لطفا کمک کنید! بسیار گیج کننده جنسیتی و تجاوز

ما 6 هفته rouens. به ما گفته شد که مردان باید بیشتر صدای گوشخراش. مردان نیز سبز شین بر روی سر خود را. ما همچنی

توسط HASHTADONOH در 20 اردیبهشت 1399
ما 6 هفته rouens. به ما گفته شد که مردان باید بیشتر صدای گوشخراش. مردان نیز سبز شین بر روی سر خود را. ما همچنین گفت که لایحه رنگ با توجه به جنس. و ویژگی های صورت هستند برجسته تر در این سن برای مردان است. به ما گفته شد که اگر آنها سبز شین آنها قطعی دریک.

ما 2 نفر از آنها که صدای گوشخراش و سبز شین. یکی از آنها هنوز هم cheeps مقدار زیادی از زمان lol. یکی بود اوایل quacker ما آن را شنیده و در 3 هفته :O و در این روز که یکی بسیار متمایز قات. نه گوشخراش و در همه. بنابراین ما فرض ،

سپس دیروز ما بودند و تماشای آنها را در آفتاب و هر 3 تا به حال بسیار واضحی سبز زیبا نگاه تقریبا مانند یک تب و تاب بودن بر روی سر خود را. 2 با صدای گوشخراش و نیز لایحه را که نگاه کمی سبک تر است. یکی از ما فکر زن بیشتر ساده قهوه ای لایحه و در صورت نشانه گذاری به عنوان تلفظ می شود. تقریبا مانند محو شدن.

برای من پرخاشگری موضوع است. 2 که دارای صدای گوش خراش همیشه خسته از ما زحمت آنها. دختر من گاهی اوقات اجرا می شود بالا و پایین خود را به قلم و آنچه (3 فقط تماشای او تقریبا به عنوان اگر خوشحال حتی زمانی که او آنها هیچوقت روح و اجرای آنها فقط ایستاده بود رفت و برگشت چند اینچ و وضع به پایین. او هرگز در قلم بدون ما به او نمی توانایی فیزیکی به دزدکی حرکت کردن در. همه خوب به نظر می رسید.

که یکی که لرزه به شدت بسیار دوستانه بود. من می توانم آن را نگه دارید و روزانه با مسائل و این امر خوردن mealworms و مواد غذایی از دست من. ناگهان 2 روز پیش من دختر زد به قلم درخواست می آیند در من بود برگزاری اردک را روشن من. و باریکش من بسیار سخت است. و به طور کامل spazzed ، من اجازه دهید آن را بروید و به آن اجازه دهید برخی از زمان برای استراحت فرض کردم شاید دختر من می ترسم آن است و یا چیزی. من از رفتن به قلم خود چند بار در روز. اما در حال حاضر هیچ یک از آنها خواهد آمد نزدیک من. معتاد حتی نزدیک برای درمان جالب. و ما را دختر من ماندن در داخل زمانی که من در تلاش برای نشستن با آنها فقط در مورد. دیروز نشستم با آنها در تمام طول روز و یک بار سعی کردم به آن را انتخاب کنید. آن quacked لگد و باریکش من.

2 دیگر دوست ندارند که. آنها نمی خواهند توجه من بنابراین من اصلا به طور معمول سعی کنید. اما من آنها را انتخاب کنید تا و امروز آنها خوب است. آنها خواستار به دو نفر دیگر که من آنها را انتخاب کنید و آنها سعی کردند به دور اما هیچوقت معنی.

من نگران هستم. اگر من نمی تونم آنها را به آرامش دعوت می کرد, آنها در حال رفتن به شام. شوهرم فکر می کند که این رفتار ممکن است به نژاد او بیشتر علاقه مند به pekin بر روان, به عنوان بسیاری از مردم به ما گفت که pekins راه دوستانه و آرام است. این درست است ؟

با تشکر از شما به هر کسی که ارائه بینش خود را. اردک در تصویر یکی از ما تصور می شد ، و یکی که با این اقدام عجیب و غریب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب