دستگاه جدید از Totallee باعث می شود مطابق با اصول بهداشتی تلفن خود را راحت تر از شستن دست های خود را

اخبار – با COVID-19 ویروس همه گیر مطابق با خودمان و دستگاه های ما با استفاده از تبدیل شده است مهم تر از همیشه

توسط HASHTADONOH در 27 فروردین 1399

اخبار – با COVID-19 ویروس همه گیر مطابق با خودمان و دستگاه های ما با استفاده از تبدیل شده است مهم تر از همیشه. شستن دست ما آسان است, اما آن را بسیار مشکل تر برای ضد عفونی کردن تلفن های ما. Totallee است که به دنبال به را که خیلی راحت تر با آن اشعه ماوراء بنفش جدید تلفن ضد عفونی کننده. با آن شما می توانید به پاکسازی تلفن همراه خود را و کیف پول و کلید و حتی خود AirPods تنها با فشار یک دکمه.

این ضد عفونی کننده است که توسط دو چراغ اشعه ماوراء بنفش است که با استفاده از امن UVB و UVC اشعه برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها از دستگاه های خود را. وجود دارد دو حالت مایع: 18 دقیقه سریع حالت و 30 دقیقه حالت استاندارد. هنگامی که شما انجام می شود مطابق با اصول بهداشتی را به گوشی خود را بالای ضد عفونی کننده دو برابر به عنوان یک سریع شارژ بی سیم, پد کار می کند که با همه چی-دستگاه را فعال کنید.

Totallee آیا دولت "ما ضد عفونی کننده کشته شدن میکروب ها و باکتری ها اما ما در حال حاضر نیست که یک راه برای آزمایش اثر خود را در برابر COVID19". این اشعه تلفن, ضد عفونی کننده است که در حال حاضر برای قبل از سفارش در Totallee وب سایت برای $99 با یک کشتی در تاريخ مارس 8th. و اگر شما کد را وارد کنید حذف در پرداخت شما دریافت 20 دلار. ایمن ماندن; تواند به خوبی.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب