یکی از جوجه های ضعیف رشد

من 5 جوجه در حال حاضر 3 تا از آنها هستند 3 هفته و 2 نفر از آنها هستند 2 هفته. یکی از آنهایی که جوان است و نیمی

توسط HASHTADONOH در 22 تیر 1399
من 5 جوجه در حال حاضر 3 تا از آنها هستند 3 هفته و 2 نفر از آنها هستند 2 هفته. یکی از آنهایی که جوان است و نیمی از اندازه از دیگران (از جمله یکی از همان سن) نه تقریبا به پر کردن و پایین بسیار بیشتر است. او می خورد در غیر این صورت نوشیدنی و poops به طور معمول نه فقط به عنوان فعال. دیگران نمی قلدر او را در هر راه اگر هر چیزی به نظر می رسد آنها حفاظتی از خود خواهر کوچک. آن را spraddle پا و یا فر انگشتان پا - او به نظر می رسد به راه رفتن و زمانی که من به آنها رفتار او را در سمت راست وجود دارد با آنها مبارزه بیش بیت ربودن یک قطعه و در حال اجرا با آن است.

اندازه کوچک و آهسته تر feathering من نمی خواهد نگران اگر او نبود تخمگذار پایین به طوری که اغلب. او همچنین به نظر می رسد به دراز کردن بال های خود را بسیار اغلب نه مثل او نمی تواند آنها را نگه دارید اما او فقط امتداد بال او شاید یک پا و سپس شما را به زمین بگذارند. وقتی که من او را نگه دارید و او به نظر می رسد به لرز کمی, اما او نمی صرف تمام وقت خود را تحت حرارت لامپ یا هر چیزی

من شروع به دادن او را از درهم تخم مرغ روزانه به مطمئن شوید که او به اندازه کافی پروتئین است. من هم تعویض دسته کامل از 18% استارت به 20% استارت برای دیدن اگر آن کمک می کند. من هم شروع به قرار دادن یک قطره چکان پر از پلی ششم سل به waterer که من تازه کردن روزانه در جعبه گذاردن این ویتامین موضوع است.

هر کس دیگری تجربه چیزی شبیه به این ؟ هر چیز دیگری من می توانید انجام دهید برای کمک به این جوجه کوچولو ؟ برای مرجع یکی از ضعیف تر است Welsummer و دیگر جوجه ها RIR, منع سنگ و Ameraucana.

در اینجا یک عکس از او در کنار یک RIR:

C8EECBC5-9990-4788-B691-E89DE964C089.jpeg


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن