گرانبها..نابینایان محروم مرغ سنگ

من یکی خاص منع مرغ سنگ گرانبها به نام. او است که ما فکر می کنم بیشتر کور. ما او را از TSC با 3 سنگ دیگر که یکی

توسط HASHTADONOH در 23 اردیبهشت 1399
من یکی خاص منع مرغ سنگ گرانبها به نام. او است که ما فکر می کنم بیشتر کور. ما او را از TSC با 3 سنگ دیگر که یکی از آنها ما به نام پاریس است اما احتمالا پری. همه چیز به خوبی پیش می رفت اما بعد از چند روز من شروع به توجه به چیزی درست نبود با ارزش. او کاملا به عنوان فعال دیگران و اغلب داشت در گوشه ای ایستاده خیره در دیوار. من همچنین متوجه شدم که او بسیار به آرامی راه می رفت و اغلب در راه رفتن به همه چیز. بیشتر از طریق مشاهده و برخی از تست بینایی آن آشکار شد که او حداقل می بیند بسیار ضعیف. ما مشاهده غذا خوردن و نوشیدن از فیدر و waterer بنابراین او نیازی نیست هر شخصی با توجه به کمک به او را بخورند. در واقع او به دست آوردن وزن فقط به عنوان به سرعت به عنوان دیگران در اندیشه. او اندیشه آمپول شامل سه دیگر منع سنگ دو RIR و دو Buff Orpingtons.

قیمتی است که در حال حاضر 19 روز و همچنان به رشد. او همراه شدن با همه اما همیشه نمی توانند در همه دیوانه خود را antics در اندیشه. دیگران بسیار فعال و پرواز در همه جا تعقیب یکدیگر خاراندن طریق ملافه و غیره.. گرانبها اغلب می تواند در بر داشت در نزدیکی آنها تلاش می شود بخشی از فعالیت های اما اغلب شکست چرا که او فقط می توانید ببینید چه آنها در حال انجام است. او ابتدا در بستر او مدیریت به کمی پان من برای راه اندازی آنها را با خاک و گرد و غبار, حمام کردن, و من او را دیده گرد و غبار استحمام در وجود خودش است.

من به اشتراک گذاری این داستان چون من می خواهم به سند خود زندگی است. به عنوان یک خانواده ما تصمیم گرفت در برابر حذف او فقط به دلیل مسائل دید. او با ارزش در بیش از فقط یک نام است. او سزاوار یک شانس در یک زندگی خوب و این چیزی است که ما می خواهیم به او بدهد.

ما باید مقدار زیادی از کار جلوتر از ما به عنوان ما را در این سفر در مراقبت از نیازهای ویژه مرغ. اما ما برای او هیجان زده است او را به عنوان مدیریت به انجام همه چیز.

در اینجا او است که از یک هفته پیش. من خواهد شد به روز رسانی دریافت تصویر در روز بعد یا بیشتر.

IMG_1028.jpeg


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب