تنها 1 جوجه از تخم سه incubations در یک ردیف

من انکوباتور است که آمازون به فروش می رسد بر اساس زندگی است که به نظر می رسد فقط یک Janoel 10 با یک خودکار ترن

توسط HASHTADONOH در 19 اردیبهشت 1399
من انکوباتور است که آمازون به فروش می رسد بر اساس زندگی است که به نظر می رسد فقط یک Janoel 10 با یک خودکار ترنر.

من اول تخم بود بی بلدرچین و من نزدیک به 75 درصد تخم از تخم مرغ بارور. بد نیست برای اولین بار جوجه کشی. من استفاده می شود خشک جوجه کشی روش.

من بعد 3 تلاش در مرغ دریچه شده اند بلایای طبیعی است. در هر گروه فقط 1 جوجه از تخم.

مرغ و تخم مرغ می آیند از من گله ترکیبی از OEGBs داخلی RJF سفید leghorns و Wyandottes. طیف وسیعی از های مختلف مرغ و خروس بنابراین بسیاری از متنوع ژنتیک.

من استفاده می شود خشک جوجه کشی روش در اولین مرغ تلاش و سپس استاندارد دما و رطوبت پارامترهای بعدی دو دریچه. من باید تمیز انکوباتور خوبی بین تلاش با الکل و صابون و رقیق سفید کننده آب است.

هر دسته شامل 10 تخم مرغ. همه از چنگال همه تخم مرغ ها زنده بودند و در حال توسعه در پایان هفته, یک, نیم مرده بود در پایان دو هفته و بقیه می میرند بین هفته و 2 و 3 همیشه به جز 1 ،

من تست من دماسنج/hydrometer و تایید صحت آن. من نمی دانم چه به گمان جز تهویه مشکل با چگونه تخم مرغ در حال تبدیل و یا شاید آلودگی با مواد شیمیایی. اولین بار من تمیز انکوباتور من با استفاده از برخی از نوع مرطوب پاک نه فکر کردن در مورد چه مواد شیمیایی ممکن است در آن.

وجود دارد تنها 3 دریچه کوچک سوراخ در پایین تنها در حدود نیم سانتی متر در سراسر. آنها در نازک لب است که به سختی برداشته کردن دسکتاپ انکوباتور نشسته است. واحد فن نشسته در بالای این واحد در مرکز و به سمت بالا می کشد.

آیا شما فکر می کنم من در راه راست مشکوک یک تهویه موضوع ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب