لطفا کمک کنید! پوسته تخم مرغ به حال سوراخ pecked به آن است.

سلام من یک جفت روی تخم مرغ در حال حاضر تخم مرغ برنامه ریزی شده است به تخم یا امروز یا فردا. امروز من بررسی بر

توسط HASHTADONOH در 8 اردیبهشت 1399
سلام من یک جفت روی تخم مرغ در حال حاضر تخم مرغ برنامه ریزی شده است به تخم یا امروز یا فردا. امروز من بررسی بر روی تخم مرغ برای دیدن اگر هر گونه خروج از تخم تا به حال اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. من معمولا نزنید تخم مرغ, اما امروز من برداشت آن را آورده و آن را به جلو یک زن و شوهر اینچ برای یک نگاه بهتر است. من در تلاش برای حذف آن را از لانه. در این فرآیند پدر pecked در دست من از دست رفته و سوراخ سمت راست به تخم مرغ است. من حدس می زنم تخم مرغ است بسیاری شکننده تر در حال حاضر به دلیل آن را به تخم. من می توانید ببینید که در داخل و آن را زننده و حرکت در اطراف و من یک مقدار زیادی از رنگ صورتی و یکی از رگ های خونی. من می توانید ببینید, زرد, پایین, پر, پس من فکر می کنم کیسه آمنیوتیک سوراخ شده است. برای بهترین شانس موفقیت تفریخ چه باید بکنم ؟ من باید آن را ترک کنید و اجازه دهید آن را دریچه? من شنیده ام وصله تا ترک و سوراخ را با چسب نواری برای جلوگیری از خشک شدن به خوبی کار می کند. من باید سعی کنید که یا آن را بیش از حد دشوار برای چاق و چله به هچ? از آنچه که من می دانم چاق و چله به نظر می رسد زنده و سالم و به من گفت: وجود برخی از جنبش می گذرد. من واقعا می خواهم برخی از مشاوره در اسرع وقت. من واقعا نمی خواهید برای کشتن این بچه. در حال حاضر من فقط سمت چپ سوراخ باز. با تشکر در پیشبرد برای هر گونه کمک.

ویرایش: در اینجا است که یک تصویر. آن را در حال حرکت تعداد زیادی و در وسط تخم مرغ آن نگاه مانند آن است pipped بنابراین امیدوارم این سوراخ نمی خواهد بیش از حد از یک مشکل اگر او در حال حاضر شروع به تخم. شما می توانید برخی از پایین پر و برخی از رنگ صورتی. من باور دارم که او ران بر اساس آن حرکت می کند. لطفا اجازه دهید من می دانم آنچه شما فکر می کنم.

ویرایش 2: بررسی بر روی او دوباره حدود یک ساعت بعد. نقطه ای بود که pipped در حال حاضر گسترش یافته است و بیشتر ترک و من می توانم احساس او را بهره برداری از منقار خود را در برابر پوسته و من می توانید ببینید پای خود را حرکت در اطراف در سوراخ. او است که قطعا کار در جوجه ریزی در این نقطه بنابراین من فکر این سوراخ نمی خواهد بیش از حد از یک معامله بزرگ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب