اعضای جدید از پشت بام در بروکلین نیویورک

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?ما در حال پرورش جوجه برای اولین بار! ما دختران ما

توسط HASHTADONOH در 11 تیر 1399
(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?
ما در حال پرورش جوجه برای اولین بار! ما دختران ما در 12 مه سال 2020 است.

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟

ما 3.

(3) چه نژاد دارید ؟

فقط Silkies! یکی آبی یکی سفید و یکی از چرم گاومیش (حداقل ما فکر می کنم این رنگ خود را, آنها یک همه فن حریف بسته نرم افزاری از Silkies از حیوان خانگی من مرغ.)

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?


تا کنون پرورش جوجه بوده است که واقعا شاد و درمانی تجربه برای ما. بهترین زمانی است که آنها به خواب رفتن در سلاح های خود را, اما بسیاری از زمان ما فقط لذت بردن از نشستن بی سر و صدا و به تماشای آنها. آنها بوده ام فوق العاده حواس پرتی برای ما در طول Covid stay-at-home وضعیت.

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?

برخی از ترکیبی از هنر طراحی محصول و نرم افزار و تکنولوژی را اکثر ما روز ترکیب خط بین سرگرمی و کار می کنند.

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.


ما جوانان خواهد شد و آن را فقط دو نفر از ما انسان ها و ما 3 جوجه: جین تام و مینی. آنها ما تنها حیوانات خانگی. ما هر دو کار در فن آوری, Leanne یک مدیر تولید و مهندس نرم افزار است. ما زندگی می کنند در یک آپارتمان در بروکلین و جوجه ما در حال زندگی در یک "lofted آپارتمان" مرغ قفس در پشت بام ما. نگران نباشید, آنها کافی سایه حفاظت از باد و فضا برای اجرا در سراسر... اما ما باید برخی از محدودیت های منحصر به فرد و انجام بسیاری از خواندن از طریق BYC به درک چگونه برای دیدار با مرغ ما را در این وضعیت.

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه? :D


ما در بر داشت درباره BYC چند ماه قبل از ما در نهایت جوجه از خود ما است. زیبا بود می خواستم جوجه برای تقریبا یک دهه و تا به حال یک کپی از طبقه راهنمای او می خواهم به عنوان خوانده شده از طریق در وقت و زمان دوباره اما فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات دقیق در سمت چپ است. از آنجا که هیچ یک از ما تا به حال جوجه های در حال رشد است و ما باید منحصر به فرد وضعیت زندگی ما راه ما را بیش از منحنی یادگیری. ما تا به حال بسیاری از "احمق" پرسش گرفتن آغاز شده است. وجود دارد چیزی در مورد داشتن جوجه برای اولین بار که در آن ما هر دو شد تا ترس ما می خواهم آنها را بکشند فقط به خاطر اینکه ما نمی هر گونه شهود برای چه خوب بود یا خوب نیست. BYC و جامعه در اینجا چنین بوده است باور نکردنی, کمک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب