نیاسین کمبود پرندگان

کمبود نیاسین در پرندگاناولین نشانه از یک B3 کمبود تخمگذار است غالبا تمایل به راه رفتن و انجام فعالیت های عادی

توسط HASHTADONOH در 16 اردیبهشت 1399
کمبود نیاسین در پرندگان

اولین نشانه از یک B3 کمبود تخمگذار است غالبا تمایل به راه رفتن و انجام فعالیت های عادی ضعف پاها کاهش سرعت رشد اندک bowedness از پاها متورم hocks شما اغلب را ببینید کبوتر پنجه پا که در آن یک یا هر دو پرنده را نوازش با پاها را به سمت داخل است که باعث می شود آن را بسیار سخت به راه رفتن آن را به عنوان سفر بیش از هر پا در هر زمان به آن مرحله است.

اگر سمت چپ چند هفته درمان نشود علائم را بدتر پرنده ممکن است قادر به راه رفتن بر روی پای خود است و ممکن است استفاده از آن بال یا hocks/زانو به جای آن به اطراف به درستی Bowedness/کبوتر پنجه پاها ممکن است آنقدر بد پرنده نشستن با تغذیه/آب بیشتر از روز به علت درد hocks ممکن است بیشتر متورم و در نهایت علائم ممکن است غیر قابل برگشت و پرنده ممکن است به آرامی دور زباله و می میرند.

اگر پرنده شما در حال نشان دادن هر یک از این علائم را می توان توصیه می شود شما صبر نه درمان باید بلافاصله آغاز شده که از آنچه در آن به نظر می رسد پرندگان است که کمبود طولانی تر تمایل به طولانی تر برای درمان.

در حالی که درمان به طور کلی سالم پرنده با ویتامین B کمپلکس را انجام دهد هیچ آسیب و اگر با توجه به راه راست و دوز مناسب. من اول در نظر گرفتن مشکلات دیگر که ممکن است نگاه مانند نیاسین کمبود قبل از درمان این پرنده به عنوان یک اردک است که با آلوده index on censorship را کمی به هیچ خوب یا یک جوجه اردک با جاسوس, پاهای ناشی از لغزنده ملافه مواد. انجام پرنده, پاهای, احساس داغ, وجود دارد هیچ نشانه ای از index on censorship زیر پا چه نوع ملافه آنها قرار دارد بر روی آنچه که آنها در حال تغذیه, آیا این اتفاق می افتد یک شبه این پرنده تا به حال هیچ مشکلی در گذشته تمام سوالات من را بخواهید خودم قبل از درمان. تصاویر زیر نشان می دهد که کبوتر پنجه مانند و bowedness از پاها مشترک با B3 کمبود پرندگان.

1588161024174.png
1588164235935.png
1588164563928.png
1588210069742.png

درمان شامل دادن پرنده صورت, نیاسین, بهترین مکمل های غذایی است که ما پیدا کرده اند به بهترین کار است "Durvet در سطح بالا و ویتامین B
مجموعه"
آنلاین در دسترس و یا در اکثر فروشگاه خوراک مانند تراکتور عرضه در این محدوده قیمت از ده تا شانزده دلار برای یک 250 میلی لیتر بطری.

دوز متفاوت خواهد بود بر این اساس به سن و در حال حاضر ما به 1/4ml برای ducklings که بین یک تا هفت روز 1/2ml برای ducklings که یک هفته تا دو هفته هر چیزی بالاتر خواهد بود 1ml این است که یک بار در روز هر چند اگر شما باید یک زمان سخت شدن این مجموعه به جوجه اردک شما می توانید تقسیم دوز نصف و برخی در صبح و شب. اثرات بیش از حد ویتامین B هستند تا حدودی محدود کند به نظر می رسد که شما نیاز به یک مقدار زیادی به اردک برای آن را به یک اثر.

ما توصیه می کنیم برای تازه کار اردک نگهبانان به آنها پیچیده بیش رفتار, برای کاهش خطر ابتلا به آسپیراسیون اگر به صورت خوراکی داده شده با یک سرنگ. اردک به نظر می رسد برای لذت بردن از mealworms نخود فرنگی, کاهو, گوجه فرنگی, بیشتر, آن را نیز می تواند به یک مخلوط مرطوب ابکی خوراک. دلیل ما توصیه می کنیم آن را در آب بیشتر از زمان اردک نشت حدود نیمی از آب پس از آن باعث می شود آن را سخت برای محاسبه دوز و پرندگان که در وضعیت بدی هستند ممکن است قادر به گرفتن اطراف به نوشیدن اغلب. اگر پرنده شما قادر به اطراف و یا بسیار ناتوان است, شما ممکن است نیاز به اداره خوراکی با سرنگ/قطره چکان ساده ترین و امن ترین راه من پیدا کرده اند این است که به رها کردن B کمپلکس بر روی سمت خود لایحه احساس از قطرات آب اغلب آنها را به نوشیدن این مایع است. اگر این کار نمی کند, شما ممکن است نیاز به چوب سرنگ در دهان خود من ارائه یک مقاله در پایین در مورد چگونه به انجام این کار است.

من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم آن این است که بسیار مراقب باشید زمانی که به پرندگان مایعات خوراکی آنها به راحتی می تواند مرگ از آرمان به خصوص ducklings که در جوانتر طرف. همیشه آرام و با پرنده و آنها را به مقدار زیادی از استراحت کوتاه در طول دولت به طوری که آنها می توانید همه چیز را.

زمان بهبودی متفاوت خواهد بود با هر فرد به طور کلی جوانتر پرنده است سریعتر از زمان بازیابی. با ducklings کامل بازیابی می تواند دیده می شود در عرض چند ساعت و یا روز با پرندگان چند هفته شایع است. مهم این است که در طول درمان پرندگان به نرم ملافه تمیز ارائه مواد غذایی/آب اغلب.

درد و ناراحتی در پاها از نیاسین کمبود پرندگان بسیار رایج است تا اجازه آنها را بطور منظم احساس وزن کردن پاهای خود را ممکن است کمک به به طور قابل توجهی در طول درمان نیز پرندگان است که نشستن در اطراف بسیاری از روز قادر به قادر به عمل بهداشت و در حال رفتن به بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به مشکلات دیگر مانند مرطوب پر index on censorship و یا انگل های خارجی اجازه دادن به آنها را در آب ممکن است کمک به جلوگیری از بسیاری از این مشکلات رخ می دهد.

هنگام انجام آب درمانی با توجه به این که اردک پا به احتمال زیاد ضعیف آنها باید به تماشای تمام وقت آنها در آب به اطمینان حاصل شود آنها نمی غرق.

درمان باید هنوز اقدام روزانه برای چند هفته و حتی پس از پرندگان ندارد, نشان دادن علائم دیگر آن را, اما می تواند عاقلانه به نگه داشتن آنها را در تغذیه مخمر ها و یا مخمر تخمیر تا زمانی که آنها از ده سال سن یا به سادگی نم نم یک تا دو قاشق غذا خوری بیش از یک فنجان خوراک خود را. مخمر تخمیر و مخمر تغذیه می تواند به دست آمده از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و آنلاین. در هنگام خرید هر گونه مکمل نیاسین مهم این است که هیچ یک از آنها به عنوان برچسب خیط و پیت کردن رایگان بدون خیط و پیت کردن, زمان منتشر شد و یا رهش همه نمی خواهد به نفع جوجه اردک خود را در هر راه.

دلیل این مشکلات اغلب رخ می دهد این است که با توجه به بسیاری از صاحبان به اشتباه آنها را تغذیه خوراک مرغ که نیست به اندازه کافی نیاسین در آن اردک ما حتی دیده می شود مردم خوراک خوراک مرغ با افزودن مکمل نیاسین و هنوز هم مشکلات رخ می دهد این است که بسیار رایج با نژاد سنگین وزن مانند Pekins آنها رشد سریع و قرار دادن مقدار زیادی از وزن در آن پاها بنابراین بهتر است پرندگان تغذیه می شود یک خوراک فرموله شده برای همه مرغ مانند تمام گله/Purina Rasier feed یا خوراک فرموله شده برای پرندگان آبزی به طور خاص مانند Shahib. در علاوه بر این به تغذیه است که با اضافه کردن یک مکمل نیاسین به خوراک خود را مانند مخمر تخمیر مخمر تغذیه یک مرغ ویتامین a یا B کمپلکس می تواند یک ایده بد است و اگر شما یک سنگین وزن نژاد آن را فقط ممکن است یک ایده خوب به این مجموعه در دست در مورد مشکلات انجام دهد شروع به رخ می دهد.

در اینجا برخی از مقالات بیشتر من پیشنهاد خواندن-

https://www.backyardchickens.com/ar...dications-to-all-poultry-and-waterfowl.73335/ -دادن مایعات خوراکی

https://www.metzerfarms.com/blogs/Are_My_Ducklings_Leg_Problems_Due.cfm?article=42

https://www.purelypoultry.com/blog/niacin-deficiency-in-young-waterfowl/

https://www.backyardchickens.com/threads/the-ultimate-list-of-duck-treats-and-supplements.242460/ - امن رفتار میکند.

این نام تجاری توصیه می کنیم-

1588167814314.png
1588167835861.png


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن