جدید برای جوجه های گوشتی گله Mgmt

من لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه در آنچه شما می خواهید برای انجام این کار در شرایط خود را با Cornish X. من

توسط HASHTADONOH در 23 اردیبهشت 1399
من لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه در آنچه شما می خواهید برای انجام این کار در شرایط خود را با Cornish X. من tractored دو منظوره مرغ و بله باران یک موضوع است. اگر آن را بارید من تا به حال به حرکت معدن در هر روز است. اگر آن را خیلی خشک کنم ممکن است سه روز گاهی اوقات هر چند در نرمال آب و هوا آن هر دو روز. شما در حال ساخت یک تعهد به آن حرکت می کند به طور منظم. طرح نیست هر تعطیلات.

من همچنین پیشنهاد می کنم شما شروع به کوچک. شما در حال رفتن به یک منحنی یادگیری بیشتر شما بیشتر استرس زا است که منحنی خواهد بود.

شکارچیان: سگ بازها, خدنگ, موش و موش

درک من این است که خدنگ تنها شکار در طول روز. هنوز مطمئن شوید که چه دقیق است که شاید در درجه اول در طول روز. من می خواهم آنها را درمان مانند یک راسو یا موش سعی کنید به نگه داشتن هر گونه سوراخ یا دهانه بسیار کوچک است. آنها احتمالا به اندازه کافی قوی نیست به پاره کردن تراکتور از هم جدا. یک سگ بزرگ می شود مگر اینکه شما در ساخت قوی است. اغلب مشکل است که اتصالات خود را. اتصال هر گونه سیم و ایمن به قاب و استفاده از مواد قوی. اما شما می خواهید وزن خود را تراکتور است که آسان تر به حرکت. مبادلات.

  • با اینکه خیلی مرطوب و من فقط باید صبر کنید تا شرایط مطلوب تر? من نمی خواهم یک گل آلود poopy ظروف سرباز یا مسافر که در آن آنها خواهد بود مستعد بیمار شدن و یا در حال مرگ

قطعا چیزی را در نظر بگیرید. من فکر می کنم بزرگترین خطر برای بیماری کوکسیدیوز. این رشد در هوای گرم و مرطوب شرایط مثل شما. با چرخه زندگی این اشکال است که باعث Cocci اگر شما در حفظ و خود را به آب پاک و حرکت آن هر روز شما کاهش خطر Cocci. شما ممکن است همچنین می خواهم به نگاه به دارو خوراک که در آن پزشکی است Amprolium. Amprolium است یک آنتی بیوتیک و تنها با این نسخهها کار به کنترل Cocci. هیچ چیز دیگری فقط Cocci. با توجه به این وزارتخانه هیچ دوره خروج گوشت یا تخم مرغ اگر شما آنها را تغذیه و دارو و خوراک استفاده می شود که Amprolium. اگر وجود دارد هر گونه دارو در شما وجود دارد خود را به عنوان دور به عنوان برداشت.

برای من بزرگترین مسئله این بود که آن را تبدیل به گل چسبنده بد بو میکشید بسیار به سرعت. چگونه تراکتور است که چگونه بسیاری از شما در آن وجود دارد و چگونه مرطوب آن را تعیین خواهد کرد که چگونه اغلب شما نیاز به آن حرکت می کند. خود بینی و چشم را به شما بگویم.

  • یک 1/4 هکتار از 25 پرندگان بود به اندازه کافی به tractored ؟ یا باید سرمایه گذاری در پاکسازی زمین پشت خانه, بنابراین من می توانید آنها را به چمن 2 بار در روز ؟

دلیل دیگری برای شروع به کوچک. آزمون و خطا را به شما بگویم.
  • من باید تراکتور آنها را به چمن و آنها را در گرمای روز جلو و زیر یک درخت برای خنک نگه دارید?

من نمی خواهد. چقدر اتاق شما زیر درختان بنابراین شما نمی خواهد که به آنها قرار داده است که خوردن ان? که به نظر می رسد به نفی بسیاری از مزیت pasturing. به علاوه که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کار. شاید ارائه سایه با نور چیزی مانند پارچه سایه?
  • با توجه به داغ و مرطوب شرایط چه اندازه و سبک مرغ تراکتور باید با استفاده از ؟ من می دانم که من با استفاده از سخت افزار پارچه برای قسمت پایین اجرا b/c هاوکز و خدنگ را اجرا خواهد کرد با سر خود را.

چگونه شما قصد دارید به آن حرکت را با دست و یا با استفاده از تجهیزات سنگین ؟ من می خواهم آن را به عنوان بزرگ به عنوان من منطقی می تواند و هنوز هم قادر به آن حرکت می کند. چگونه یک خطر در حال سگ ؟ یک حلقه قفس ممکن است ارزش فکر کردن در مورد.

قرار دادن سیم در پایین آن را سنگین تر به علاوه اصطکاک کشیدن که در سراسر زمین خواهد شد آن را بسیار سخت تر به حرکت می کند. علاوه بر آن ممکن است گیر کردن در چیزی. ساختمان آن را بر روی سورتمه به آن را آسان تر به حرکت تداخل با آنها در جستجوی غذا. من این کار را انجام دهند اما شاید شما می تواند در ساخت پانل برای رفتن تخت بر روی زمین همه در اطراف آن که متحرک هستند برای زمانی که شما آن حرکت می کند. گوگل "مرغ درنده پیش بند" برای دیدن آنچه که من صحبت کردن در مورد. شاید قرار دادن برخی از پیچ و مهره چسبیده در تراکتور خود را در سطح زمین قرار داده و 18" سیم را در یک 2x4 با حفر سوراخ به جا بیش از آن پیچ و مهره. باید آسان به حذف است.

  • من باید با استفاده از یک static قفس تا فصل بارانی به پایان می رسد ؟ چقدر بد بو میکشید خواهد بود من با خرید و فروش.

قطعا یک گزینه است. چگونه همسر خود را بارانی فصل گذشته است ؟ کرنوالی X باید آماده به قصاب در کمتر از دو ماه. شما نمی نیاز به یک قفس با roosts یا لانه فقط یک سرپناه. کرنوالی X خوردن و مدفوع بیش از لایه های خود را. آنها همچنین تمایل به حرکت در اطراف مقدار مگر اینکه شما آنها را وادار به طوری مدفوع واقعا می تواند ساخت تا سریع. اگر شما قرار خود را پناهگاه که در آن باقی می ماند و خشک (آب تخلیه و دور از آن) و شما می تواند به توقف باران از باد در آن کنترل خواهد شد مقدار زیادی از مردم را به آن راه.
  • موش در اینجا دیوانه باطل خواهد شد و حفاری در زیر قفس در یک روز اگر سمت چپ به تنهایی. خواهد یک Cornish X غوغا کردن زمین و یا آنها فقط بیش از حد چاق و تنبل به انجام این کار. اگر من می توانید آنها را به خارج از زمین من فکر می کنم آنها خواهید بود ok از موش.

شما نمی خواهید آنها را به جای شب بسر بردن بسیار بالا حتی اگر شما می توانید آنها را به. آنها خیلی سریع رشد آنها خود را بزرگ تر شدن اسکلت. آنها می تواند آسیب پاهای خود را با رقص کردن بسیار دور است.
  • من باید در نظر بگیرید نژاد های مختلف در دسترس نباشد ؟

قطعا یک گزینه است. رنجرز خفیف تر از نسخه Cornish X بهتر مناسب برای pasturing اما کندتر به رشد به قصاب وزن است. من یک خروس با من تخمگذار/پرورش گله و تخم خود من دو هدف به قصاب. کرنوالی X یا رنجرز در حال بهتر است اگر شما در حال فروش آنها دو هدف بیشتر اگر شما آنها را بخورند اما اشکالاتی وجود دارد تا آنجا که چگونه آنها را دریافت کنید و چگونه شما آنها را طبخ اگر شما رشد می کنند آنها را به هر اندازه. تجارت آف. من شناخته شده است به اضافه 15 یا 20 دو منظوره cockerels به پر کردن یک پولت سفارش بنابراین من مقدار زیادی به قصاب به علاوه من می خواستم به جای من rooster با یک نژاد خاص.

پیشنهاد من این است که سعی کنید چند و ببینید که چگونه آن را برای شما. شما ممکن است آن را دوست دارم شما می گویند ممکن است هرگز دوباره. تصمیم گیری های خود را بر اساس آنچه شما می بینید چیزی نیست که کسی مثل من از طریق اینترنت به شما می گوید. مهم نیست که چقدر شما در مورد آن فکر و برنامه ریزی (برنامه ریزی خوب است) برخی از چیزهایی که فقط در حال رفتن به کار از راه شما فکر می کنم. در برخی از نقطه شما فقط باید آن را انجام دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب