PhoneSoap رفتن گوشی UV-C ضد عفونی کننده بررسی

نقد و بررسی – دانستن اینکه چگونه germy تلفن من می تواند من شده اند eyeing PhoneSoap محصولات برای بیش از یک سا

توسط HASHTADONOH در 25 فروردین 1399

نقد و بررسی – دانستن اینکه چگونه germy تلفن من می تواند من شده اند eyeing PhoneSoap محصولات برای بیش از یک سال در حال حاضر, بنابراین من واقعا هیجان زده بود به نقد و بررسی یکی از آنها به تازگی از PhoneSoap بروید. این PhoneSoap رفتن با استفاده از اشعه ماورای بنفش نوع C (UVC) نور برای ضد عفونی کردن تلفن همراه و همچنین دارای یک ساخته شده در باتری برای شارژ تلفن خود را در حالی که شما را ضد عفونی کردن به طوری که شما می توانید آن را با شما را هنگامی که شما خانه را ترک.

پس از در حال اجرا برخی از آزمون های, من کشف کرد که آن را با این نسخهها کار به جای خوبی است. من انجام برخی از آزمایشات نشان داد که که در آن است به عنوان موثر به عنوان با استفاده از 70% ایزوپروپیل الکل اما بدون خطر آسیب رساندن به تلفن های ما. آن را به اتمام 42 ضد عفونی چرخه (شامل دو بار که شارژ تلفن به مدت 10 دقیقه در طول ضد عفونی چرخه) در یک شارژ کامل از PhoneSoap رفتن شارژ من صفحه 2 XL گوشی (3520 میلی آمپر باتری) 1.75 بار جداگانه شارژ کامل از PhoneSoap رفتن باتری و من قادر به به طور کامل شارژ واحد 5.25 ساعت. آن را ترک کمی از "برقی" بوی پس از ضد عفونی چرخه (مانند روشن کردن یک تمیز کردن فر با هیچ چیز در آن) اما آن کار می کند!

آنچه در آن است ؟

این PhoneSoap برو یک ضد عفونی کننده "تخت برنزه" برای گوشی شما. آن را با استفاده از اشعه ماورای بنفش نوع C (UVC) نور به نفوذ میکروارگانیسم ها و از بین بردن مولکولی اوراق قرضه است که خود را نگه دارید مواد ژنتیکی با هم (دانشگاه کلمبیا).

چه چیزی در جعبه ؟

 • PhoneSoap رفتن (سفید جعبه مستطیل شکل بالا)
 • مورد سفر (خاکستری zippered جعبه مستطیل شکل بالا نشان داده شده)
 • کابل شارژ (دیوار آداپتور شامل نمی شود)
 • راهنمای کاربر
 • رضايت کارت

مشخصات سخت افزاری

درونی ابعاد میلی متر: 173 L X 95 W X 20 ثانیه
اینچ: 6.8 L x 3.74 W x .78 ثانیه لطفا تلفن خود را به ابعاد آن را تایید متناسب با داخل. متناسب با همه از آخرین اپل و سامسونگ و گوگل دستگاه های مانند آی فون Xs, Galaxy A9s و صفحه 3 و همچنین به عنوان بزرگ دیگر گوشی های.
ابعاد بیرونی میلیمتر: 216 L x 127 W X 44.8 ثانیه
اینچ: 8.5, L, X 5 W X 1.76 ثانیه
باتری PhoneSoap رفتن ساخته شده در باتری قابل شارژ باتری 6000mAh و 4.5 ساعت به شارژ تا 100%.

وجود دارد چهار چراغ بالای پیچ رعد و برق در بالای PhoneSoap بروید. این چراغ نشان می دهد که چقدر قدرت باتری باقی مانده است. هر نور برابر با 25 درصد عمر باتری. اگر هر چهار چراغ ها روشن می شوند و سپس باتری را 100% شارژ شده.

مطابق با اصول بهداشتی PhoneSoap رفتن می تواند به پاکسازی گوشی خود را تا 45 برابر با یک شارژ. این بسته خواهد شد اگر شما با استفاده از PhoneSoap برای شارژ دستگاه های خود را به عنوان به خوبی.

بهداشت چرخه 10 دقیقه است. برای شروع و متوقف کردن بهداشت چرخه با کلیک بر روی پیچ رعد و برق در بالای PhoneSoap بروید.

که مطابق با فضای طراحی شده برای مناسب حتی بزرگترین گوشی های. اندازه گیری گوشی خود را (با یا بدون یک مورد) به اطمینان حاصل شود آن را در داخل. مطابق با اصول بهداشتی 10 دقیقه طول می کشد. یک نشانگر آبی رنگ تبدیل می شود در حالی که تلفن شما در حال بررسی و خاموش وقتی که این فرایند کامل است. PhoneSoap رفتن به طور خاص طراحی شده برای تلفن های همراه دیگر اشیاء ممکن است با خیال راحت مقادیر به عنوان به خوبی. اشعه ماوراء بنفش نور داخل PhoneSoap رفتن موثر است در غیر سطوح متخلخل مانند گوشی های, بسیاری, موارد تلفن, کلید, کارت های اعتباری و غیره. اشعه ماوراء بنفش نور است کمتر موثر در برابر پارچه و سایر مواد متخلخل به دلیل سایه های بسیاری را ایجاد می کنند که ممکن است جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش نور از برخورد به سطح. اشعه ماوراء بنفش نور تنها می تواند کشتن میکروب ها در سطوح آید که با آن در تماس است. در حالی که PhoneSoap رفتن جسمی متناسب با تمام گوشی های و, بسیاری, موارد تلفن, اثربخشی آن را بر روی تلفن خود را/مورد ترکیب کاهش خواهد یافت اگر آن را لمس طرف PhoneSoap رفتن دستگاه. اگر شما فوق العاده بزرگ تلفن با یک غیر منتظره ای بزرگ مورد نظر خود را ارتقا خرید به PhoneSoap XL برای تضمین حداکثر اثربخشی در هر سطح. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه PhoneSoap کشته شدن میکروب ها لطفا این صفحه پرسش و پاسخ.

شارژر جهانی PhoneSoap بروید می توانید گوشی خود را تا 4 بار بسته به اندازه از باتری گوشی خود را. بیشتر به شما استفاده از PhoneSoap رفتن به شارژ گوشی خود را با قدرت کمتر در دسترس خواهد بود و مطابق با اصول بهداشتی و بالعکس.

PhoneSoap Go دارای دو استاندارد 5V USB پورت های قابل دسترس در پشت دستگاه در کنار قدرت واحد بندر. شما با استفاده از کابل ارائه شده با گوشی خود را به شارژ. پلاگین این طناب به پشت دستگاه و با تصویب آن را از طریق پورت در پایین دستگاه به مطابق با فضا. یک بار داخل, آن را به دستگاه خود را برای تعامل با شارژ. این PhoneSoap رفتن نیازی به متصل به ديوار مطابق با اصول بهداشتی و شارژ به کار می کنند. هر دستگاه است که اتهامات از طریق USB می توان با خیال راحت شارژ و مقادیر داخل.

طراحی و امکانات

این PhoneSoap رفتن به یک سفر ضد عفونی دستگاه است که می آید با یک خاکستری مورد سفر به عنوان بالا نشان داده شده است. مورد semirigid و خاکستری مواد احساس می کند مانند یک نایلون صاف مواد. آن را با استفاده از یک بسته شدن زیپ با خیال راحت شامل PhoneSoap بروید. این PhoneSoap رفتن براق مات سفید پلاستیکی جعبه مستطیل شکل. بالای PhoneSoap رفتن شامل چراغ های LED که نور تا زمانی که در حال استفاده است. عکس بالا نشان می دهد چهار LED کوچک نقطه بالاتر از رعد و برق پیچ که سطح باتری نشان می دهد. رعد و برق پیچ و مهره های خود است "شروع/توقف" را فشار دهید و چراغ آبی که PhoneSoap رفتن است انجام یک ضد عفونی چرخه. با ضربه زدن بر روی پیچ رعد و برق شروع می شود در 10 دقیقه ضد عفونی چرخه. شما ممکن است قطع چرخه با باز کردن درب است که بلافاصله خاموش کردن UVC چراغ و یا شما می تواند به توقف چرخه توسط ضربه زدن بر روی پیچ رعد و برق دوباره. یک پایان PhoneSoap رفتن یک برش برای یک کابل شارژ به جا در به طوری که شما می توانید گوشی خود را در حالی که ضد عفونی. برخی از ضخیم تر USB-C کابل ها کمی بزرگتر از این برش اما درب می کند و می تواند به ضد عفونی کردن تلفن من. هنگامی که شما برای باز کردن PhoneSoap رفتن شما می توانید ببینید که وجود دارد این است که یک سفید کوچک فلپ انعطاف پذیر بر روی درب. این فلپ به اندازه کافی انعطاف پذیر به طوری که آن را خم اطراف کابل شارژ خود هنگامی که شما در حال شارژ دستگاه خود و یا بلوک های کابل-برش باز زمانی که شما در حال شارژ نمی شود هر چیزی را به محافظت از شما را از آمدن به تماس با اشعه ماوراء بنفش نور است. پشت PhoneSoap رفتن شامل USB-یک پورت خروجی USB-C خروجی/ورودی پورت (شامل USB و USB-C بسته به نوع که شما نیاز به شارژ باتری گوشی خود را در حالی که ضد عفونی کننده) و یک قدرت پورت ورودی. من مطمئن هستم که چرا USB-C پورت نیز به عنوان یک پورت ورودی از آنجا که شما نمی توانید باتری را شارژ از طریق این پورت و نه PhoneSoap اجرا هنگامی که متصل به خروجی از طریق این پورت است. پایین PhoneSoap رفتن چهار دور ریز سیاه و سفید لاستیک پد برای نگه داشتن دستگاه از حرکت در اطراف بر روی یک سطح. آن را نیز شامل اسلات شاید اجازه می دهد تا PhoneSoap به دفع گرما در حالی که شارژ باتری. لامپ های UVC خود را منتشر می کنند ، و فقط به عنوان مصرف کنندگان دیگر قبل از من آن را توصیف کرد بنابراین من – آن را مانند یک تخت برنزه برای گوشی شما. که باز می شود شما می توانید ببینید که PhoneSoap رفتن یکی UVC نور لامپ بر روی درب و دیگری در پایین PhoneSoap رفتن پایه. پایین تخت که در آن شما محل گوشی خود را پوشش داده است از آنچه به نظر می رسد مانند شیشه ای به گوشی خود را جایی برای نشستن بدون نیاز به آن را به طور مستقیم در بالای لامپ. این همچنین اجازه می دهد تا UVC به درخشش نور از طریق شیشه ای برای ضد عفونی کردن که پایین گوشی خود را. هنگامی که شما با بستن درب آن در محل برگزار می شود به پایین دستگاه توسط آهن ربا (ضعیف نه قوی جاذبه).

وجود دارد به نظر نمی رسد به هیچ وجه برای کاربر به جای لامپ اگر چیزی باید اتفاق می افتد به آنها. آن زمان برخی از حفر اما من در بر داشت یک بیانیه تحت PhoneSoap 3 محصول صفحه وب که لامپ را یک عمر گارانتی.

گارانتی مادام العمر ما Lightbulbs
این lightbulbs ما در استفاده از محصولات ما [تاکید معدن] یک عمر از 4000 ساعت است که 240,000 دقیقه! این بدان معناست که شما می توانید با استفاده از خود را PhoneSoap 3 مورد 24,000 بار قبل از اینکه لامپ سوزاندن. اگر آنها رخ می دهد به سوختن قبل از آن ما جای آنها را بدون هیچ هزینه به شما بنابراین شما می توانید نگه دارید در مطابق با اصول بهداشتی!

این بیانیه نشان میدهد که گارانتی مادام العمر در لامپ های UVC امر تمام محصولات خود را و نه فقط PhoneSoap 3. به این روشن این امر می تواند خوب به این بیانیه بر روی تمام محصولات خود را' صفحات وب. بر این اساس اگر از لامپ های خود را رایت کردن قبل از زمان خود PhoneSoap را جایگزین آنها را به صورت رایگان, اما من فکر می کنم که شما نیاز به ارسال دستگاه خود را. این امر می تواند خوب به گزینه ای را برای خرید و تعویض در صورت لزوم و قادر به نصب آنها خودمان.

در اینجا یک واقعیت جالب درباره PhoneSoap – آنها در تلویزیون نشان می دهد مخزن کوسه و بودجه بودند توسط لری Greiner در سال 2015. در اینجا یک به روز رسانی تصویری از 2016:

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد خود داستان سفر خود را "داستان ما" صفحه وب.

در مورد UVC

UVC نور است که بخشی از نور ماوراء بنفش طیف درست مثل UVA و یا UVB (نگاه کنید به نمودار بالا). UVC نور (200-280 نانومتر) مدت طولانی است که شناخته شده برای کشتن میکروارگانیسم های بیماری زا که. اما نمي توان آن را در اطراف انسان ها به دلیل آن می تواند باعث سرطان پوست و آب مروارید. به طور معمول, UVC نور از خورشید به طور کامل فیلتر شده توسط زمین را لایه ازن (fda.gov) و در نتیجه نمی توانید شانس خود را برای ما باعث هر گونه آسیب. تولید معمولی زدا UVC منابع نور استفاده از 254 نانومتر برای ضد عفونی کردن اما نه هنگامی که انسان در حال حاضر. این PhoneSoap برو سایت مشخص نیست چه اشعه ماوراء بنفش با طول موج استفاده می کنند. اما PhoneSoap محصولات ضد عفونی کردن در فضاهای محصور به محافظت کاربر از هر گونه آسیب بالقوه.

وجود دارد برخی از تحقیقات اخیر نشان می دهد که وجود دارد این است که امن تر UVC نور که ممکن است در وجود انسان به نام دور-UVC. این است که بخشی از UVC نور است که در طیف وسیعی از 207-222 نانومتر (ولش et al., 2018). Far-UVC هنوز هم می تواند ضد عفونی کردن اشیاء و همچنین هوا در اطراف ما با نفوذ از طریق به مواد ژنتیکی میکروب و اخلال قرضه که مواد ژنتیکی هم نتیجه منع تکثیر. اما, آن را از نفوذ بیرونی مرده لایه ای از سلول های پوست که پوشش بدن ما و نه نفوذ پارگی لایه پوشش چشم (دانشگاه کلمبیا Buonanno et al., 2017); بنابراین دور-UVC نمی تواند باعث سرطان پوست یا آب مروارید است. به سادگی قرار داده و آن را بی خطر برای انسان اما میکروب ها را می کشد. وجود دارد می تواند پتانسیل بسیار زیادی برای توسعه محصولات با استفاده از دور-UVC به طوری که ما می توانید با خیال راحت به آن قرار گرفته در حالی که در همان زمان ضد عفونی هوا و سطوح در اطراف ما.

عملکرد

برای شروع یک ضد عفونی چرخه با استفاده از PhoneSoap رفتن شما قرار دادن اقلام خود را ببندید و شیر بر روی پیچ رعد و برق برای شروع 10 دقیقه چرخه. UVC نور نیاز به در تماس با سطوح از اقلام خود را برای ضد عفونی کردن آنها را به طور موثر بنابراین شما باید مطمئن شوید که برای با هم تداخل نمی کنند هر یک از اشیاء شما می خواهید برای ضد عفونی. توجه داشته باشید: PhoneSoap نمی تمیز کردن گرد و غبار و خاک و یا اثر انگشت از تلفن خود را – فقط میکروب ها. هنگامی که آزمایش PhoneSoap رفتن من پیدا کردم که هر دو گوشی U11 تلفن با Incipio Dualpro رها کردن مورد حفاظت و من صفحه 2 XL با Caseology لژیون رها کردن مورد حفاظت مناسب در آن با برخی از اتاق به فراغت. داخلی محفظه از PhoneSoap رفتن اقدامات 6.8" L x 3.74" W x 0.78" ثانیه (173 mm L x 95 mm W x 20 mm H) بنابراین شما می توانید بررسی کنید که آیا یا نه گوشی خود را متناسب با آن مورد است.

در حالی که ضد عفونی ما قادر به شارژ تلفن های ما با استفاده از PhoneSoap را 6000 میلی آمپر باتری (به عنوان نشان داده شده در بالا). من همچنین استفاده از آن برای ضد عفونی کردن طلا و جواهر و قلم. ما با استفاده از آن برای ضد عفونی کردن کیف پول ما و اعتباری/کارت های وفاداری. ما کیف پول ساخته شده از چرم و PhoneSoap پرسش و پاسخ سایت می گوید که سخت غیر متخلخل موارد به راحتی قابل ضد عفونی اما نرم و متخلخل اشیاء ممکن است به عنوان کاملا تمیز به دلیل خلل و فرج ایجاد سایه و UVC را به طور کامل ضد عفونی کردن یک آیتم نور باید به تماس مستقیم با آن است.

من هم از آن برای ضد عفونی کردن موارد مانند ما کلید کوچک کنترل از راه دور, مقاله,/, سکه, پول و غیره. فقط در مورد هر چیزی به اندازه کافی کوچک و نازک به اندازه کافی می تواند ضد عفونی با PhoneSoap بروید.

پس از ضد عفونی کننده یک شی متوجه شدم که PhoneSoap چپ یک "برقی" بوی (چیزی شبیه به چرخش در تمیز کردن اجاق گاز بدون هر چیزی در آن). این زحمت نیست من. آن شواهدی وجود دارد که این دستگاه انجام شد چیزی.

من علاقه مند به دانستن چگونه بسیاری از ضد عفونی چرخه من می تواند از یک مسئول PhoneSoap بروید که دارای 6000 میلی آمپر باتری. من کشف کرد که من قادر به اجرای 42 ضد عفونی چرخه (شامل دو بار که شارژ تلفن به مدت 10 دقیقه در طول ضد عفونی چرخه) قبل از من تا به حال به آن را شارژ کنید. عالی!

من هم تست شده که چگونه بسیاری از بار من می تواند به طور کامل شارژ صفحه 2 XL تلفن جداگانه شارژ کامل از PhoneSoap رفتن باتری. آن را قادر به شارژ صفحه 2 XL گوشی (که 3520 میلی آمپر باتری) در مورد 1.75 بار.

و آخرین من کنجکاو در مورد چه مقدار زمان لازم بود تا به طور کامل شارژ PhoneSoap پس از آن باتری به طور کامل خشک شد. آن را در زمان حدود 5.25 ساعت به شارژ آن است که کمی طولانی تر از 4.5 ساعت است که اسناد و مدارک متحده باید آن را شارژ.

صفحه اصلی آزمایش

من کنجکاو در مورد چگونه به خوبی PhoneSoap رفتن disinfects در مقایسه با استفاده از 70% ایزوپروپیل الکل بر روی تلفن های ما. من انجام شده زیر غیر علمی آزمایش های تمیزی از چهار گوشی با استفاده از دستمال مرطوب الکل بر دو و با استفاده از PhoneSoap رفتن بر روی دو نفر دیگر.

مواد: من خریداری 10 از پیش آماده لوریا-Bertani (یک.k.یک. lysogeny براث لنوکس براث لوریا براث) آگار ظروف پتری از آمازون که با 10 استریل و پنبه سواب به فرهنگ هر باکتری وجود داشته است که در تلفن های ما قبل و بعد از ضد عفونی. این کیت آمد با دستورالعمل در مورد چگونه به فروشگاه ظروف پتری, چگونه گرد و خاک اشیاء و حتی ارائه آزمایش های که شما می توانید سعی کنید در صفحه اصلی.

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف آگار است که می تواند مورد استفاده برای کشت باکتری اما به دلایل ایمنی من انتخاب LB آگار ظروف پتری. من نمی خواهم به تقویت باکتری های خطرناک در خانه من!

با انجام موارد زیر آزمایش من امیدوار بودم به یک نمایش تصویری از چگونه به خوبی PhoneSoap رفتن به کشته شدن باکتری های موجود بر روی تلفن های ما. در واقع تمام باکتری های مضر هستند. بسیاری از آنها بسیار مفید است. اما من نمی رفتن مایل اضافی به باکتری که من کشت شناسایی – که مورد نیاز هزینه های اضافی و زمان.

روش: برای انجام خانه من آزمایش های من با استفاده از یک سواب پنبه استریل و لمس برخی از آب مقطر (ریخت و به یک کاسه شیشه ای) با نوک گرد و خاک فقط به اندازه کافی برای مرطوب آن است. من پس از آن swabbed کل جوانه زده تلفن (از جمله طرف و بنادر تلفن). من بسیار به آرامی نورد طرف و نوک گرد و خاک در مرکز آگار پلیت و به آرامی کشید رگه های دور از مرکز با گرد و خاک و "رنگی" در بین کسانی که رگه. بعد از آن من ضبط درب پتری دیش به پایین و تبدیل آن به برچسب آن را با نام تلفن و که آن را یک "قبل از" آزمون. من جای ظرف پتری وارونه تحت زیادی شفاف مستطیل Rubbermaid ظرف پلاستیکی ذخیره سازی (10" W x 15.5" L x 3.5" D) قرار داده و آن را تحت یک لامپ میز بود که با استفاده از یک 60W نور لامپ به گرم نمونه به حدود 90 درجه F (متوسط بود و اغلب تحت نظارت با استفاده از ترموکوپل (ابزاری که اقدامات متوسط) به مطمئن شوید که درجه حرارت را رها نمی کند زیر 75 درجه فارنهایت یا بالاتر از 100 درجه فارنهایت). من پس از ضد عفونی تلفن یا با استفاده از 70% ایزوپروپیل الکل یا PhoneSoap بروید. من استفاده می شود یکی دیگر از مرطوب استریل سواب پنبه به سواب کل تمیز تلفن (از جمله طرف ها و پورت های گوشی) و تکرار آگار خطی روش انجام شده در "قبل از" آزمون. من پس از آن تکرار این روش کل به عنوان ذکر شده در بالا برای هر یک از سه تن دیگر از گوشی های.

توجه داشته باشید: این خانه آزمایش است نه یک کنترل آزمایش علمی. تعداد بیشتری از نمونه های مورد نیاز برای کمک به علف هرز از خطای انسانی. علاوه بر این, شما همچنین شامل یک "کنترل" است که آزمون برای هر باکتری های موجود در آب استفاده می شود به مرطوب سواب استریل از بین بردن آب به عنوان یک منبع آلودگی است. این کمک خواهد کرد برای تعیین چقدر موثر عقیم سازی تکنیک های واقعا هستند. متاسفانه من هنوز به اندازه کافی آگار ظروف پتری به انجام کنترل شده مطالعه علمی.

نتایج: پس از چهار روز از جوجه کشی من مشاهده نتایج تصویر بالا. در "قبل از" آزمون, آزمون های 2 و 4 رشد کلنی باکتری ها. آزمون 3 نشان داد باکتریایی و قارچی رشد. تست 1 تا به حال یک نقطه کوچک از باکتری ها در "قبل از" بشقاب بود که قابل مشاهده در زیر میکروسکوپ بود اما بیش از حد کوچک برای دیدن با چشم غیر مسلح. "پس از" آزمایش نشان داد بهبود گسترده در تمام گوشی های. آزمون 1 (PhoneSoap) تمیز بود اما آزمون 2 (الکل) نشان داد یک نقطه کوچک از باکتری های در حال رشد که قابل مشاهده در زیر میکروسکوپ اما بیش از حد کوچک برای دیدن با چشم غیر مسلح. آزمون 3 (الکل) تمیز بود اما آزمون 4 (PhoneSoap) همچنین نشان داد یک نقطه کوچک از باکتری های در حال رشد شده است و قابل مشاهده در زیر میکروسکوپ اما بیش از حد کوچک برای دیدن با چشم غیر مسلح. به طور کلی ضد عفونی با الکل پاک و یا با PhoneSoap رفتن یک راه موثر برای کشتن باکتری ها و قارچ ها که زندگی می کنند را بر روی تلفن های ما.

بحث: آزمایش های من تنها برای آزمایش وجود باکتری و یا قارچ. این را شامل نمی شود ویروس یا انگل تک یاخته است که نیاز به تست های مختلف برای تعیین حضور خود را. انگلی تک یاخته عبارتند از کسانی که تک سلولی موجودات زنده که باعث بیماری در انسان مانند ژیاردیا, کريپتوسپوريديوم های انگلی آمیب و کسانی که باعث مالاریا (پلاسموديوم گونه) ، ویروس ها در موجودات زنده است. آنها حاوی مواد ژنتیکی تحت پوشش, در پوشش و فاقد سازه های همراه دیگر قادر به تکثیر خود به خود. آنها نیاز به سلول های میزبان' تکرار ماشین آلات برای کمک به آنها را برای تکثیر و گسترش است.

باکتری ها قارچ ها ویروس ها و تک یاخته ("میکروب" را در رایج بومی) همه مواد ژنتیکی و مطالعات علمی انجام شده در طول چند دهه گذشته نشان داده اند که UVC نور موثر است در غیر ویروس ها (ولش et al., 2019) و همچنین کشتن باکتری ها (چاه & عادلانه 1939) قارچ (Dai et al., 2012) و تک یاخته (Adeyemo et al., 2019) اخلال در اوراق قرضه است که خود را نگه دارید مواد ژنتیکی با هم و در نتیجه جلوگیری از هر تکرار از وقوع (دانشگاه کلمبیا, Scientific American). بنابراین بر اساس علم و نتایج حاصل از آزمایش من احساس اعتماد به نفس است که نه تنها باکتری ها و قارچ ها ریشه کن بلکه ویروس ها و انگل تک یاخته اگر هر گونه وجود دارد در تلفن های ما. (توجه داشته باشید: برخی از تک یاخته ها سخت تر برای کشتن استفاده UVC از دیگران و یکی از مقالات پژوهشی را نشان می دهد که "مقاومت میکروارگانیسم ها به UVC غیر فعال سازی ممکن است توسعه" –Dai et al., 2012).

چیزی که من دوست دارم

 • PhoneSoap رفتن است که واقعا آسان برای استفاده
 • به نظر می رسد برای ضد عفونی کردن و همچنین 70% ایزوپروپیل الکل اما بدون هر گونه آسیب احتمالی به تلفن
 • من استفاده از آن برای ضد عفونی کردن ما همراه کیف پول و کلید و کارت های اعتباری و قلم کوچک کنترل از راه دور نقدی (کاغذ و سکه پول) و هر چیزی به اندازه کافی کوچک به جا در آن
 • این یک 6000 میلی آمپر باتری به طوری که شما می توانید آن را با شما را هنگامی که شما در حال سفر و حتی استفاده از آن برای شارژ تلفن خود را اگر شما نیاز به
 • من فرار 42 ضد عفونی چرخه (شامل دو بار که شارژ تلفن به مدت 10 دقیقه در طول ضد عفونی چرخه) در یکی مسئول PhoneSoap
 • من قادر به شارژ گوشی من 1.75 بار جداگانه شارژ کامل از PhoneSoap Go battery
 • این لامپ های UVC را یک عمر گارانتی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • به روز رسانی تمام صفحات وب محصول به منعکس کننده گارانتی مادام العمر در لامپ های UVC
 • من را UVC لامپ قابل تعویض توسط کاربر به جای داشتن به قرار دادن واحد به PhoneSoap به جای آنها
 • آن را به گران
 • Far-UVC برای تلفن های موبایل مانند یک وعده امن جدید ضد عفونی روش به استفاده از به منظور توسعه محصولات جدید

افکار نهایی

با استفاده از PhoneSoap رفتن درمان است. آن را با استفاده از اشعه ماورای بنفش نوع C (UVC) نور بر روی میکروارگانیسم های بیماری زا برای از بین بردن مولکولی اوراق قرضه است که خود را نگه دارید مواد ژنتیکی با هم (دانشگاه کلمبیا). من در خانه من آزمایش های کشت باکتری ها و قارچ ها از تلفن های ما قبل و بعد از ضد عفونی که PhoneSoap رفتن بود و موثر در از بین بردن آن میکروب است. در گذشته من را ضد عفونی کردن گوشی با استفاده از 70% ایزوپروپیل الکل (بله, من می دانم که این می تواند تاثیر پوشش بر روی گوشی من, اما من می خواهم به جای یک ضد عفونی تلفن). اما در حال حاضر من مجبور به انتخاب این گزینه از آنجا که من می توانم پاپ فقط گوشی من به PhoneSoap رفتن شیر بر روی پیچ رعد و برق برای شروع 10 دقیقه ضد عفونی چرخه و فراموش مورد آن.

من همچنین استفاده از آن برای ضد عفونی کردن ما کلید, کارت های اعتباری, قلم کوچک کنترل از راه دور و غیره. من حتی ضد عفونی من کیف پول چرم, که چیزی است که من می توانم با استفاده از الکل پاک در (چرم کیف پول من یک بیت از یک جیر احساس). ضد عفونی پول کاغذی (که همه ما می دانیم که گه) است و به علاوه هر چند شما باید آن را با یک لایحه در یک زمان چون برای UVC نور به انجام کار خود را به طور موثر به آن نیاز دارد برای آمدن به تماس مستقیم با تمام سطوح از این مورد آن است که مواد ضد عفونی کننده. نرم متخلخل موارد هستند نه ضد عفونی کاملا به عنوان به طور موثر به عنوان سخت سطوح صاف از آنجا که "سایه های بسیاری را ایجاد می کنند که ممکن است جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش نور از برخورد به سطح" (PhoneSoap).

علاوه بر این, من قادر به اجرای 42 ضد عفونی چرخه (شامل دو بار که شارژ تلفن به مدت 10 دقیقه در طول ضد عفونی چرخه) در یک شارژ باتری و من قادر به شارژ صفحه 2 XL گوشی (3520 میلی آمپر باتری) 1.75 بار جداگانه شارژ کامل از PhoneSoap رفتن باتری. آن زمان 5.25 ساعت به طور کامل شارژ PhoneSoap پس از آن شده است به طور کامل تخلیه شده است.

من فقط رزرو در مورد این دستگاه ها قیمت و قادر به جایگزین لامپ های UVC خودمان اگر چیزی باید اتفاق می افتد. آن را به نظر می رسد که حتی اگر این لامپ دارای گارانتی مادام العمر شما هنوز هم باید برای قرار دادن واحد به PhoneSoap برای دریافت لامپ های جایگزین.

بر اساس نتایج حاصل از آزمایش های گذشته و مطالعات علمی نشان دادن اثربخشی UVC نور در غیر میکروب, من احساس اعتماد به نفس است که PhoneSoap رفتن است بین بردن باکتری ها قارچ ها ویروس ها و انگل تک یاخته (اگر وجود دارد) از ما گوشی های مختلف و اشیاء کوچک. بنابراین من به شدت توصیه این دستگاه فوق العاده!

قیمت: $99.95
که در آن به خرید: PhoneSoap
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط PhoneSoap.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن