت کش ها!

نیروی طبیعت

بنابراین این را بررسی کنید! نیروی طبیعت است که سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام ضد عفونی کننده است که 99.9 ٪ از میکروب–Staph MRSA نورو ویروس سالمونلا ليستريا آنفلوانزای A...و آن را با استفاده از نمک و آب و سرکه. آه و آیا ما به ذکر است که سازمان حفاظت محیط زیست نیز آن را تائید می کند جنگ سارس CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19) موثر است ؟

شما به عنوان خوانده شده که حق است. آن را تا به حال تایید شده در آزمایشگاه سازمان حفاظت محیط زیست به ثبت نام که به معنی آن را به حال به آن را اثبات کند می تواند انجام دهد که فقط با نمک و آب و سرکه و از آن ندارد! بیشتر بخوانید درباره علم در اینجا.

عمه illnes سرکه دستمال مرطوب:

بنیانگذار مت فرانکن می گوید: او هرگز مجموعه ای از به سلامت صلیبی; او فقط می خواستم به مبارزه با یک بحران بهداشتی با خیال راحت و سفر تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. عمه فنی سرکه دستمال مرطوب بسیار آسان برای استفاده و تمیز مثل یک رویا و خاله فنی را طول می کشد مراقبت از کسانی که ما را دوست دارم–ما خانواده و حیوانات خانگی و سیاره!

فروتن کف صابون ضد عفونی کننده

ما می دانیم که ما می دانیم–وجود دارد هیچ چیز مانند آب و صابون برای 20-40 ثانیه برای کشتن تمام میکروب اما در pinches در جهان بیماری های همه گیر (یا زمان های دیگر بیش از حد) ضد عفونی کننده دست مفید است. ما قادر به صحبت با جنیفر Parnell از بنیانگذاران فروتن کف صابون در مورد آنچه باعث می شود خود ضد عفونی کننده دست متفاوت است. یکی از بزرگترین عواملی است که استفاده از بطری های شیشه ای که متاسفانه نگرانی برای COVID-19 و ضد عفونی کننده دست آورده در مورد آزادسازی میلیون ها بطری های پلاستیکی و این ویرانگر برای زمین است. فروتن صعود خود ضد عفونی کننده دست از 70% non-GMO, gluten-free, غیر دناتوره گیاهی 190-اثبات اتانول است. همچنین در کهربا شیشه ای بطری اسپری است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار. آن را بزرگ برای مناطق ترافیک بالا با سطوح!

ViroShield اسپری

ما هم عاشق این اسپری است که مناسب برای پوشش آن چیزهایی که شما اغلب فراموش کرده ام در مورد اما به طور معمول تحت پوشش با میکروب ها: تلفن های همراه از راه دور, کنترل نور, سوئیچ دستگیره های درب و مانند آن. آن را با استفاده از قدرت از روغن های ضروری و پراکسید هیدروژن برای افسانه قدرت تمیز کردن.

مرتبط: مطالعه: خانواده ضد عفونی کننده مرتبط با چاقی در دوران کودکی نرخ

شعبه مبانی

ما عاشق این گیاه بر اساس اسمز معکوس تمرکز است که چند منظوره برای همه نیازهای خود را تمیز کردن. از لباس های شسته شده به سینک آشپزخانه را تمیز و غیر سمی و آثار آن

فک گرانیت تمیز کننده

ما خواسته صاحبان و مدیران سبز تمیز کردن شرکت در سراسر کشور برای دیدن آنچه که آنها توصیه می شود. آبه ناواس است مدیر کل امیلی خدمتکاران در دالاس تگزاس است. آبه می گوید که آنها را دوست دارم فک برای غیر سمی تمیز کردن در کشورهای عضو اکو دوستانه راه است. ما دوست دارم که فک حاضر به کشتی آب و با استفاده از سازگار با محیط زیست از شیوه های قابل استفاده مجدد محصولات و هزینه!

BlueLand, حمام, تمیز کننده

یکی دیگر از سرویس های تمیز کردن سیستم است که توصیه شده بود BlueLand حمام, تمیز کننده. آن را بدون هر گونه پارابنها فسفات و آمونیاک و triclosan یا VOCs و آن را جهش اسم حیوان دست اموز و USDA Biobased خبره. آن را به سازمان حفاظت محیط زیست انتخاب امن تر و همچنین مطابق با الزامات مورد نیاز برای گهواره به گهواره وضعیت پلاتین.

BathStone توسط EarthStone

این سازگار با محیط زیست دوستانه و کاملا غیر سمی اسکرابر است یک راه عالی برای خلاص شدن از سخت آب و صابون تفاله زنگ معدنی ساخت یو پی اس کپک و قالب شما در پیدا کردن در حمام (و جاهای دیگر) و آن را نگه نمی هر گونه باکتری یا ویروس مانند یک اسفنج یا یک اسکرابر! رئیس جمهور تونی Crong می گوید که با خود را در زمینه مهندسی شیمی او متمرکز بر نحوه توسعه محصولات است که بسیار موثر هستند اما آرام در محیط زیست است. به نظر او این مهم است که ما نه تنها مبارزه با یک بیماری همه گیر اما مبارزه برای صرفه جویی در این سیاره بیش از حد. او معتقد است که شما لازم نیست برای انتخاب محصولات است که نگه داشتن شما و خانواده خود را امن یا محافظت از سیاره شما می توانید و او معتقد است که ما باید هر دو را انجام دهد!

کفش کتانی آزمایشگاه

خوب ما اعتراف این هک اما ما آن را دوست دارم. کفش کتانی آزمایشگاه دستمال مرطوب با استفاده از باکتری های خوب است که biodegrades زباله های آلی همراه با برخی از بیوتکنولوژی برای ایجاد یک فرمول است که پاک و کفش در بیش از حد سرعت اما همچنین پاک سازی دستگاه های کانتر, اسباب بازی, دست, خودرو, داخلی, و حتی گاهی در همان راه. در یک جهان که در آن آن را سخت برای پیدا کردن غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار ما گاهی اوقات باید خلاق باشد. کفش کتانی آزمایشگاه سبز برچسب خبره بیش از حد, بنابراین شما می توانید اعتماد است!

FurZapper

بنابراین ما با محبت هستند که بیشتر حیوانات خانگی از همیشه در حال گرفتن به تصویب رسید و در طول COVID همه گیر اما ما می دانیم که ممکن است به معنی بیشتر خز تر از همیشه برای بسیاری از خانواده ها. به همین دلیل FurZapper است یک راه عالی برای خلاص شدن از موهای حیوان خانگی (یا گرد و غبار, پرز, باقی مانده, و غیره.) در یک سوپر-راه آسان و حدس بزنید چه ؟ بچه های خود را دوست دارم با استفاده از آن! گرفتن یک تن!

انرژی ابزار جارو تمیز اسپری

بنابراین آن را بسیار سمی جهان ما زندگی می کنند درست است ؟ اما منفی کمک نمی کند و بنابراین ما مرتب کردن بر اساس از حفاری این جارو تمیز اسپری برای خلاص شدن از شر منفی و منفی vibes ما قطعا نمی نیاز به هر گونه بیشتر در زندگی ما! این همه طبیعی و مبتنی بر آب اسپری که نمی تواند به مواد شیمیایی و یا رایحه. آن را در اصل برای استفاده در تمیز کردن آزمایشگاه تنظیمات و در حال حاضر آن را در دسترس برای استفاده در خانه بیش از حد! بررسی علم را در اینجا.

جاستین نجار صاحب مدرن دوشیزه به او عوض تمیز کردن خدمات در دالاس تگزاس است. او می گوید شرکت او متخصص در تمیز کردن سبز و آنها عاشق یک زن و شوهر از غیر-محصولات سمی. یک محصول بسیاری از MLM-عاشقان به خوبی می دانم ضروری-نفت بر اساس cleaner نام بعد از سارق مسلح, اشاره, اشاره. دیگر ؟ Bon Ami است که یک مدرسه قدیمی اما زیبا و غیر سمی جایگزین برای ستاره دنباله دار و یا Ajax. آن را ساخته شده از فلدسپات سنگ آهک و جوش شیرین, آب, اسید سیتریک, ذرت, الکل, نمک فرنگی اصل, صمغ زانتان و اسانس و آن را کاملا کار می کند


وجود دارد بسیاری از greenwashing در جهان, بله, اما وجود دارد بسیاری از شرکت های ساخت برخی از باور نکردنی و غیر سمی پاک کننده است که واقعا کار می کنند و که شما می توانید اعتماد خود را با خانواده. چه هستند برخی از مورد علاقه های شما ؟

ما متعهد به پیدا کردن تحقیق و معرفی بهترین محصولات. ما کسب و کمیسیون از خرید شما را با استفاده از خرده فروشی لینک ها در محصول ما. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این کار می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب