بلدرچین جوجه سفر یادگیری در رسکین جای شب بسر بردن!

سلام BYC بلدرچین جامعه!امروز روز چهارم پس از هچ و کاوی است پر انرژی و مسابقه در اطراف! این خیلی خوب است که برا

توسط HASHTADONOH در 7 خرداد 1399
سلام BYC بلدرچین جامعه!

امروز روز چهارم پس از هچ و کاوی است پر انرژی و مسابقه در اطراف! این خیلی خوب است که برای دیدن فرد جوجه' شخصیت های در حال ظهور.

لطفا در زیر برای تجربیات من تا کنون با...
- دریافت تخم مرغ به جوجه کشی و هچ
- تخم مرغ و جوجه همبستگی & نام
- آب
- خوراک
- مسکن
- پرسش

IMG_1181.JPG

دریافت تخم مرغ به جوجه کشی و هچ

من تخم مرغ از یک کشاورز در شهر لانگلی در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند در ماموریت, BC, Canada. از یک دوجین من هفت Coturnix "Pansy" سه Coturnix "نقره" و دو Coturnix "جامبو". من در ابتدا می خواستم همه Pansy اما وجود دارد تنها هفت آماده است که صبح به طوری که او به من داد برخی از دیگران در مخلوط. من receieved آنها را در یک تخم مرغ پلاستیکی ظرف که من با دقت حمل و نقل در bubblewrap و یک جعبه مقوایی, بازگشت به خانه من. من خواندم که اجازه دادن به آنها استراحت 24 ساعت است یک ایده خوب اجازه دهید به داخل مرتب کردن بر اساس خود را از هر گونه اختلال در طول حرکت می کند به طوری که آنچه که من انجام داد. پس از 24 ساعت بود تا (ساعت 11 صبح روز بعد) من آنها را در پلی استایرن هوا مجبور انکوباتور من استفاده کرده اند در کلاس درس برای تخم مرغ. رطوبت بالا است اینجا (امروز از آن است که 65 درصد) و بلدرچین شد و در 45 درصد رطوبت و 101.1 F تا مستند. در مستند من اضافه شده 1/2 فنجان آب و رطوبت رفت به 80 درصد است. در پایان من باید هشت دمدمی بلدرچین!

(1 dented ادم تنومند و بدقواره تخم توسعه نیست. 1 نقره تخم مرغ خارج pipped و نه جدا کردن من نمی صرفه جویی در زمان در سمت چپ در انکوباتور فقط *در جعبه گذاردن*, 1 نقره "پیت" کمک از حالت زیپ خارج و سپس تخم درگذشت اولین روز تا به حال با کلیک کردن صدا در قفسه سینه است که باعث می شود من تعجب می کنم اگر رطوبت بود و زیان آور در مورد او :( 1 گل بنفشه تخم مرغ عادی به نظر می رسد هنوز هم در انکوباتور *فقط در جعبه گذاردن* * * * و من در انجام طرح شناور آزمون فردا اگر هیچ موفقیت).

جوانه زدن! پیپ! تراشه! زیپ لباس را باز کردن! هچ! Hooraaay!

همه از من موفق بلدرچین جوجه از تخم در روز 18 "هچ روز"! من مشخص شده است که روز به عنوان "روز یک" حتی اگر توکس نبود آزاد از پوسته خود را تا 10:30بعد از ظهر. من تا به حال دو خارجی پیپ بدون داخلی pipping خود کیسه هوا (رمبو و پیت) بنابراین من استخراج آنها و سپس اجازه دهید آنها را به تخم خود را. توکس Pipped و استخراج در خود اما یک پا گیر کرده بود داخل تخم مرغ و بعد از من مرطوب آن به او اجازه دهید سعی کنید و رایگان در آن خود را شریک من در نهایت به حال به اندازه کافی پس از چند ساعت و به او کمک کرد تا رایگان. در حال حاضر من باید به نام هر بلدرچین جوجه و بحث در مورد آنها را به شریک زندگی من به عنوان اگر آنها مردم هستند. من می دانم که آنها نمی دید اما من نسبت جنس به آنها بدون در نظر گرفتن (در حال حاضر)... فقط غیر ممکن است به آنها تماس بگیرید "آن" زمانی که آنها پر از خصلت!

تخم مرغ و جوجه همبستگی و نام

image0.jpeg

من فکر می کنم آن را به طوری شگفت انگیز است که چگونه رنگ ها و اندازه تخم مرغ به نظر می رسد هیچ ارتباطی به رنگ و اندازه جوجه من!
در اینجا این است که شکست...
  • "رمبو" ما ادم تنومند و بدقواره است بزرگترین و درست است به رنگ.
  • "آس" اول تخم است نزدیک پشت در اندازه. اگر او خواستار نیست برای من (یک مرده به دور است که او است) من باید به دقت در نشانه نزدیکی منقار خود را به او بگویید و رمبو از هم جدا. آس متولد شد و از آرامی-خالدار و تقریبا سفید رنگ تخم مرغ به عنوان...
  • "شخص" است که در اندازه شبیه به Ace و aaalways کشیده بر روی زمین هنگامی که او خواب و هر دو پا مستقیم ،
  • "Carmello" و "انزواطلب مرد" معمولا به رنگ و اندازه گل بنفشه Coturnix جوجه که از تقریبا یکسان تخم مرغ است. آنها نگاه بسیار شبیه به جز Carmello را رگه های بین قهوه ای عمیق غنی کارامل رنگ در حالی که Loner مرد رنگ است.
  • "انزواطلب مرد" به عنوان احتمالا شما می توانید بگویید با نام تقریبا همیشه به خواب کمی راه جدا از این گروه را نوازش دست انداز یا خواب-قطار.
  • "مسابقه سرعت" نور قهوهای مایل به زرد با نازک قهوه ای خطی و او انقلابي از "نقره" تخم مرغ. او راه را باید اجرا خود را واقعا سریع این دختر می توانید بروید!
  • "بلاندی" نقره ای رنگ با تقریبا هیچ قابل تشخیص نشانه گذاری و یا راه راه - او از تاریکترین "Pansy" تخم مرغ!
  • "توکس" از اندک کم رنگ بنفشه سه رنگ تخم مرغ با لکه های. او کوچکترین در این دسته شده است و از شروع. او بسیار بسیار زیبا! خود را از رنگ زرد در دو طرف با تقریبا لاک پشت پوسته ضخیم کردن پشت خود را بر روی سر خود را. تا کنون توکس مبارزه با یبوست خمیری و متورم دریچه و تورم غده چربی است. من احساس می کنم خیلی خوش شانس را به بخشی از این جامعه که به من کمک کرد فوق العاده در ساخت تنظیمات برای توکس را بهره مند شوند.
The_Covey.jpg

آنها زنده هستند! بساز! در حال حاضر چه...
نگه داشتن این asshole, خشک سالم و شاد است من شماره یکی از نگرانی!

آب

من در ادامه BYC و منابع دیگر که اضافه کردن سرکه سیب به آب می تواند کمک به مبارزه با باکتری ها است.
به من آب من جوش آن را در یک گلدان فولاد ضد زنگ برای 3 دقیقه. من سرد آن را پوشانده در یخچال قرار دهید. من اضافه کردن 1 1/2 قاشق چایخوری سرکه سیب برای هر 2 فنجان آب است. من آن را در خدمت دمای اتاق چون من می خواهم برای جلوگیری از سرد شدن جوجه ها.

امروز من هیجان زده به سعی کنید از جدید ظرف آب! من بیشتر احساس اعتماد به نفس آنها نخواهد بود تخمگذار سر خود را در آن برای چرت زدن در حال حاضر آنها کمی قدیمی تر...
من نگه داشته اند , پیر ظرف برای توکس چرا که او نمی تواند رسیدن به بلند قرمز یکی نشده است.
- در دور waterer را از طریق من قرار داده های غیر porus به طور طبیعی جلا بررسی سنگ (من برداشت غیر فلزی آنهایی که در جعبه گذاردن آنها زالو به آب) از جمع آوری سنگ. من به عنوان خوانده شده آنلاین است که با اضافه کردن سنگریزه و یا تیله کمک خواهد کرد که جلوگیری از جوجه ها از ياوه سر خود را به پایین. بدون غرق شدن در تماشای من! *لطفا*
- من نشان داد بلاندی که در آن ظرف آب شد و نحوه استفاده از آن, و او به سرعت نشان داد سه نفر دیگر بلدرچین. او اکثر "اهلی" از دسته و همیشه می آید به دست من است. توکس خیلی کوتاه است برای رسیدن به آب ظرف بنابراین من سمت چپ یکی از قدیمی نیز هست و در ادامه به مطمئن شوید که او گرفتن مایعات (آب آناناس دو را امتحان کنید و چیزهایی که در حال حرکت در داخل و برای کمک به او انرژی می دهد و آب از یک پیپت).
- آنها تنظیم شده بود به نوشیدن از ظرف های جدید به سرعت و من خیلی خوشحال هستم که نمی شود به ایرانی خود را آب کنه (در حال حاضر) به دلیل آن می تواند منجر به عوارض جدی در سلامتی (برای من و جوجه ها! من تاکید majorly در مورد آنها نوشیدن poopy آب در حالی که من خواب).

خوراک

image4.jpeg

من قادر به تهیه یک بازی-پرنده استارتر تغذیه از خوراک محلی فروشگاه ها و فروشگاه های آنلاین در حال بازگشت-سفارش داد یا نه ارائه با توجه به این دیوانه بار
بنابراین من با استفاده از 23 درصد پروتئین مرغ قبل از استارت فرو ریختن: این تنها غذایی که به من پیشنهاد شد توسط سه نفر از من خواسته قبل از گرفتن بلدرچین (1)کشاورز جایی که من کردم بلدرچین (2)فروشگاه خوراک محلی "آقای پت" (3)لنگلی خوراک فروشگاه "میلنر خوراک و عرضه حیوان خانگی". من هم یک پرنده وحشی-fanatic, بنابراین من به اتفاق Mealworms در حال حاضر (من اضافه کردن آنها به صفحه اصلی ساخته شده پیه) به عنوان رفتار میکند.

آنلاین که من پیدا کردم مختلف پروتئین درصد از آنچه که من "باید" برای جوجه بلدرچین: 30%, 28% و 24%. من درک می کنم داشتن یک پروتئین بالاتر چیزی است که جوجه ها باید در این زمان رشد. من هم خواندن نیست برای اضافه کردن هر چیزی اضافی به رژیم غذایی چون همه چیز کاملا متعادل است... اما! من اصلا "بلدرچین مواد غذایی". بنابراین من تصمیم به انجام محاسبات ریاضی (من یک درجه دو معلم تا این زمان برخی از اضافی سر خاراندن به عنوان شماره همواره دشوار است برای من) و اضافه شدن برخی از هم پاشیده mealworms (50% پروتئین) به مخلوط را به من "رسکین دستور". من در زمان 2 فنجان 23 درصد مرغ قبل از استارت فرو ریختن و 1/4 فنجان از 50 درصد پروتئین Mealworms و مخلوط آنها را در چرخ برای ایجاد یک خوب فرو ریختن. من معتقدم این نهاد درصد پروتئین آنها در حال گرفتن از رسکین العمل در 27.4 درصد یا چیزی احمقانه است.

در حال حاضر به دلیل تفاوت در اندازه در جوجه ها (و خود من کنجکاوی از آنچه آنها کشیده خواهد شد به) من ارائه سه اشکال خوراک:
1) 23% پروتئین مرغ قبل از استارت فرو ریختن در یک گالوانیزه فولاد فیدر.
2) دوغاب: مخلوط "رسکین دستور" با آب (همچنین به نام mash).
3) "رسکین دستور" در فرو ریختن بر روی کاغذ حوله به خراش و پک در.

اگر شما هر گونه مشاوره و یا نگرانی در مورد خوراک لطفا اجازه دهید من می دانم A. S. A. P. I am a برای اولین بار از زمان تلاش برای انجام بهترین من در اینجا!

مسکن

جوجه ها در حال brooding در اسم حیوان دست اموز را داخل قفس. آن را به طور کامل پاک و مقادیر و خوب خشک قبل از اینکه جوجه ها از تخم در آمده. من هم اول من پاک از ملافه امروز و پاک کردن قفس. تحت حرارت لامپ آن است 100F را پوشانده پایان 90F و پایان که در آن خوراک است 85F.

Brooder_Ruskin_Roost.jpg

در عکس شما متوجه خواهد شد برخی از "اضافی"
1) یک پتو: اندیشه خود را نگه نمی گرما به عنوان برخی دیگر از brooders من را دیده اند. من می دانم که قرار دادن یک پتو بر می دام گرما و جلوگیری از برخی از جریان هوا, بنابراین من آن را در پایان دور در نزدیکی خانه مان و یخچال و فریزر. ما در یک منطقه بسیار کوچک به طوری که ما در حال انجام آنچه ما می توانیم با این فضا ما باید در حالی که جوجه ها بسیار جوان است.
2) چوبی hidey-سوراخ: در تیره پوشانده پایان من قرار داده اند مسطح چوبی تونل به ایجاد یک "منطقه امن" برای جوجه ها. آنها با استفاده از آن به طور تصادفی برای چرت زدن و یا بازی و یا برای کنترل بدن خود را-گرما و گمان می کنم!
3) آینه: آینه خنده دار علاوه بر این به عنوان من می توانم جلو و عقب از جوجه در مقابل آن ایستاده. هیچ کدام سعی کرده اند به اجرا در آن من اعتقاد دارم که آنها می توانند خود را ببینید. Loner مرد به خصوص دوست دارد به اویختن با خود را در حالی که دیگران در حال نوازش puddled تا شاید او کمی اشتباه گرفته و فکر می کند وجود دارد یکی دیگر از تنهایی جوجه که نیاز به آرامش.
4) سنگ: توکس نمی خواهد وضع تا حدود 15 دقیقه پیش. او همیشه تلاش می کند به خواب ایستاده در برابر یکی دیگر از جوجه و یا در بالای بلاندی. او با استفاده از این سنگ برای سرپا نگه داشتن خود و چرت زدن وقتی که دیگران در حال حرکت در اطراف بیش از حد و یا wide awake. او در بازیابی بنابراین من فکر می کنم او قدردانی جامد خواب همراه است.

من قصد بالا بردن Coturnix بلدرچین به عنوان لایه های برای تخم مرغ! و برای تفریح حیاط خلوت اصحاب. طرح من این است که برای جریان اندیشه برای تبدیل شدن به یک قفس برای "مردان اضافی" ما جداگانه برای تغذیه به عنوان گوشتی هنگامی که زمان مناسب است.
*انگشتان عبور* ما 3:1 زن:مرد نسبت و در نهایت با شش زن و دو مرد و هیچ کس را مجبور به تبدیل شدن به یک جوجه های گوشتی!

hutch_in_progress.JPG

بلدرچین قفس خواهد بود در خارج از درب جلو ما (تنها درب) در مقابل دیوار آشپزخانه ما. بلدرچین قفس در حال حاضر در حال تبدیل از مورفی, پیر قفس خرگوش. شریک زندگی من است و اضافه شدن یک پایه به آن را دریافت کردن زمین و اجازه می دهد برای سینی قرار داده شده در زیر مش و برای مخازن ذخیره سازی خود را برای صدف صدف موش-ضد تغذیه-مخازن سرو خاشاک و غیره. ما در حال انتظار در 1/2 اینچ مش سخت افزار تحویل داده می شود برای "طبقه" در وسط. ما همچنین با استفاده از سخت افزار مش برای دهانه های فعلی فاصله بیش از حد گسترده است و می تواند اجازه دهید در موش و گربه' پنجه.

من در زندگی پایه آهن کوه. ما در cougars و گرگ و خرس های سیاه و سفید مرداب کایوتی جغدها شما نام آن را! من امیدوار هستم که با داشتن بلدرچین درست در کنار بسیار قاچاق در منطقه درب جلو ما کمک خواهد کرد که جلوگیری از این شکارچیان. آن است که در طبقه دوم در برابر خانه بین دو ویندوز و تحت گسترده ایوان برآمدگی سقف. آنها را خشک و در اینجا و راحت!

من برنامه با داشتن یک pop-بطری سیستم آبیاری با سه pop bottles.
من نیاز به بهبود برنامه های من در خوراک خود را وضعیت, به عنوان من می خواهم برای جلوگیری از موش ها به عنوان آنجا که ممکن است و دوست دارم هر ورودی!

سوالات

اگر شما می توانید اضافه کنید شما دو سنت را در نظرات زیر من تا حد زیادی آن را درک!

من به برخی از سوالات عمومی. آنلاین و BYC تا به بسیاری از اطلاعات اما برخی از آن می تواند متناقض و یا گیج کننده است و من ترجیح می دهم به شنیدن آن را مستقیما از دهان اسب است!

مواد غذایی آنلاین, آن را می گوید آن است که خوب به جوجه اشکالات و سبزی. این BYC اجماع? شما چه هستند بلدرچین مورد علاقه رفتار و هنگامی که شما شروع کنم ؟

آب - آیا شما اضافه کردن هر چیزی به آب خود را برای کمک به جوجه های خود را سالم بماند ؟

یبوست - من که با دادن یک جوجه است که يبوست ملاس مخلوط با آب قند, آب آناناس, آب آلو ، من واقعا احساس نمی مانند آزمایش با توکس سلامت و واقعا قدردانی هر ورودی در این موضوع. چگونه می توانم جلوگیری از یبوست ؟

گرمایش - من با استفاده از یک لامپ حرارتی و من باید برای نظارت بر آن را در همه زمان ها, از آنجا که ما در داخل خانه و خانه گرم در خورشید است. من به طور مداوم تنظیم چگونه دور از آن است که از زمین که اختلال جوجه. در آینده به شما توصیه می کنیم یک نوع متفاوت از حرارت برای پرورش بلدرچین?

Crowing?- آس تماس بگیرید برای من وقتی که من اتاق را ترک کنند و اگر من جواب او را با صدای من و دیگران به زودی شروع به تماس بیش از حد. من در حمام و بیرون آمد و به... crowing!? من به اندیشه در زمان برای دیدن که در آن بود اما آن را به یک تماس به پایان رسید که همه درهم تا سریع و من واقعا نمی دانم که چگونه به.

:D اگر شما بدست این دور...
با تشکر از شما برای خواندن و من امیدوارم که ما می تواند تبدیل به متصل از طریق BYC.
من از این جامعه بسیار و امیدوار هستم برای تبدیل شدن به یک کمک زودی!

صمیمانه
میشل در رسکین غوغا <3tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب